Възможно ли е

  • 2 594
  • 32
  •   1
Отговори
може ли човек да си купи диплома за висше от университет

# 1
  • София
  • Мнения: 3 012
чувала съм, че било възможно.....  Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 275
Е, как да не може?! Когато ни връчваха дипломите се оказа, че имам двама колеги, които никой не беше виждал преди.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 975
Телевизия не гледате ли?Цяла поредица имаше как в БГ се продават дипломи имаше даже разследване за фалшификация на дипломи за медицинско образование(тоест лекарите на които толкова много  разчитаме при нужда)

# 4
  • София
  • Мнения: 10 312
Може. Дай 5000 лв и ще ти изпринтя...

# 5
# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Хаха. Сега незнам, обаче преди 14 години имах шеф дето си купи. Разбрах го,когато се оказа че сме състуденти, обаче аз уча като ненормална, а той никога не е идвал в университета. Незнам как направиха врътката, но не си взе дипломата ей така , веднага, а след 4 години.Явно си го водеха някъде, някак, но незнам подробности.

# 7
  • София
  • Мнения: 44 041
може ест.

# 8
  • Мнения: 2 175
Естествено, че може..
У нас всичко се продава..трябва само да хванеш правилния рушветопоток.. Joy

# 9
  • Мнения: 3 715
Мдаааа, даже тук има такива, чиито съпрузи са с купени дипломи.

# 10
  • Мнения: 606
Колко даваш?

# 11
  • Мнения: 293
 hahaha  Което не става с пари,става с много пари в Бг.
Ама защо ти е тая диплома?  newsm78

# 12
  • София
  • Мнения: 3 012
Е, как да не може?! Когато ни връчваха дипломите се оказа, че имам двама колеги, които никой не беше виждал преди.

Това май не е гаранция, че непременно са си платили... и при нас имаше такива, но после в магистърската степен се оказа, че са били прекъснали и т.н. и затова не сме се виждали....

А иначе наистина имаше нещо такова за купените дипломи, че можеш да си вземеш димпломата след 4 години, защото трябва да те водят на книга, че си студент при тях....

# 13
  • Мнения: 284
Водят ги само на книга.

# 14
  • Мнения: 15 379
Чувала съм, че може.
А аз бъхтих здраво цели 7 години Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт