Менструално кървене продължаващо 40 дни???

  • 1 730
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Знам, че отговорът на въпросът ми е-"иди на гинеколог", но все пак да питам, знае ли някой на какво може да се дължи това?!
не пия противозачатъчни, нито съсм пила, нямам спирала...просто ми дойде и не спря 40 дни, макар и да е доста оскъдно, но си тече.Не ме боли, всичко е наред, освен че тече и не спира.

# 1
  • usa
  • Мнения: 2 113
може да е полип, може да е много други неща. както сама си се досетила - отиди на лекар. само той/тя може да ти каже със сигурност какво е.

# 2
  • Мнения: 411
как оЩе 4акаШ,трябвало е да отидеШ оЩе Щом е продължило пове4е от нормалното.отивай спеШно без да мислиШ пове4е.много зависи и на колко години си.не се бави.може да е незна4ително ,но може и да е много сериозен проблем

# 3
  • Мнения: 14 133
Може и да е от някакви хормонални нарушения.  newsm78
Късмет!  Praynig Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 110
Със сигурност са хормони. Това ни отличава от мъжете женските хормони,цикъла,....
Не пишеш на колко години си ?! Това има значение. Моята майка преди да влезе в менопаузата и стана така, но ако си млада са други хормони....

# 5
  • Мнения: 668
Със сигурност са хормони. Това ни отличава от мъжете женските хормони,цикъла,....
Не пишеш на колко години си ?! Това има значение. Моята майка преди да влезе в менопаузата и стана така, но ако си млада са други хормони....

на 33 години съм
ще ходя утре на лекар, но докато ми даде час за гинеколог не знам колко време ще мине...не съм в БГ и тук нещата стават по-бавно

# 6
  • Мнения: 2 110
Може да е от стрес или някакво притеснение, на нас жените тези неща много ни влияят ! Стискам палци всичко да е наред !

# 7
  • Мнения: 10
Zdravei,
 Az sum homeopat i jiveya izvun Bulgariya, Ako namerish homeopat naokolo( nyama da go ima v apteka), vzemi Pulsatilla 200C i vzemai po edna kapka ili drajence edin put na den za tri chetiri dena dokato apre. Milsya che shte se pochuvstvash po -dobre. Druj me v techenie...  bouquet

# 8
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Имах подобен проблем. Направиха ми кюретаж за да спре кървенето. Оказа се , че са хормонални нарушения.  И аз съм на 33 години.

# 9
  • Мнения: 668
Zdravei,
 Az sum homeopat i jiveya izvun Bulgariya, Ako namerish homeopat naokolo( nyama da go ima v apteka), vzemi Pulsatilla 200C i vzemai po edna kapka ili drajence edin put na den za tri chetiri dena dokato apre. Milsya che shte se pochuvstvash po -dobre. Druj me v techenie...  bouquet

Simple Smile И аз съм хомеопат
Пулсатила напъват да ми я предписват чат-пат , но никога не ми е действала. Последно пих Ная, която ми подейства добре на насторние и характер, но не знам.... Не искам сама да си предписвам, а не съм в България, в Англия съм..То тук има хомеопати, ама не знам дали ми се дават 100 лири на този етап.Ще ида на изследване да видя чисто ли е всичко, да няма някой полип, да ми видят и хормоните и разбира се, ако тръгнат да ми изписват хормони ще се лекувам с хомеопатия. Повече ме притеснява диагнозата, за лечението съм по-спокойна, вече като знам какво е.

Мерси за добрата воля да помогнеш! Много си мила!  bouquet

# 10
  • Мнения: 668
Имах подобен проблем. Направиха ми кюретаж за да спре кървенето. Оказа се , че са хормонални нарушения.  И аз съм на 33 години.

оле...мен ме е стсрах от кюретажи много Sad аз съм почти 100% сигурна, че е хормонално нарушение, но да видим...
мерси!

# 11
  • Мнения: 668
Zdravei,
 Az sum homeopat i jiveya izvun Bulgariya, Ako namerish homeopat naokolo( nyama da go ima v apteka), vzemi Pulsatilla 200C i vzemai po edna kapka ili drajence edin put na den za tri chetiri dena dokato apre. Milsya che shte se pochuvstvash po -dobre. Druj me v techenie...  bouquet

Simple Smile мерси

благодаря на всички!

Общи условия

Активация на акаунт