Използвате ли каишки...

  • 1 232
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 18 679
А какво значи "съвсем за малко ползвах" ConfusedМного се чудя дали да си купя, защото ми се откъсна кръста вече CryНо ако става дума за 2-3 седмици, не ми се дават излишни пари..А те всъщност колко струват тези неща?

# 16
  • Мнения: 6 155
Мислех да ползвам, но се отказах. Все едно куче да разхождам Confused

Белинда, ценитеса различни - 5лв., 7лв., 12лв и т.н. Тия евтините не могат да се регулират. На Чико са добри.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Не съм ги ползвала и с двамата.Не знам,но на мен ми е много смешно като видя малки бебоци,впрегнати в това чудо и как се натискат напред,а мама като ездачка опъва каиша. Laughing

# 18
  • sofia
  • Мнения: 8 935
Но ако става дума за 2-3 седмици, не ми се дават излишни пари..А те всъщност колко струват тези неща?
Е те за толкова става дума. Аз я взех от една приятелка назаем. На Чико беше 15 кинта - и аз не бих ги дала.

# 19
  • Мнения: 194
аз използвах на Чико и спокойно мога да заявя, че ми свършиха чудесна работа. но започнах да ги слагам едва, когато имаше вече сравнително добро равновесие - да не се лашка и виси насам-натам като кукла на конци. всъщност, каишките ми служеха да го предпазвам от по яките падания без да търча приведена след него и на всяко залитане да ми се свива корема от ужас. иначе за по-безобидните тупвания го оставях сам да се оправя.
не сме го слагали на проходилка, лази доста дълго, изправи се сам ит.н. - нищо противоестествено, просто бях по-предпазлива, да му спестя излишни травми без да го ограничавам в движението /като го водя за ръка например/. държах каишката отпусната и реагирах само ако се наложи.

# 20
  • Мнения: 2 807
Не, не съм ползвала.
С извинение пред мамите, които ги използват Wink, на мен ми стоят все едно водя/дърпам кученце до мен.
Предпочитам кръста да ме поболи малко, докато проходи, отколкото да вържа детето си така  Wink

# 21
  • Мнения: 3 932
Не, не съм ползвала.
С извинение пред мамите, които ги използват Wink, на мен ми стоят все едно водя/дърпам кученце до мен.
Предпочитам кръста да ме поболи малко, докато проходи, отколкото да вържа детето си така  Wink

Не ползвахме по същите причини.

# 22
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, евтини са де...аз си представях нещо от сорта на 30 и нагоре Rolling EyesНо за 2-3 седмици действително не си заслужава...Макар че 7 лева на кафе ги оставяш дет' се вика, пък кръста много ме боли CryУффф...Днес ходих на масаж...блаженствоооооооо Sunglasses

# 23
  • Мнения: 6 472
Подариха ни такива и направо се родих с тях Hug Ина искаше да ходи още на 8 месеца и аз бях останала без кръст Confused Проходи на няма и 10 месеца, но си беше нестабилна и падаше често. В къщи нямаше проблеми, ама като сме навън и някой трябваше да е все сгънат на две Shocked Тия каиши ми подействаха направо като космодиск Grinning Бяха някакви съвсем обикновени Whistling

Общи условия

Активация на акаунт