силиконови лепенки

  • 3 871
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 672
преди малко хванах повторение на "биберон" по скат и един д-р говореше че тези силиконови лепенки били невероятни при белези - след секцио и др.
 Някой гледал ли го е ? дали за стрии е споменал да стават?

# 1
  • Мнения: 1 032
И какво се очаква да направят тези лепенки на стриите? Thinking
Иначе не съм гледала предаването.

# 2
  • Мнения: 579
преди малко хванах повторение на "биберон" по скат



KOGA GO DAVAT TOVA PREDAVANE?
 newsm78 newsm78 newsm78

VSE NE MOGA DA GO HVANA TOVA PREDAVANE,GLEDAH GO VEDNAJ,NO POSLE TAKA I NE SAM GO ZASI4ALA,KOGA TO4NO E?

Последна редакция: ср, 17 авг 2005, 13:00 от Stanislava

# 3
  • Мнения: 7 186
И аз го гледах предаването и даже се канех да питам за тези лепенки. За белег от секцио ги препоръчват, както и за стари белези, като белега няма да се заличи напълно, а ще поизбледнее. За стрии нищо не казаха. Ставали и за многократна употреба.
Някой ползвал ли е? Мисля да се обзаведа и с такива лепенки за след секциото. В комбинация с Контратубекс може и да имат добър ефект. newsm78 Тия дни ще проверя в някоя аптека кач пара са.

# 4
  • Мнения: 129
Стана ми интересно за силиконовите лепенки. Но да имате по-пълна информация за тяхното приложение и колко струват?

# 5
  • Мнения: 934
Точно същата тема щях да пускам и аз.
Моят белег от секциото е отвратителен.... CryМажа се с Контрактубекс, но...не знам какъв ефект ще има.... Shocked
Ако някой е ползвал силиконовите лепенки...нека сподели, моля!
Казвват се: Cica-Care Silicone Gel Sheeting
Намерих на едно място цена 43$ Shocked Rolling Eyes Crazy
Май за толкова пари ще си нося грозния белег...... newsm78

# 6
  • Мнения: 2 672
Намерих на едно място цена 43$ Shocked Rolling Eyes Crazy

дали само такива са , на тези цени? щото в предаването д-ра каза че не са нещо ново , използвали се в бг.от 20 г.  newsm78 при изгарянията

  п.п .предаването ще го дават в неделя от 15.45ч. по скат

# 7
  • Мнения: 7 186
Намерих на едно място цена 43$ Shocked Rolling Eyes Crazy


Стига бе, то ще кажеш че кой знае какво има в тая лепенка! Shocked Дано да са по- евтини. Confused Къде я видя тази цена и за една лепенка ли става дума? newsm78

# 8
  • Мнения: 934
  п.п .предаването ще го дават в неделя от 15.45ч. по скат
Това предаване беше повторение и май в неделя ще е новото предаване... Thinking

# 9
# 10
  • Мнения: 763
Докторът е Сердев  - пластичен хирург.

Освен това има един крем, който също е за белези - Dermatix, който върши същата работа, на основата на силикона.

Питайте за него в аптеките.

# 11
  • Мнения: 7 640
лепенките са на размери и са наистина скъпи. Не знам какво могат да помогнат при вече образувал се белег, ползват се след изгаряния с цел профилектика на хипертрофични цикатрикси и келоиди. Ако е направен козметичен шев на разреза, не би трябвало да има проблеми с белег.

Общи условия

Активация на акаунт