1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 62

  • 21 524
  • 443
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0


=========

Млу6, ако така ще изглеждаме след 90-ти епизод (както ти - на аватара си), по-добре да спираме отсега с гледането.  Joy

аз, честно да си кажа, май вече така изглеждам...прибира се моя от 10 дена командировка, отварям му вратата,  а той  Shocked и ми вика: " ти к'во си, мойш ли да говориш членоразделно и кой те пусна в моя дом?!" dontknow

отивам да свърша малко работа... Simple Smile

# 436
  • Мнения: 635
Писмото е супер, пускай го на всички линкове.

Гледах снимките на Джейда, боже каква хубава булка. Направо щастлива принцеса. Наш Онур и той там, но сам. Това коя год е било. Бащата на Джейда видях играеше във филма в отдел човешки ресурси.
За възпитанието няма да говорим - това е мой основен проблем сега. Синовете ми са във възраст, в която трябва да съм винаги нащтрек. Много съм строга, наказвам и рядко поощтрявам. А той ми казва, че няма такава като мен. Случвало се е при инциденти аз наказвам други родители нехаят. Правете извода, все едно нищо не е било. Но така се започва - днес счупиш нещо, утре унищожиш.Ох, дано да не греша.
В нашата нация няма генетично заложена психологическа дисциплина...........Стига толкова тук не е мястото.

# 437
  • Мнения: 1
smimi, чудесно попадение с този линк, като ретроспекция на най-интересни моменти от филма. А ни показва някои от нашите герои  и в реалния живот. Бену е невероятно лъчезарна, такава доброта извира от нея, радвам се, че в живота е толкова щастлива.

Magi, напълно споделям изводите ти и сравненията с живота у нас. И да, трябва да минат няколко поколения, които да се научат не само да живеят в разкош, но и да уважават постигнатото с много труд, да се стремят да увеличават това богатство пак с много труд и с много ум.
Гледах Периде и Севал с наслада. Две жени, напълно задоволени, безгрижни, но не и лековати и повърхностни. Занимават се с благотворителност, държат на семейната чест и какви синове са възпитали. Направи ми впечатление  с какво уважение и страхопочитание се отнасят Онур и Керем към майките си. Изобщо колкото и патриархално да е обществото, думата на майката, на лелята тежи винаги.

# 438
# 439
  • Мнения: 10 802
EХООООООООООООООООО,идвамнавреме май за новата темичка.Сега се освободи компа и аз ХОП,ще гледам81,но след като ви изчета.ГОЛЯМО МЕРСИ ЗА КААВЕТО!!!
МММММММММ КАСТИ МНОГО Е СЛАДКО!!!!

# 440
# 441
  • Мнения: 683

Ето ви кафенце от мен. Извинявам се за вида си ама сега ставам и не съм се сресала
и по един крем да ви черпя

# 442
  • Мнения: 1
castanea, а бе ти само като спомена някой за кафенце и ти готова, бе джанъм. И как си ги заформила кафенцата, да ти се свиди да ги опиташ.  food010 Айде това от мен. smile3510

# 443
  • Мнения: 228
Благодаря момичета за превода на 87 серия Hug smile3501  love001

Общи условия

Активация на акаунт