Координати на д-р Давидков - Варна

  • 3 730
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
Мили бъдещи и настоящи мами от Варна,може ли някоя от вас да ми даде инфо за д-р Давидков- интересуват ме координатите му,как минава прегледа при него и в коя седмица е най-добре да се гледа плода за фетална морфология (нали уж на 3Д най-добре се виждало).Мерси предварително.

# 1
  • Мнения: 177
ДР.Давидков моб.тел 0888/376-382, сл.тел 052/555-567,555-568, приема в новата поликлиника в Младост, но много държи да се спазва стриктно часа,
Желателно е още от 12 седмица да се гледа за фетална морфология, а относно 3Д, не е мажен толкова апарата колкото кой гледа с него и колко вижда, Давидков в това отношение е много добър. Освен него можеш да отидеш и при доц.Балев в клиника Темелков тел 600-126/за записване на час/, но той не е гинеколог а само ехографист и то специализиран точно във фетелна морфология. Аз лично ти препоръчвам и двамата за да си свериш информацията. Успех

# 2
Много ти благодаря за изчерпателната информация,ще послушам съвета ти,дано всичко е наред. Simple Smile

# 3
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Гласувам за Балев с две ръце и два крака!От Давидков аз лично не съм доволна,а и много мои познати  също. Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз съм доволна от Давидков.Страшно е внимателен и ти обяснява подробно.Струва си парите.

# 5
  • Мнения: 5 250
А защо не отидеш в Майчин дом  newsm78
Аз ходих веднъж при Давидков и втори път не бих повторила  Naughty

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Аз също съм доволна от Давидков.Относно Майчин дом съм с резерви след като сериозно объркаха термините на две познати момичета...

# 7
Ох,момичета съвсем се обърках вече.То е ясно ,че ще има и положителни и отрицателни отзиви за всеки лекар,ама все пак си е труден избора  newsm78.Благодаря ви за отговорите,все пак.А може ли да ми кажете 3Д видеозоните с вагинален или абдоминален трансдюсер са?Или при различните лекари е различно (имам предвид Давидков и Майчин дом,защото знам,че Балев гледа на 2Д?)

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Давидков ме гледа с вагинален,а за майчин дом не знам.

# 9
  • Мнения: 177
Давидков гледа на вагинален, но доколкото знам от скоро Балев има 3Д, а относно майчин дом и аз съм с резерви С риск да се повторя миличка не се впечатлявай много от вида апарат важното е самия апарат с каква резолюция е и този който гледа дали вижда всичко което трябва. Аз затова ти писах да отидеш и при двамата Давидков и Балев - те се сочат от лекарското съсловие като най-добри ехографисти (мен ми ги препоръчаха от катедрата по генетика) и после да си свериш информацията мое лично мнение е че до 20-та седмица когато се гледа за фетална морфология е желателно да ходиш при двама независими един от друг лекари за по сигурно така ще си сигурна че на бебчо му няма нищо ако и двамата го потвърдят.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 133
По принцип с вагинален се гледа до 12 - 14-та седмица най-много/.След това не е необходимо.Няма значение дали е 3Д или 2Д.

# 11
Аз съм доволна от Давидков.Страшно е внимателен и ти обяснява подробно.Струва си парите.

А каква е цената на прегледа при д-р Давидков и бихте ли ми казали къде точно в Младост се намира.Благодаря ви?

# 12
  • Мнения: 5 500
Аз пък не съм доволна от него  Crossing Arms и ако на Давидков е 3Д, на Яков е 4Д, а сега на кой ще се вижда по-добре?
Кабинета на Давидков е в Мед. комплекс Младост до бл. 128 в кс Младост.

# 13
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Няма значение дали е 3D или 4D, важно е кой гледа. Не мисля , че Яков е диагностик-ехографист, още повече на прентална диагностика. А този прехвален 4D сбърка пола на бебето на моя позната.Така,че мили момичета знайте,че няма по-добър пациент от информирания пациент.Когато знаеш всичко за състоянието си и прогнозите,можеш да отстояваш правата си и да настояваш за лекарско внимание,изследвание или нещо друго.Не ходете от лекар на лекар.Всяка да си намери свой гинеколог(избран по професионални качества,а не по това как изглежда,и колко внимание ви е обърнал) на когото може да се довери.
  А на бъдещите майки,които се чудят на 2Д или 3Д да отидат нека знаят,че малко са добрите ехографисти.Всеки един гинеколог има в кабинета си ехограф.Много е важно кой стои зад този апарат.Дали ехографа ще е 2Д,3Д или 4Д няма абсолютно никакво значение за добрия ехографист.
  Като във всяка професия - има много добри и не толкова добри специалисти.Тези,които обаче нямат необходимото ниво и квалификация - не го признават и естествено потърпевшите сме ние
 Така, че изборът ти за Давидков е правилен. Доц. Балев също е добър , но да не забравяме , че все пак е ренгенолог.   
  bouquet

# 14
  • Мнения: 218
Няма значение дали е 3D или 4D, важно е кой гледа. Не мисля , че Яков е диагностик-ехографист, още повече на прентална диагностика. А този прехвален 4D сбърка пола на бебето на моя позната.Така,че мили момичета знайте,че няма по-добър пациент от информирания пациент.Когато знаеш всичко за състоянието си и прогнозите,можеш да отстояваш правата си и да настояваш за лекарско внимание,изследвание или нещо друго.Не ходете от лекар на лекар.Всяка да си намери свой гинеколог(избран по професионални качества,а не по това как изглежда,и колко внимание ви е обърнал) на когото може да се довери.
  А на бъдещите майки,които се чудят на 2Д или 3Д да отидат нека знаят,че малко са добрите ехографисти.Всеки един гинеколог има в кабинета си ехограф.Много е важно кой стои зад този апарат.Дали ехографа ще е 2Д,3Д или 4Д няма абсолютно никакво значение за добрия ехографист.
  Като във всяка професия - има много добри и не толкова добри специалисти.Тези,които обаче нямат необходимото ниво и квалификация - не го признават и естествено потърпевшите сме ние
 Така, че изборът ти за Давидков е правилен. Доц. Балев също е добър , но да не забравяме , че все пак е ренгенолог.
bouquet
    202uu
Напълно съм съгласна!  Не става въпрос да наддаваме кой е с по-модерен апарат, а кой е добър диагностик. Тук трябва да спомена,че ако не беше д-р Давидков можеше да не съм между живите, а най-малкото нямаше да съм с ума си. Също така нямаше да имам и това дете.
Препоръчвам на всички бъдещи майки (без да ви плаша) ходете при доказано добри лекари всеки месец на ехография. Не оставяйте здравето(вашето и на детето) на случайността. Отдавна мина това време. Направете всичко за да ЗНАЕТЕ какво става с вас и детето. Ходила съм и на редовните ехографии в ЖК. Направо смешка - "да, един жив плод, има сърдечна дейност, гръбначен стълб" и това е, 2 минути. Направо смешка. Та тази жена не видя хематом по-голям от детето. Дори аз го видях. И снимка ми направи. #Crazy #Crazy #Crazy Да оставим настрана това, че твърдеше до края, че ще е момиче. Моля ви не се доверявайте на случайни лекари.  Hug

# 15
  • Варна
  • Мнения: 485
Не ви ли се струва, че първата статия /от Pepsin/ може би  е писана от самия Давидков или неговата сътрудничка. Аз лично съм крайно недоволна от обслужването, което получих при този човек. Очакванията ми съвсем не се оправдаха. При това на една, според мен, много висока цена. Освен неколегиалността, която забелязах в отношението му спрямо ВСИЧКИТЕ му останали колеги, този човек насади в мен чувството за вина, че съм отивала толкова късно при него. По-късно от приятелки разбрах, че е съвсем различен, когато отидеш при него в началото на бременността. Не е ли наша работа, Уважаеми бременни, къде и при кого ще ходим на прегледи? Още повече, ние сами решаваме на кого и кога искаме да изръсим едни пари, най-малкото, за да сме спокойни, че в нас расте едно здраво дете. Отношението му определено е НЕХУМАННО. А що се отнася до оборудването му, моля ви правете разлика между 2D, 3D и 4D...., в кабинета има единствено 2D. Абе, въобще не ми се говори. Това, което искам да кажа само е, че отидох при господина, за да се успокоя, че с мен и с детето всичко е наред, а вече от 4 дни съм в депресия, заради неговото отношение.

# 16
  • Мнения: 17 407
.............Доц. Балев също е добър , но да не забравяме , че все пак е ренгенолог.   [/b]  bouquet

Доц. Балев е специалист по образна диагностика. Не е задължително да е гинеколог, за да бъде по- компетентен от всички останали (имам предвид феталната морфология) Peace

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 493
И на мен ми се струва че в поста на pepsin има пръст Давидков,това са точно цитирани негови думи Joy
А между другото освен при Давидков съм ходила и в Майчин дом при д-р Яков.Човека си разбира от апарата(4D),ама изобщо не му се говори каза ми само "едно здраво дете от мъжки пол".За това отидох при Давидков все пак имах нужда от повече внимание и обяснения(първа бременност)

# 18
  • Мнения: 4 422
.............Доц. Балев също е добър , но да не забравяме , че все пак е ренгенолог.   [/b]  bouquet

Доц. Балев е специалист по образна диагностика. Не е задължително да е гинеколог, за да бъде по- компетентен от всички останали (имам предвид феталната морфология) Peace

Подкрепям!!!!!Това което съм си създала като впечатление за Давидков е,че е добър в случаите на проблемно забременяване или диагностициране на гинекологични проблеми..
Нооооооо доц. Балев е може би най-добрия специалист по фетална морфология в тази част на България..и то точно ,защото е РЕНТГЕНОЛОГ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# 19
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Не ви ли се струва, че първата статия /от Pepsin/ може би  е писана от самия Давидков или неговата сътрудничка.
 

  Не не съм сътрудничка , бих се радвала , но уви Sad Просто цитирах част от статия в сп.МАМА , където е разяснено подробно този вид ехография. За д-р Яков знам , че е онкогинеколог , а доц. Балев , го познавам от терапията още преди да стане доцент.Именно той ми откри кистата в мозъка през 1994год. Съжалявам , ако съм засегнала някой , за което моля да ме извините!Всеки си е избрал лекар. Аз избрах Давидков! Помогна ми много , това немога да го отрека! Благодарение на него , аз имам Петя !Не смятам от тук нататък да влизам в спор с който и да било в този форум .Така , че приемете моите извинения! newsm17

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 20:35 от pepsin

# 20
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз гласувам с пълна сила за Балев, страхотен е, а за Давидков чувам доста противоречиви мнения. Ако става дума и за ценова разлика Балев пак води класацията 30 лева са си по-малко от 50. Отново ще ходя при Балев и дори и не съм се замислила за Давидков.

# 21
  • Мнения: 506
Аз гласувам с пълна сила за Балев, страхотен е, а за Давидков чувам доста противоречиви мнения. Ако става дума и за ценова разлика Балев пак води класацията 30 лева са си по-малко от 50. Отново ще ходя при Балев и дори и не съм се замислила за Давидков.

Предпочитам да имам запис на мъничето и затова бих се доверила на Давидков, който записва около 15 минутки.

# 22
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз гласувам с пълна сила за Балев, страхотен е, а за Давидков чувам доста противоречиви мнения. Ако става дума и за ценова разлика Балев пак води класацията 30 лева са си по-малко от 50. Отново ще ходя при Балев и дори и не съм се замислила за Давидков.

Предпочитам да имам запис на мъничето и затова бих се доверила на Давидков, който записва около 15 минутки.

Всеки си преценява колко може да отдели, аз не смятам, че един запис 15 минутен може да струва 20 лв, но както и да е. А когато дойде на бял свят човечето има да му се радваме на живо цял живот. Пак казвам, всичко е въпрос на мнение и възможности също така. Предпочитам признат специалист да ми каже, че всичко е наред с бебо, това ме вълнува повече, за това смятам, че доц. Балев е моят човек.

# 23
  • Мнения: 506

Наистина всеки сам си преценява, важното е да има избор и бебетата да са наред. Някои неща за безценни и парите нямат значение.

# 24
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
За мен здравето е безценно, но има моменти, когато 20 лева са от голяма значение за хората. Пак повтарям всеки си преценява, аз избрах Балев и не съжалявам, избрах го заради професионализма му, а не заради записа. Не искам да коментирам Давидков, за това спирам до тук  Naughty.

# 25
  • Мнения: 506
Не искам да коментирам Давидков, за това спирам до тук  Naughty.

То и без това има противоречие, тъй като самата тема е за координати на Давидков, а не за съпоставяне на доктори, няма смисъл от разводняване. Лек ден

Общи условия

Активация на акаунт