LaRedoute.fr - 111 - Всичко за поръчката!

  • 47 738
  • 864
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 28
Момичета,някоя от вас да е получила поръчка под 10Е, с карта Виза на ДСК?Искам сега да пусна поръчка,пък имам по-малко от 10Е в нея Praynig

# 841
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Момичета,някоя от вас да е получила поръчка под 10Е, с карта Виза на ДСК?Искам сега да пусна поръчка,пък имам по-малко от 10Е в нея Praynig

Да

# 842
  • Мнения: 146
Стелката на тези сандали  номер 35 е 23см,нося 35номер и са ми точни,най-високата част е 8 см,но не се усеща толкова защото се вдигат постепенно,а отпред е 2 см.

Моят мъж е с ханш 100 и талия 96см, взимам му 42 номер за панталони и са му точни.

# 843
  • Мнения: 194
Здравейте!Отново се обръщам към вас с молба за помощ.Какъв размер бермуди да поръчам на моят любим ако има талия90, ханш 110 и е викок181.Колебая се между 48 или 50, защото той обича да ги смъква надолу, като с ниска талия.БЛАГОДАРЯ!

моят мъж е с талия и ханш 100 см и 44 са му леко широки.

inedica и аз така мисля. На съпружеското тяло му взех миналата година 2 бр. 46 р-р уж за проба - ами той плува в тях със своите 80кг и талия 98см. Тази година експериментирах с 44 р-р - още ги чакам
meggi-peggi пробвай с някакви 42р-р според мен Peace
http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-raye-active-wear.aspx?prod … &numberpage=1

При талия около 100, 48-50 номер ли трябва да избера? Благодаря предварително Simple Smile

boris4o точно тези чакаме. за ориентир ето ти мерки на 46 р-р от тези La Redoute Essentiel и на давата модела са едни и същи мерките http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-a-poches-zippees-la-redout … 2&prodcolor=3 и http://www.laredoute.fr/vente-bermuda-a-poches-zippees-la-redout … 2&prodcolor=3
талия 46см - макар че мъжо е с 98см, тези му падат и се държат на ханша Peace, ханш 60см, широчина при бедро 34см, дълбочина 28см

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 17:22 от ANNAFACE

# 844
  • в очите на моето ангелче София
  • Мнения: 7
Мили дами моля за помощ не съм наясно с какви карти се пазарува в Ла редут, newsm03 моля за помощ искам да си пазарувам,но не знам с какво?Предварително ви благодаря smile3525

# 845
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мили дами моля за помощ не съм наясно с какви карти се пазарува в Ла редут, newsm03 моля за помощ искам да си пазарувам,но не знам с какво?Предварително ви благодаря smile3525

Като искаш да си пазаруваш, първо вземи прочети малко как стават нещата!  Wink

# 846
  • Пловдив
  • Мнения: 150
За всичко, което не ти е ясно около пазаруването,има информация на първа страница.
Ако имаш въпрос относно някой артикул или размер, тогава пишеш в темата.  Peace

# 847
  • в очите на моето ангелче София
  • Мнения: 7
немога да отделя много време затова реших да ви попитам.

# 848
  • в очите на моето ангелче София
  • Мнения: 7
А и никъде не прочетох с какви кари се пазарува,а вече се регистрирах

# 849
  • Мнения: 330
Е, няма ли да пуснат вече други намаления че тези нещо остаряха? newsm78

# 850
  • Мнения: 330
А и никъде не прочетох с какви кари се пазарува,а вече се регистрирах


Може да пазаруваш с всички карти, с които може да се плаща в чужбина( VISA), но момичетата казват че не трябва да е на ОББ.

# 851
  • Мнения: 330
Мили, мами кажете за дете на 4 години, около 95 см. високо и около 14 кг. тежащо, кой номер дрешки да поръчам 102 или 108.
А 38 номер от дамската номерация на какво отговяра.
Извинявайте, че питам такива неща?

# 852
  • Мнения: X
Мили, мами кажете за дете на 4 години, около 95 см. високо и около 14 кг. тежащо, кой номер дрешки да поръчам 102 или 108.
А 38 номер от дамската номерация на какво отговяра.
Извинявайте, че питам такива неща?

Синът ми е с такива мерки - взимам му 102 и са му леко големи някои неща, а други са точно  Peace
Относно мерките на какво отговарят - на първа страница има линк към таблиците с размери!

# 853
  • Мнения: 1
Момичета,тези сандалки бяха ли по-евтини през великденските намаления ?http://www.laredoute.fr/vente-sandalettes-bebe-fille-okaou.aspx?productid=324136757&documentid=321409&single=false&categoryid=48248989&pos=9_d_n_n&numberpage=2

# 854

Общи условия

Активация на акаунт