''Парфюмни размисли и страсти'' 12

  • 18 166
  • 445
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 590
Оооо, как - на ден поне по 3 - 4 предложения има Peace
Shocked Ауууу а защо ли не ме известява за нов отговор? Точно си мислех как са замрели нещата. Да няма нова тема. Малеййй  ooooh!

# 46
  • Мнения: 4 144
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=387993.165 -  ето Вили Peace

Мориа здравей Simple Smile  bouquet, ето хубаво описание от момиче, което познава парфюмът Peace Дори в момента в размените се предлага Кели Калеш, на когото му е интересно Simple Smile

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 5 917
Къде си бе девойко, липсваше ни  bouquet

Сигурна бях за Калеш, ми жената гони седемдесетте - нормално е да и харесва на нея, но на нас..... Sunglasses
Crossing Arms Crossing Arms Crossing Armsаромата е консервативен и старомоден, но не и лош, аз пък много го харесвам  и мисля че е много подходящ за делова дама Crossing Arms и за офис

"моите" брандове са

# 48
  • Мнения: 2 590
Тес благодаря ти , записах се  Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 4 144
ga_aMa_He , хайде сега, няма да ни се сърдиш Grinning   bouquet, преди за мен Герлен беше Шалимар и Инсоленс (като Инсоленс си мислех, че не е точно мой тип) след Линстан Меджик Еликсир съм с реновирано мнение, и сега чакам два на Герлен, на сляпо Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 5 655
Да добавя за РЕ - имам го този на Хилари Дъф With Love, много ми харесва, аз усещам в него предимно аромат на сладко от зелени смокини, невероятно вкусен парфюм, хората непрекъснато ме питат с какъв парфюм съм и естествено, се изненадват, че името не им говори нищо. Много приятен, без да е блудкав, сладичък, доста траен.
Моята класация -
1. Тиери Мюглер
2. Армани
3. Келвин Клайн
4. Лаура Биаджоти
ще допълвам сигурно, не се сещам веднага
Пако Рабан ми е слабост отпреди доста години, когато излязоха едни негови книги, а и защото сме колеги по образование. Не познавам много негови аромати, Black XS ми е фаворит сред всички, а мъжкият му 1 милион за мен е откровен дамски аромат, бих го носила с огроммно удоволствие.

# 51
  • Мнения: 4 144
Като запонете да изреждате вашите, веднага откривам пропуските си - естествено и Калвин Клайн  Peace

# 52
  • Мнения: 214
Tess кажи сега честно,ама съвсем честно Insolence не ти ли идва малко тежко.../може би защото аз така го усещах/...много го харесвам иначе,но май на друг човек ме кефи,на моята кожа стои доста тежко.Позната лятото се беше поляла яко с него само и само да е с него.Обаче в жегите се усеща ужасно/пак поне според мен/...иначе Insolence Glacee,както и преди написах наистина го одобрявам максимално,същото,но в по-поносима версия,усеща се лека хладина.Би бил чудесен за сезона и май си го пожелавам!

# 53
  • Мнения: 13 623
Ааа сетих се и аз...Бритни Спиърс...имам цели 3 парфюма нейни Grinning значи стана топ 4

# 54
  • Мнения: 4 144
Миши - съвсем честно за Инсоленс и моето възприятие. Когато го тествах за първи път, още преди да се пръсна, само от подушване на капачката ме лъхна точна и отчетлива липа, не виолетки, не това онова, а липа. Съсем друго си представях и го оставих настрана много разочарована, втория път го усетих, като прах за пране - все едно съм се надвесила над плик с Ариел, след това обаче го оставих да се развие на мен и наистина усетих виолетките, въпреки, че лично за мен Инсоленс не са най -чистите виолетки, има и доста цветя и люляк усещам...не ми е тежък, напротив много приятен и интензивен.   Simple Smile

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 225
Моята класация е :

- CHANEL

- HERMES

- GUERLAIN

- CALVIN KLEIN

# 56
  • Мнения: 214
Ок Tess ще приемем,че обонянието ми се е променило след раждането и то определеное факт,май няма почти жена,при която да не е така....по Меджик Еликсира ти ме зариби така да се каже и определено ще го тествам. PeaceОх,незнам Гарлените ми идват наистина тежички.

# 57
  • Мнения: 4 144
Миши може наистина за теб да е тежък, аз не мога да дам константно мнение. Хич не съм съгласна с мения от типа - рече и отсече, този е много хубав, върха  - а оня другия ужасен и не става, всеки с вкуса си. Сестра ми и майка например никак не го харесаха Peace

 pete, кои са ти любими на Ерме Simple Smile

# 58
  • Варна
  • Мнения: 1 744

А този Кели Калеш е много странен парфюм Имаше пробичка от него в последния брой на VOGUE. Усещам яко канела в него... Thinking
Никаква канела няма за моя нос - само кожа и сива амбра. Ако имаше канела щеше да ми допадне, а така.... Жалко.

# 59
  • Мнения: 4 144
Например аз дълго се колебах дали Армани Код Еликсир ми харесва, докато за майка ми бях сигурна, че ще е във възторг, така и стана - според нея аромата е просто върха, точно неин тип Simple Smile

Приятно ми е - Богиня!, Анж о Демон харесваш ли го, поне за мен е много ''канелен'' аромат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт