Защо една жена не желае да ражда...

  • 72 148
  • 1 445
  •   1
Отговори
... или пък роди едно детенце и го остави да кукува самичко?
И ако мъжете, които не желаят да се женят, са лоши, то лоши ли са жените, които не раждат или раждат само по едно?

# 1
  • Мнения: 46 492
Всяка си има причина, при някои чисто здравословни във физическо отношение, при други психическа. Бременността и раждането при нея не протичат, както при мъжа, нали се сещаш, той маха веднъж презерватива и после отива да ги посрещне в болницата.

Има и такива, чиито мъже не искат.

Свят шарен, нека всеки си гледа неговото семейство и деца Peace

# 2
Simple Smile Готин отговор, кефиш

# 3
  • Мнения: 3 453
А ти по принцип ли питаш или конкретно?

За себе си - когато ми писне от ....неделикатни хора, навиращи си носа там, дето не им е работа - отговарям, че не искам деца.
Може ти да си някой, дето съм пуснала по пързалката, знам ли.  Mr. Green

# 4
По принцип, провокиран от темата за мъжете, дето не искали да се женят.

# 5
  • Мнения: 3 453
Една огромна част, от жените, са като мен. Останалите наистина не желаят. Тях не мога да коментирам, защото не зная какво им е в главите. Шарен свят.  Peace

# 6
Не, не си ме пускала по пързалката, нито пък бих ти се бъркал. Съжалявам ако съм те засегнал. Темата беше по-скоро с шеговита насоченост.
Може би е по-добре някой модератор да я заключи.

# 7
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
... или пък роди едно детенце и го остави да кукува самичко?
И ако мъжете, които не желаят да се женят, са лоши, то лоши ли са жените, които не раждат или раждат само по едно?

щом е шеговита ...
защото броят така, 1-во дете - мъжът ми, 2-ро дете - синът ми, стига толкова  ....

# 8
Кефиш, тука има много вярно. А ако има и трето дете - брат ми, четвърто дете - баща ми.... Simple Smile

# 9
  • Мнения: 3 453
Не си ме засегнал! Laughing

# 10
  • Мнения: 2 448
Зависи от бащата - на някой бих родила и три. То не е само раждане, иска и отглеждане.
Първото е тест, ако на него не се справи с бащинството, не може да разчита за повече, поне не от мен.

# 11
Да, ама е гадно да оставиш детенцето само, без братя и сестри, освен ако не става въпрос за крайни случаи (алкохолици, побойници и други отрепки).

# 12
  • Мнения: 2 448
И кое му е гадното?
Що братя и сестри се избиват понякога, сигурно от голяма любов ще да е.
Важното е да мога да го отгледам щастливо, а дали ще е само или не, няма значение.

# 13
Абе така е, разбира се. Ама ако тръгнем да мислим за избиването, то по-добре въобще да не правим деца - я кола го сгази (сега или след 20 год.), я се разболее от тежка болест, я някой психопат го гръмне.... Расъл съм сам, знам какво е.
Но в крайна сметка ако няма стабилен мъж, определено е трудно, не съм жена, нито пък съм сам....

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 542
Мъжете не искат да се женят защото са егоисти . Жените с едно дете  не искат друго  по същата причина .За протокола аз имам само едно дете - така искам.

Общи условия

Активация на акаунт