Новите дрешки на вашите дечица

  • 2 509
  • 28
  •   1
Отговори
  • У дома !
  • Мнения: 700
В Красива мама прочетох такава тема,но за мамите........за това реших да отворя и за малчуганите Party
Аз купувам доста дрешки за моя син.Всички около мен казват,че дори прекалявам,че нямало кога да ги износи,че са скъпи и т.н.
Но се чувствам прекрасно от покупката на всяко едно нещо за момченцето ми.......за това искам да попитам имали други като мен?
И ако има нека покажем новите придобивки в гардероба и на най-малките......тук във форума на бг мама Peace
Тези дни ще снимам и ще покажа....може някой да ме изпревари ,ако желае Laughing

Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 23:10 от TiFoNi

# 1
  • Мнения: 3 157
Ами аз мисля,че всяка майка се радва като купи нещо на детето си,та на въпроса ти -има ли и други като мен-ми,да,всички са така(според мен).
Аз пазарувам основно като се смени сезона,сега купувам пролетно-летни дрешки,защото тези от миналата година са малки,а зимните вече не вършат работа.
Снимки ще ми е интересно да разгледам,въпреки,че всяко едно разхождане до бебешки магазин е доста приятно и виждам особен смисъл.

# 2
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
Влез в Редутската тема всичко сме си показали без да се хвалим Simple Smile

# 4
  • У дома !
  • Мнения: 700
 ooooh! нито съм търсила показност,нито съм искала да се хваля....още преди да снимам нещо ми убихте всякакво желание да го правя!
А по въпроса,че всяка майка се радва не е точно така.Познавам майки,които предпочитат децата им да ходят с дрехи втора ръка...хранят ги с пюрета от1-2 лв..а в същото време пушат скъпи цигари и дават за себе си големи суми пари за скъпи дрехи,спа процедури и т.н
Много пъти ми харесва, някое детенце как е облечено,но ми е било неудобно да попитам, от къде е купена дадена дрешка,шапчица или др.,тук мислих да обменяме инфо за магазинчета,цени,размери......и най-вече да разглеждаме различни дрешки,обувки,които ни харесват и да препоръчваме една на друга!
Не съм влизала в Редутската тема и не знаех,че има такава Naughty

# 5
  • У дома !
  • Мнения: 700
Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...
Не съм искала мнението на никой!Ако беше така щеше да е със заглавие:" Дайте мнение за тези дрешки"
И....... ако не ти е допаднала темата се чудя newsm78 защо въобще пишеш в нея,след като ти е чужда! Crossing Arms

# 6
  • Мнения: 5 255
...нека покажем новите придобивки в гардероба и на най-малките......тук във форума на бг мама Peace
Имаше опити да се поддържа подобна тема, но замря  Crazy.

# 7
  • София
  • Мнения: 8 275
Споко, това е свободно поле за изява.
Както сега някой се изказал против, така може и някой да не хареса това, което за теб е супер придобивка.
Сърдиш се, че ти дават мнение, а ти изказваш мнение за другите. Ти може да дадеш 80 лв. за жилетка, която ще я носи малкото 2 месеца/6 пъти, а друга майка може да реши да вземе "2ра употреба" от приятелка, а парите да инвестира наистина в себе си, за да е хубава за таткото.

А за пюретата, които не са от 1-2 лв. ти какво си мислиш, че слагат в тях - пържоли няма, същото като в другите само дето е "марка".
Защото може захарчица и модифицирано нишесте (това и в другите го слагат) да сложат ама нашите производители на пюрета купуват на евтинкото плодовете и зеленчуците, а не бухат вътре пластмаса.

# 8
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...
Не съм искала мнението на никой!Ако беше така щеше да е със заглавие:" Дайте мнение за тези дрешки"
И....... ако не ти е допаднала темата се чудя newsm78 защо въобще пишеш в нея,след като ти е чужда! Crossing Arms

Хайде малко по- спокойно  Peace
Виж какво слънце е навън!
Както писах и преди- нищо лично!

# 9
  • София
  • Мнения: 537
харесва ми темата  Hug, да се похвалим с дИчицата  Joy
те са нашата гордост и заслужаваме да им поцъкаме тц тц тц  Joy Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 556
На мен ми харесва темата.
Аз започнах да купувам вече по-летни дрехи на малкия.Обзаведох го за сега с два комплекта единият в зелено и кафяво с блузка и къси панталонки,а другият е с потниче и панталонки в жълто и кафяво.По-нататък ще му взема още комплекти,но съм си забранила да са в кафяво.И аз се радвам като взема нещо ново на детето и чакам с нетърпение да му го облека.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
ooooh! нито съм търсила показност,нито съм искала да се хваля....още преди да снимам нещо ми убихте всякакво желание да го правя!
А по въпроса,че всяка майка се радва не е точно така.Познавам майки,които предпочитат децата им да ходят с дрехи втора ръка...хранят ги с пюрета от1-2 лв..а в същото време пушат скъпи цигари и дават за себе си големи суми пари за скъпи дрехи,спа процедури и т.н
Много пъти ми харесва, някое детенце как е облечено,но ми е било неудобно да попитам, от къде е купена дадена дрешка,шапчица или др.,тук мислих да обменяме инфо за магазинчета,цени,размери......и най-вече да разглеждаме различни дрешки,обувки,които ни харесват и да препоръчваме една на друга!
Не съм влизала в Редутската тема и не знаех,че има такава Naughty



Aз купувам втора ръка  Laughing Искаш ли да ти ги покажа  Whistling
Странна тема, осъждаща другите  ooooh! Малко на кой е по-по-най ми прилича  Sunglasses

Нито в КМ пускам "придобивки", нито пък тук ще го правя...
Че аз почна ли, ще трябва по цял ден да снимам и после да поствам. Другото е, че такъв вид показност ми е чужда.
Нищо лично, просто мнение...
Подкрепям с две ръце  Peace

# 12
  • У дома !
  • Мнения: 700
Знаеш ли,можеш да отвориш тема за дрехите,които купуваш втора ръка и там да ми ги покажеш! Naughty
А аз ще ти покажа нашите тук и по-натам може да ти ги продам,ако желаеш Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 537
момичета моля ви нека всеки си гледа темата, не се караме в тоз гаден живот а да се радваме на всичко за да сме с усмивка 24/7  Hug

# 14
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 562
А по въпроса,че всяка майка се радва не е точно така.Познавам майки,които предпочитат децата им да ходят с дрехи втора ръка...хранят ги с пюрета от1-2 лв..а в същото време пушат скъпи цигари и дават за себе си големи суми пари за скъпи дрехи,спа процедури и т.н
Много пъти ми харесва, някое детенце как е облечено,но ми е било неудобно да попитам, от къде е купена дадена дрешка,шапчица или др.,


Във връзка с това да ти кажа какво видях преди 2 седмици. Майка на момче около 7 годишно, беше изпаднала в истерия и ревеше, защото друго момче е скъсало шапката на детето и, която струвала 60 лв. Rolling Eyes /шапката беше лятна с козирка, тип бейзболна/.
Та ми стана чудно, ако разполага със средства, съответстващи на покупката, защо изпада в истерия от скъсването й. Ако ли не - какъв е смисълът от нея, може би да показност.
Е, аз бих купила същата шапка примерно за 6-10 лв., за синчето, а останалите пари бих ги изхарчила за мен или дъщеря ми. Но както се вика хора и идеали разни.

Общи условия

Активация на акаунт