дразните ли се ако някой не изказва мнение във форума,а коментира вашето

  • 4 143
  • 93
  •   1
Отговори
здр,регистрирах се отскоро ,но да ви кажа вече ми мина желанието да пиша във форума.случвало ли ви се е да публикувате мнение и да ви засипят с ненужни и дразнещи коментари?

# 1
  • Мнения: 606
Да.
Ама рядко.
Щото съм много готин и умен.

# 2
  • Мнения: 2 196
Случвало се е , разбира се.
Коментираме, спорим, па като се хванем за косите, ехей.
Не се стягай. Форум е това, не е Съдебната палата. Laughing

# 3
  • Мнения: 4 668
Отдавна не може да ме подразни нищо във форума   Simple Smile

# 4
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
По-скоро рядко ме коментират и това ме притеснява, опасявам се, че може да съм минала в стадий аморфност...  Confused
Щом ти е минало желанието да пишеш във форума, да почерпиш, ей на, има хора откога регистрирани, не могат се откъсна.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ооо, Дани, не се отчайвай, през това се минава преди още да си направил и 10 публикации. Нормално е, защото много хора имат комплекси за избиване и вродена злоба.

# 6
  • Мнения: 431
Ако са го направили, значи съм си го заслужила.
Понякога ми се спори, понякога оставям нещата така.

Други неща ме дразнят повече. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 5 710
о, тук е пълно с хора, които нямат мнение.

# 8
  • София
  • Мнения: 12 043
Коментара на твоето мнение е вид изказване на мнение. Аз не се дразня от разговори по форуми. Наслаждавам им се. Повечето юзъри се държат повече от естествено, а в реални разговори това може да се получи много, много рядко, защото има различни правила. В разговор с приятелки рядко ще чуеш "Ти си луда да го храниш така детето" или "Явно си мърла и мърла ще си останеш", да не цитирам и по- резки реплики. Явно ти трябва време, за да усетиш разликата и да разбереш, че не е нищо лично. това е форум и останалите не те познават, за да те нападат по лични причини.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
Да.
Ама рядко.
Щото съм много готин и умен.
И аз така, но в женски род.

# 10
  • Мнения: 4 585
Не се коси, ще ти мине, ще свикнеш. Важно е да си хладнокръвна,
да не загубиш самообладание в спор ей тъй, за спорта.

# 11
  • Мнения: 4 509
Бля, рядко се връзвам. А и самият коментар на мое мнение също е изказване на мнение, тъй че няма какво да се дразним - всеки има право на мнение. Истината е, че повече се дразня, когато прочета някоя върховна глупост, изтърсена от потребител/ка, но и така да е - чудо голямо, просто един форум.

# 12
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Честита дефлорация!  Party

В далечната 2004 с първото си мнение пуснах тема в Кърмене...е такова чудо не бях очаквала  ooooh!

# 13
  • Мнения: 3 405
Коментарите към нечие мнение са също изказване на такова във форума.
Ако се дразня, значи само аз мога да се изказвам  Laughing

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
това е защото повече четеш отколкото пишеш. пробвай обратното, не ти остава време да се занимаваш със заядливи коментари.

Общи условия

Активация на акаунт