Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Варна
Здравейте мамчета,
Имам много кърма и направо се чудя какво да я правя.Интересното е , че никъде във Варна няма пункт или банка където да я изкупуват.
Много искам да помогна на тези бебчета , които са лишени от този елексир.
До този момент имам замаразена над 15 л. кърма.
Ако някой прояви интерес моля да ми пиши на лични.
П.П. Аз живея във Владиславово.

# 1
Съвет от мен - в този форум всички са кърмачки, защо не пуснеш обявата в Продавам или Майки?! Успех!

# 2
  • Варна
Благодаря ти

# 3
  • София
Ами и аз да ти дам един съвет...
Не вярвам да има мама, която да купи кърмата, без значение дали е от теб или друга непозната, без да иска да са ти направени някой от основните излседвания - СПИН, хепатит и т.н., някои дори искат личен контакт с дарителките на кърма...

Така, че съветът ми е да направиш някои изследвания, или поне да напишеш дали си съгласна да направиш такива...

Ако го решиш, можеш да се обадиш на банката за майчина кърма в София и да попиташ кои изследвания те искат да бъдат направени - просто като ориентир за теб...

Те иначе купуват кърма на 9 лева, поне толкова беше последно, но я продават за 1.80 на литър май  newsm78

Казвам всичко това, защото наистина е похвално от твоя страна, че имаш желание да се погрижиш и за бебе/та, които нямат възможността да се хранят с най-ценното мляко  Heart Eyes

Успех ти желая от все сърце!  Hug

# 4
  • гр.Пловдив
Да допълня и че трябва да осигуриш и стерилност при изцеждане и съхранение на кърмата! Поздравявам те за решението, моя син 4 месеца беше с дарителска кърма.Със сигурност ще е от полза на някой, но не се ли замисляш да спреш да изцеждаш, че да няма свръхстимулация?

# 5
  • Варна
Да допълня и че трябва да осигуриш и стерилност при изцеждане и съхранение на кърмата!

Винаги , след всяко кърмене , когато започна да се изцеждам помпата и шишетата ми се стерилизират.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт