Какво да правя с гърдите си?

  • 2 342
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 733
Малко странен въпрос ма аз да си питам де  Embarassed. Понеже не ми е малък бюста, а сега е ужассссссссссс  Shocked /поне за мен де/ Казаха ми да не си лягам без сутиен ма аз немога да го търпя  Tired. Какво толкова ще стане???

# 1
  • Мнения: 7 186
Защо не си вземеш едно безшевно бюстие от микрофибър? Те са много еластични и няма да те притесняват, докато спиш, същевременно придържат бюста.

# 2
  • Мнения: 733
Аз имам едно ма ми е малко  Embarassed, ако мо кажеш каде мога да си намеря ще сам ти благодарна   bouquet

# 3
  • Мнения: 5 241
Ами носи задължително сутиен, купи си памучен без банели които да ти пречат, но не ходи без защото след като са големи ще виснат 1000%  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 733
Е мерси направо ме убихте  Sad ще трябва да свиквам да спя със сутиен ужас направо ма щом трябва

# 5
  • Мнения: 7 186
Аз имам едно ма ми е малко  Embarassed, ако мо кажеш каде мога да си намеря ще сам ти благодарна   bouquet

Ох нямам идея, те май повечето ги правят стандартен размер и нямат номерация newsm78, ама щом не ти става- кофти. Най- добре да потърсиш по магазините или в краен случай си намери някакъв по- мекичък сутиен без банели.

# 6
  • Мнения: 5 241
Ами и аз свикнах да спя със сутиен  Rolling Eyes Купих си един без банели,специално за бременни и така..., имай предвид че гърдите ми никак не са големи и въпреки че сега що годе се възстановиха, никага няма да станат както преди да забременея  ooooh!

# 7
  • Мнения: 3 932
Ами и аз свикнах да спя със сутиен  Rolling Eyes Купих си един без банели,специално за бременни и така..., имай предвид че гърдите ми никак не са големи и въпреки че сега що годе се възстановиха, никага няма да станат както преди да забременея  ooooh!

Вечна им памет Wink, и моите са така Cry

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 148
Безшевни, памучни имаше на пазара на пътеката в Младост1 - имаха и номера. Аз си купух преди 4 месеца, но имам малък бюст и не знам до кой номер би могло да има Sunglasses

# 9
  • Мнения: 3 423
аз пък спя по добре със сутиен ,защото иначе при всяко завъртане гърдите ме боляха.вече направо съм се сраснала със сутиена си Joyмежду другото на мен са ми по удобни тези с банели сякаш имам по здрава упора с тях

# 10
  • Мнения: 5 299
Защо не си вземеш едно безшевно бюстие от микрофибър? Те са много еластични и няма да те притесняват, докато спиш, същевременно придържат бюста.
Аз изкарах с такова цялата бременност-направо се родих newsm74

# 11
  • Мнения: 269
Намери си нещо удобно за сън, ще видиш че ще свикнеш независимо сутиен или стегнато потниче/бюстие/.
Разбирам те, преди бременността бях чашка Д, сега съм....извън пътя...чашка ДД или Е, ще ти тежи когато спиш и затова за теб е по-добре да си с бельо.

# 12
  • Мнения: 2 807
Какво толкова ще стане???

Ами ще увиснат  Wink
Аз такъв "проблем" като твоя нямам  Laughing

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 356
Потничета от микрофибър има в магазините за бельо на Пиротска. Препоръчвам Ню Силует (български) или Pompea. Сутиените без банели на Triumph (като потниче, с широка презрамка, а чашката се разтяга заедно с растежа на бюста)нямат грешка!!! Пак на Пиротска.
Аз съм с малък бюст, който изобщо не порасна, но всички банелени и дунапренени ме побъркват. Чакам да видя дали с кърменето ще се наложи да взема по-голям размер.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 5 897
Какво да правя с гърдите си?
дай ми ги  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт