''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 159
  • 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 127
О, Мюглер как можах да го пропусна Peace Трудно ми е така да ги систематизирам, още повече преди Шанел ми оглавяваха класацията, сега са Диор. На Пако Рабан имам 4 любими аромата - Ла Нюи, Пур Ел, Ексес, Блек Ексес

# 16
  • Мнения: 1 981

А този Кели Калеш .... Усещам яко канела в него... Thinking
това тотално ме отказа- мразя канела ooooh! ooooh! ooooh!

# 17
  • Мнения: 13 623
И на мене не ми хареса. Много "старинен" парфюм е за мене това. В никакъв случай не мога да си представя млада жена на 20+ да се пръска с него

# 18
  • Мнения: 4 127
 Аз да ви се похваля тези дни чакам от размени да ми пристигнат тези две съкровища и понеже ми омръзна да поръчвам на сляпо, затова и тях по същия начин Laughing -

- Too Much Champs Elysees, свежо и остро начало с калабрийски бергамот и мимоза, сърцеви ноти  - мимоза, лилия и зюмбюл, база - жасмин, нарцис и бензоин



- Love is All,  червени плодове, ирис, мимоза и страстно цвете

Последна редакция: чт, 23 апр 2009, 14:28 от Tess d`Urberville

# 19
  • Мнения: 214
Tess нищо..само пак да разкажа,че една събота след отварянето на БЗ в Лозенец и купен от мен бял Аззаро Twin ,продавачката ме изненада с виалче на Кензо индиго......душа го на китката и пак се убеждавам,че не е за мен. ooooh!
Някой знае ли на 100% дали са спряли Агента   newsm78 от производство както бяха писали тук

# 20
  • Мнения: 4 127
Представа нямам Миши, но 100 % още дълго ще можа да се намира онлайн, ти на него ли си хвърлила око Simple Smile

# 21
  • Мнения: 214
Tess ,любопитен ми е засега.ама он-лайн може също да изчезне,то като няма да го произвеждат вече и там ще изчезне.
Иначе се убеждавам,че ще си взема скоро един от 2-та на Пако-Ултраред или Ел

# 22
  • Мнения: 4 127
Аз съм за Ел с две ръце, дори без да познавам Ултраред Simple Smile

# 23
  • Мнения: 2 590
Я и аз тук.
От модните къщи моята класация е :
 1. Армани
 2. Диор
 3. Версаче    
 4. Кашарел
 5. Кензо
и т.н....        

А пък аз да ви се оплача. Тази Лолита, която си взех май ще я пускам или за размяна или за продажба. Като улегне аромата след 2-3 часа излиза една мухлива нота, ама направо на мухъл ми мирише, поне на мен де и това май страшно ме дразни ooooh!

# 24
  • Мнения: 4 127
Като гледам почти при всички Диор е на едно от челните, ако не и на първо място Simple Smile


дори да не харесвате аромата, вижте го този Шалимар, не е ли красавец Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 2 590
О шишенцето е страхотно, но за съжаление не познавам аромата.

# 26
  • Мнения: 13 623
Вили, това е от брашляна най вероятно.

# 27
  • Мнения: 2 590
Вили, това е от брашляна най вероятно.
Охх не знам от какво може да е? Звучи логично да е от него, обаче ме дразни #Cussing out Ще се помъчим още малко и ще видя какво ще правя. Че и аз лакомата 100мл си взех Blush Иначе в началото е страхотен.

# 28
  • Мнения: 522
Здравейте момичета. Отдавна не съм ви навестявала, но реших малко да си дам парфюмна почивка. Да ви кажа за Калеш - ами аз си поръчах виалче да го пробвам и  Sick си напарфюмирах тоалетната с него. Две седмици миришеше пущината. Много ми е цветен и старомоден - като за Анастасия Мозер. Определено ми се струва че няма да ви допадне. Тес поздравления за чудесното оформление. не съм те забравила, тия дни очаквай пакетче.

# 29
  • Мнения: 4 127
Къде си бе девойко, липсваше ни  bouquet

Сигурна бях за Калеш, ми жената гони седемдесетте - нормално е да и харесва на нея, но на нас..... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт