"Страсти на леда" или "Жаркий лед"

  • 9 832
  • 62
  •   1
Отговори
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Това е новият сериал, който дават по Нова телевизия. Официална страница на сериала: "Жаркий лед"
Участват световни шампиони по фигурно пързаляне:
Роман Костомаров в ролята на Виктор Молодцов Изпълнение на Навка/ Костомаров




Алексей Ягудин в ролята на Роман Козырев

Изпълнение на Алексей Ягудин


Алексей Тихонов в ролята на Николай Рокотов


 Изпълнение на Алексей Тихонов

Песента към сериала се изпълнява от Екатерина Гусева, актрисата, която изпълнява ролята на Наталья Трофимова
Официален сайт на Екатерина Гусева
 


Последна редакция: ср, 22 апр 2009, 18:29 от [X]megelinka

# 1
  • Мнения: 730
Гледахте ли вчерашния епизод на филма? Виктор ми се струва доста объркан между Наташа и Аня. Искаше да говори със съпругата си и се чудя какво ли ще и каже  ooooh!.

# 2
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Според мен, че я обича и че иска да се съберат. Филма е 100 серии!

# 3
  • Мнения: 730
Подразни ме как с лека ръка я напусна и се хвърли при другата, нарани я жестоко, пък сега ще и се извинява. Струва ми се, че има още чувства към бившата.

# 4
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
И на мен така ми се струва, ще видим как ще се развият нещата. Днес ще ми е интерсно дали Козирев ще се пързаля!!

# 5
  • Мнения: 730
Аз мисля, че Наташа няма да го пусне, но той на своя глава ще се пързаля и ще си навреди вероятно. В тази серия не дадоха нищо за Ася и майка и. Там интригата с нея и Трофимов дали ще продължи?

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 10:23 от Dayli

# 6
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Вчера серията беше много интересна. Явно авантюрата на Александър Петрович продължава. А и фигуристката му се представи супер!

# 7
  • София
  • Мнения: 62 595
Преди няколко дни попаднах на този сериал и се зачудих кои от актьорите са спортисти и кои са с дубльори. Сега като видях началото на темата предположенията ми се потвърдиха. Че е сапунка, сапунка е, но поне не е отегчителна като американските и латиноамериканските, а и хората добре играят. Направиха ми добро впечатление.

# 8
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Според емн доста се различава от сапунките, по- скоро се опитват да ни покажат какви емоции, драми, труд и упоритост се крие зад труда на фигуристите! А и на мен фигурното пързаляне ми е един от любимите спортове, за това с удоволствие гледам този филм Simple Smile

# 9
  • София
  • Мнения: 62 595
Постарали са се руснаците да излязат от схемата. Много прецизно направен сериал. Не се мятат от една драма в друга, а е доста сдържано и приятно за гледане.

# 10
  • Мнения: 730
Вчерашната серия наистина беше интересна. Много съжалих за Козирев, блестящо се представи и после...........Някой гледа ли днес, казвайте какво става.

# 11
  • София
  • Мнения: 62 595
Гледах оттук-оттам. Онзи с коленете направи криза и не излезе да си вземе златния медал. Малката (май Ася) видя майка си да се целува с треньора и започна да ревнува и да прави стойки. Вербуваха едната състезателка в балета за прима, а онази прима хукна да спасява съквартиранта си с травмата. Мъжът на Наташа и гаджето му скъсаха, май по нейна инициатива, той се засегна и заради медала и си тръгна.

# 12
  • Мнения: 730
Ааа, значи хубавецът ще се моли на Наташа сега. За Трофимов и майката на Ася- очаквах го вече, то се виждаше, че прескачат искри още в началото. Сега очаквам Рокотов да се раздели с Александра Белкевич и да се събере със съпругата си.

# 13
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Ааа, значи хубавецът ще се моли на Наташа сега. За Трофимов и майката на Ася- очаквах го вече, то се виждаше, че прескачат искри още в началото. Сега очаквам Рокотов да се раздели с Александра Белкевич и да се събере със съпругата си.
И аз така, ама тя ще го приеме ли??? А и Витя май пак ще хукне по Наташа след като Ана го заряза!

# 14
  • Мнения: 730
Да, Витя сто процента ще иска да се върне при Наташа. А за Рокотов и жена му нямам прогнози, ама тя вижда, че детето го иска много и се измъчва. А този Смилкин ми е такъв мазник и такъв сметкаджия. Да не казвам Громов колко ми е противен. На какво отгоре това самочуувствие не знам.

Общи условия

Активация на акаунт