Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)- 3 тема

  • 163 270
  • 713
  •   1
Отговори
# 345
# 346
  • София
  • Мнения: 570
В събота си взех лосиона и крема на Регал: http://www.rosaimpex.com/?step=module_action&modname=priceli … =2&order[]=price
Дали ще има ефект, не знам. Ще докладвам след 2-3 седмици.

# 347
  • Мнения: 277
Dai4eto,letsgo,благодаря ви за съветите.Притеснявах се за околоочния контур,но щом не е проблем,ще действам смело и ще се надявам на резултат  Simple Smile

# 348
  • Мнения: 13
Velmar 333
Пилинга мина много добре,незнам какъв процент е била киселината,държаха ме много малко време,защото ми беше за първи път.След пилинга нямаше зачервяване,нито ми пареше,общо взето никакав дискомфорт,всичко беше ок.Сега се беля леко,на места,това е неприятното ,но то е малко и няма проблем да си излизаш,няма да плашиш хората.Simple SmileС един избелващ крем се мажа който е със 15 SPF сутрин,през останалото време със слънцезащитен крем с фактор 50+през 2 часа.Сега на 15 отново имам процедура.Аз се подложих на пилинг не заради белезите от акне,а заради едни петна които вече от години се мъча да премахна и не става.За моите петна незнам дали ще се махнат,но мога да кажа,че петната които имам също от продължителното и настойчиво стискане Simple Smileзапочнаха да се белят първи и мога да кажа,че сега дори още след първата процедура са изсветлели.Това е.Питай,ако нещо друго те интересува.

# 349
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравей ninsan,
благодаря ти за бързия отговор. Аз в четвъртък съм на преглед при доц.Казанджиева да видим какво ще ми каже   Blush . Решила съм също да правя пилинг, но колкото изчетох по темата май ще имам нужда от средно-дълбох химически пилинг  Thinking
Твоя какъв е точно,знаеш ли?  Имаше ли преди процедурата с пилинга някаква предварителна подготовка-да се мажеш известно време с някакъв крем или нещо такова?
Пожелавам ти да имаш желания резултат  newsm10
Ще пиша после след прегледа  Simple Smile

# 350
  • София
  • Мнения: 1 126
Здравейте момичета и аз да се запиша при вас макар че неможах да изчета всичко EmbarassedАз съм с петна от много години,така и не се разбра дали от слънцето или хормонални,та исках да ви кажа,че нито кремове помогнаха нито пилинг(пробвала съм абсолютно всичко на пазара) SadНо този по горе който е не съм та моля за повече инфо ако може Tired

http://prikachi.com/files/1279939x.jpg

# 351
  • Мнения: 3 485
Здравейте момичета и аз да се запиша при вас макар че неможах да изчета всичко EmbarassedАз съм с петна от много години,така и не се разбра дали от слънцето или хормонални,та исках да ви кажа,че нито кремове помогнаха нито пилинг(пробвала съм абсолютно всичко на пазара) SadНо този по горе който е не съм та моля за повече инфо ако може Tired

http://prikachi.com/files/1279939x.jpg
Hydroquinone 2%
Other ingredients: Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycolic Acid, Butylene Glycol, Glycerin,
Methyl Gluceth-10, Nonoxynol-10, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Rice Amino Acids,
Lysine Lauroyl Methionate, Zinc Aspartate, Chitosan Ascorbate, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Dipotassium Glycyrrhizate, Palmitoyl
Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Chitosan PCA, Allantoin, Polyquaternium-10, Sodium Metabisulfite,
Sodium Sulfite, Sodium Hydroxide, BHT, Hydroxyethylcellulose, Tetrasodium EDTA
След 2 седмици има видим резултат.

# 352
  • Мнения: 13
Ами,честно да ти кажа не се сещам какъв е точно пилинга въпреки,че няколко пъти ми казваха Blush.Но не са ми правили такива класификации от сорта на повърхностен,среден и дълбок,в това поне съм сигурна.Не няма предварителна подготовка(поне при мен нямаше).Нейната асистентка те подготвя,доцентката само идва за нанасянето на пилинга.Цялата процедура ти отнема не повече от половин час.Това е. Hug Пиши след процедурата!!! Peace

# 353
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Моля те кажи ми как се казва избелващият крем с който се мажеш сутрин и колко ти струва процедурата ?

# 354
  • София
  • Мнения: 1 126
Здравейте момичета и аз да се запиша при вас макар че неможах да изчета всичко EmbarassedАз съм с петна от много години,така и не се разбра дали от слънцето или хормонални,та исках да ви кажа,че нито кремове помогнаха нито пилинг(пробвала съм абсолютно всичко на пазара) SadНо този по горе който е не съм та моля за повече инфо ако може Tired

http://prikachi.com/files/1279939x.jpg
Hydroquinone 2%
Other ingredients: Water (Aqua), Alcohol Denat., Glycolic Acid, Butylene Glycol, Glycerin,
Methyl Gluceth-10, Nonoxynol-10, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Rice Amino Acids,
Lysine Lauroyl Methionate, Zinc Aspartate, Chitosan Ascorbate, Lecithin, Tocopherol, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Dipotassium Glycyrrhizate, Palmitoyl
Hydroxypropyltrimonium Amylopectin/Glycerin Crosspolymer, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Chitosan PCA, Allantoin, Polyquaternium-10, Sodium Metabisulfite,
Sodium Sulfite, Sodium Hydroxide, BHT, Hydroxyethylcellulose, Tetrasodium EDTA
След 2 седмици има видим резултат.

А къде мога да го намеря и колко струва newsm78

# 355
  • Мнения: 3 485
Струва 60$,нанася се съвсем малко ,така че издържа 2месеца.Преди 7 години го имаше в Пловдив.
http://www.euro-woman.net/murad.html

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 02:47 от trendafilka

# 356
  • Мнения: 13
Моля те кажи ми как се казва избелващият крем с който се мажеш сутрин и колко ти струва процедурата ?

Една процедура(пилинга имам предвид) е 65лв.Кремът е на DUCRAY MELASCREEN SPF 15.Аз го взех за точно 30 лв.

# 357
  • Parsberg
  • Мнения: 435
Тоцно сас същият и аз се мажа.Дадоха ми една мостра да пробвам .Но тук в Плевен в Санитата го има за 60лв.заедно със един друг крем който се маже само върху петната  а другият който имаш и ти върху цялото лице за изравняване на тена.Та се чудя и двата ли да взема или само този .На теб докторката ли ти го предписа?

# 358
  • Мнения: 13
Тоцно сас същият и аз се мажа.Дадоха ми една мостра да пробвам .Но тук в Плевен в Санитата го има за 60лв.заедно със един друг крем който се маже само върху петната  а другият който имаш и ти върху цялото лице за изравняване на тена.Та се чудя и двата ли да взема или само този .На теб докторката ли ти го предписа?

Да,на мен тя ми го предписа.Незнам какъв е този друг крем.Аз имам една брошура на MELASCREEN  и в нея са посочени само 3 продукта: 1.Изсветляващ крем(Melscreen eclat spf 15),2.слънцезащитен крем 50+ и 3.слънцезащитен лосион 50+.Този другият крем пак ли е на ducray,защото аз не намирам такъв продукт?

# 359
  • и тук и там :)
  • Мнения: 628
Здравей Ninsan   Simple Smile
вчера ходих при доц.Казанджиева(много съм доволна от вниманието което ми обърна), предписа ми 10 дни мазане с разни кремчета тъй като лицето ми трябвало да се успокои(че аз до последно си стисках пъпките  #2gunfire ). И на 25.01. ще ми бъде първия пилинг.
Ти как си - белиш ли се  Peace

Общи условия

Активация на акаунт