Форевър ливинг

  • 1 683
  • 9
  •   1
Отговори

Анкета

От къде научихте за Форевър ливинг

Опции:

# 1
  • Мнения: 306
Запис! Фен съм на ФЛП  Peace

# 2
  • Мнения: 141
Запис! Фен съм на ФЛП  Peace

Аз също, като си купувам алоето и хиалуроновата периодично, си взимам и изпробвам и още  някой техен продукт. Взимам си от тях шампоана и балсама с алое и жожоба, пастата за зъби, ехинацеята, добавката за контрол на теглото, а днес взех за мъжа ми лосиона за след бръснене, страхотен аромат. И май се оказва, че почти всичко у нас вече е от ФЛП.

# 3
  • Мнения: 3 164
От роднини научих-козметиката почти не съм ползвала, но съм чувала добри отзиви Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Научих от форума, а после снаха ми стана дистрибутор. Ползвам гел алое и стик против изпотяване. От стика съм изключително доволна  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 4 573
От приятелки. Не съм възхитена. Има по-добри неща за тези пари.  Tired

# 6
  • Мнения: 1 353
От приятелки. Не съм възхитена. Има по-добри неща за тези пари.  Tired
Същото Peace

# 7
  • Мнения: 627
Може ли някой да каже какво е това нещо...

# 8
  • Мнения: 141
Може ли някой да каже какво е това нещо...

Форевър ливинг продъктс е американска компания, създадена преди повече от  30г. най-големият производител, преработвател и дистрибутор на алое вера в света, предлага хранителни добавки, козметични продукти на базата на алое вера, също и пчелни продукти.
А от 2001г.  я има и в София. Продуктите им се разпространяват чрез дистрибутори.

# 9
  • Мнения: 141
Ето и повече инфо за алоето:

"Наименованието алое вера идва от арабската дума алоех, което означава блестящо горчиво лекарство. Най-мощното и широко използвано за приготвяне на търговски препарати във Великобритания и САЩ е Aloe Barbadensis Miller. Листата му се берат, когато растението е на 3-4 години. Лечебните му свойства се запазват чрез стабилизация-метод за съхраняване на ценния гел в състояние, възможно най-близко до първоначалното, без загуба на лечебните му свойства. Без стабилизация настъпва окисляване и разваляне на гела, дори и при охлаждане.
За оценка на качеството на продуктите е създаден през 1981г. МНСА-международен научен съвет за алое, компаниите, които отговарят на високите стандарти на МНСА, получават сертификат и го слагат на продуктите си. Полезните свойства на алоето се съдържат в чистия гел, а не в кората. В естествения му състав има над 75 различни полезни вещества, витамини и минерали, вкл. редкия вит.В12, фолиева киселина, аминокиселини. Притежава естествен противовъзпалителен ефект, повлиява добре стомашно-чревни, кожни проблеми, като псориазис и екзема, особено при малките деца, себореен дерматит, хронична уртикария, акне вулгарис и розацея, зарастване на рани и изгаряния,  артрити и астма.
Алое вера гел регулира ефективно имунната система на човека. Проблеми възникват, когато имунната система реагира по-силно от необходимото, така и когато реагира по-слабо от необходимото или пък реакцията е неправилно насочена, например срещу здрави клетки. Тези действия предизвикват т.нар. авто-имунни разстройства, представени от: язвен колит, системен еритематоден лупус, ревматоиден артрит.
Алое вера доставя основни хранителни вещества, убива бактерии- стрептококи, стафилококи, ешерихиа коли, псевдомонас, вируси-херпес симплекс и зостер, гъбички и ферменти."

Надявам се да не се е получило много дълго и досадно, а полезно. Това са извадки от книги за същността на алое вера на Д-р Питър Атертон- директор на най-голямата в Европа натуропатична клиника, където използва алое вера при лечение на различни заболявания и доказва твърденията за лечебните му свойства чрез клинични проучвания.

Общи условия

Активация на акаунт