болки в корема без разкритие

  • 1 876
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 354
Майчета  бихте ли ми помогнали, от неделя имам болки в корема (като пред мензис,не е пробождаща,а по точно тъпа болка  и стягане на корема имам) интересното е,че са ми вечер като си легна започват,а като стана сутрин и през деня нищо не ме боли Thinking днес ходих на лекар, на апарата показа,че имам някакви контракции,но нямам разкритие,предписа ми да взимам нош-па. Малко съм притеснена,защото мисля,че е рано да раждам(ама не знам) според вас на какво ви прилича "моето състояние".
А дали според вас ще раждам скоро?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Ти пък рано,съвсем добре си е.

Явно момента ще е скоро.Но може така да откараш и до 15 май.Нищо се не знае при тази работа.Няма от какво да се шашкаш.

# 2
  • Мнения: 2 015
Стига да си под лекарско наблюдение, според мен няма проблем.Определено не е рано да родиш, някои жени раждат много по рано.Аз лично в 38г.с. Peace

# 3
  • Мнения: 115
И ас мисля , че скоро щте бъде момента.  Несе претесняваи време е и всичко ше е наред. те накрая болки всекакви има . Дано скоро да има радосна новина и се похвалиш. Peace

# 4
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
И аз бях така една седмица преди да родя. Не се шашкай. Всичко ще бъде наред. Успех!

# 5
  • Мнения: 9 776
...А дали според вас ще раждам скоро?

О, да, със сигурност Peace. Скоро ще е.Леко раждане!

# 6
  • Мнения: 64
Как ти завиждам ако знаеш. Аз преносвам и вече ми е като топчица. Чакам да ме заболи нещо ама не. Спокойно щом си в 9тия нищо не е рано. Бебето само ще си реши кога му се излиза, успех и леко раждане!  bouquet

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Според мен в 9 месец се появяват всякакви болки.Още с влизането в девети месец  кръста  корема ме боляха много, имах контракции и едва ли не бях в очакване да се почне всеки момент. Но бебето си изчака датата за секцио и  родих 8 дни преди термин.Късмет и леко раждане ! Peace

# 8
  • Мнения: 252
Може и да родиш скоро ,а може и както са ти казали да откараш и след 10.май.Никой не знае.Аз си ходех от средата на 8 месец с две см.разкритие и милиони подготвителни контракции и накрая преносих 2 дена.Важното е редовно да ходиш на запис на тонове и да те следи лекар
Успех и леко раждане!!!

# 9
  • Мнения: 1 354
Благодаря ви момичета, аз се шашкам, защото имам планово секцио за 30 април и не знам дали ще изчака бебето Thinking

# 10
  • София
  • Мнения: 280
Не се притеснявай, това че имаш подготвителни контракции и разкритие не означава, че непременно ще родиш скоро. Моя приятелка преноси със контракции от 7 месец + разкритие, така че не се притеснявай. Леко раждане!  Hug

# 11
  • Мнения: 210
Леко раждане  bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Леко раждане и бъди  постояно в контакт с лекаря си   bouquet

# 13
  • Мнения: 2 960
Благодаря ви момичета, аз се шашкам, защото имам планово секцио за 30 април и не знам дали ще изчака бебето Thinking
Стискам ти палци до 30-ти бебо да кротува и да си отидеш спокойно на плановото секцио.Пожелавам ти най-сладкото бебе Peace

# 14
  • Мнения: 346
Спокойно,мойте болки започнаха три дни преди термина,а родих 6 дена след него и до последно нямах разкритие.Леко раждане!

# 15
  • Мнения: 793
На мен ми е много рано за раждане,но от петък до понеделник бях със силни болки в корема и кръста. Вчера ходих по спешност при лекарката,прегледа ме за разкритие (което ме учуди,още в 7ми месец съм) ,гледа бебето,всичко било наред. Но при теб май раждането ще започне скоро,и може би от това са болките. Леко раждане и здраво бебе и здрава мама на финала  bouquet

# 16
  • Мнения: 1 740
Благодаря ви момичета, аз се шашкам, защото имам планово секцио за 30 април и не знам дали ще изчака бебето Thinking
Стискам палци бебето да дочака до 30 април.
Леко раждане и най-сладкото бебче на финала.

Общи условия

Активация на акаунт