Моля за съвет мамите от Пловдив?

  • 1 514
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 146
Здравейте,пускам нова темичка,за което се извинявам ,но спешно трябва да ми препоръчате добър специалист в Пловдив
това е моята история http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=385949.0 може да се запознаете с проблема ми
Утре съм решила да потърся второ мнение в Пловдив,моля ви трябва ми добър специалист,моля за кординатите му ,телефон за записване ,както коя болница и ориентировъчно къде се намира ,защото не съм от пловдив
Предварително ви благодаря за помощта! Hug

# 1
  • Мнения: 793
Ако не е тайна при кои лекари ходиш? Защото прочетох че до момента те наблюдават двама.

# 2
  • Мнения: 651
Д-р Илия Амалиев 0887857308 кабинетът му е на Кукуш 20
Д-р Корсемов 0887 943721

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379850.msg10497708#msg10497708

Успех   bouquet

# 3
  • Мнения: 9 427
От кой град си ако не е тайна?Пиши ми на лични за да те посъветвам за добър доктор.Аз съм очарована от него.И като отношение и като специалист.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
От кой град си ако не е тайна?Пиши ми на лични за да те посъветвам за добър доктор.Аз съм очарована от него.И като отношение и като специалист.

 В заглавието на темата е записан града-Пловдив

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
tani4ka___ писах ти на ЛС.Успех  Praynig

# 6
  • Мнения: 1 192
Д-р Корсемов 0887 943721
Успех   bouquet
Напълно подкрепям!Корсемов работи в Хирургиите на Пещерско шосе 66 ,но там е на график.Доколкото знам живее в Пазарджик.Така че се свържи по телефона.
П.П.Ако овулацията ти не е била точно тогава,когато си установила(как я определи) е възможно да е по-късна,защото цикълът след аборт не е много редовен(не винаги,когато има кървене е било менструация,кръвотечението след самия аборт вярвам,че не го броиш за цикъл.)Ако правилно си определила,то сега евентуално си в 8г.с.(6 реална).Не е толкова спешно състояние стига да не е извънматочна бременност,което на ехограф от добър ехографист се вижда и трябва да бъде отхвърлено!Може да се изчака(вероятно ще ти предложат да полежиш в болница,за да те проследят и да пуснат и други изследвания.Но ехографист-Корсемов,Корсемов и пак Корсемов!Пиши какво е станало и да помагаме с информация.

# 7
  • Мнения: 9 427
Цитат
От кой град си ако не е тайна?Пиши ми на лични за да те посъветвам за добър доктор.Аз съм очарована от него.И като отношение и като специалист.

 В заглавието на темата е записан града-Пловдив
Ако се зачетеш внимателно-в поста на момичето много ясно е упоменато че не е от Пловдив!Не искам да прозвучи грозно но първо прочети преди да напишеш каквото и да било.

# 8
  • Мнения: 793
Момичето е от Пещера. Днес вече трябва да обикаля по лекари в Пловдив. Пожелавам и успех Peace Praynig

# 9
  • Мнения: 651
Момичето е от Пещера. Днес вече трябва да обикаля по лекари в Пловдив. Пожелавам и успех Peace Praynig
Това,което търси помощ ли е от Пещера?
Дано всичко е ОК и да пише после!

# 10
  • Мнения: 793
Цитат
Това,което търси помощ ли е от Пещера?
   Да ,момичето което търси помощ. До колкото разбрах тя иска еднократна консултация ,иначе е доволна от нейния лекар,иска още едно мнение за проблема и,който не отшумява. Дано всичко да е наред и да си има бебе Praynig

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 13:31 от lilcho13

# 11
  • Мнения: 1 192
Ами дано и тя...и ти newsm62 да си имате бебе Mr. Green

# 12
  • Мнения: 793
Малеееееее......голяма излагация Embarassed   Поправих го  Simple Smile   Пумукъл благодаря ти много че си забелязала грешката ми  Joy Чак корема ме заболя от неудобство  hahaha

# 13
  • Мнения: 3
аз искам да попитам някоя дето е раждала в аг на пещерско доволни ли са от лекарите тъй като скоро ми предстой раждане и все се чудя ходих да вида обстановката и да ви кажа бива има и позле места и да попитам нали раждането и престоя са безплатни там имам здравно-осигурителни  вноски

# 14
  • Мнения: 1 900
аз искам да попитам някоя дето е раждала в аг на пещерско доволни ли са от лекарите тъй като скоро ми предстой раждане и все се чудя ходих да вида обстановката и да ви кажа бива има и позле места и да попитам нали раждането и престоя са безплатни там имам здравно-осигурителни  вноски
престоя и раждането са безплатни за здравноосигурените жени

# 15
  • Мнения: 1 192
аз искам да попитам някоя дето е раждала в аг на пещерско доволни ли са от лекарите тъй като скоро ми предстой раждане и все се чудя ходих да вида обстановката и да ви кажа бива има и позле места и да попитам нали раждането и престоя са безплатни там имам здравно-осигурителни  вноски
Цитат
Всичко е до късмет.На кой ще попаднеш,иначе не се плаща(официално Wink)Условията не са кой знае какво,но за 3 дни няма да ти направят впечатление,а най-хубавото е,че детските сестри и акушерките в детска стая,както и педиатрите са супер.За останалите не ми се говори.Успех!
quote author=lilcho13 link=topic=391452.msg10999523#msg10999523 date=1240569211]
Малеееееее......голяма излагация Embarassed   Поправих го  Simple Smile   Пумукъл благодаря ти много че си забелязала грешката ми  Joy Чак корема ме заболя от неудобство
Цитат
 
Жалко ,че не успях да те "копна" в темата "ЦЕтираме бисИри всякЪкви - от ЯйрАн до емУтикони, 29 броИ " Wink...то и аз съм за там... Mr. Green

# 16
  • Мнения: 23
Здравейте,аз ще раждам също във ВМИ Пловдив и на скоро бях там в отделението,искам да ви кажа че много зависи дали си имаш гениколог иначе те гледат в ръцете...

Общи условия

Активация на акаунт