страх ли ви е от промените?

  • 3 007
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 735
Страх ме е!Но най-вече за бебчето...

# 46
Преди няколко дена разбрах, че съм бременна и умирам от страх - за първи път ми е, още не сме казали на бабите и дядовците, предстои ни сватба и преместване в новия ни апартамент. Всичко това беше планирано от по-рано, но трябваше да се случват нещата едно по едно и в крайна сметка се отказах от всякакви планове.Нещата ще се подредят, роднините могат да реагират както искат - бебето си е наше - а сега само се моля да имам лека бременност, здраво бебе и любящ съпруг.Успех на всички уплашени!  bouquet

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Имах много страхове - за раждането , за здравето на бебка , за това дали ще се справя.Страховете продължават и сега , но вече за различни неща.Това обаче е най-хубавото нещо , което ми се е случвало.

# 48
  • Мнения: 180
Естествено,че живота на всяка от нас се променя след раждането ,но това е най-хубавата промяна.  Hug

# 49
  • Мнения: 8 999
Не, никога не съм се замисляла по тези въпроси. Особено преди да родя. Проблемите съм ги решавала, когато са се появявали.
За неродените си деца съм се притеснявала, но след като си направих всички необходими изследвания, нямах вече никакво съмнение, че ще са здрави. Което е най-важното. А за това, да се родят живи, грижа имаха лекарите.

# 50
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Страх от промените не съм изпитвала сякаш. По- скоро ме беше страх от самата бременност и раждане( първия път от неизвестното, а втория- от това, което вече знаех от първия път).

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Докато бях бременна не ме спохождаха такива мисли, за разлика от сега.Винаги ше се страхуваме и притесняваме за нещо .

# 52
  • Мнения: 1 740
Да определено ме беше страх от промените,от раждането, от това дали бебето ще е добре.
Но с времето всички те ми страхове отминаха.

# 53
  • Мнения: 56
Много ме беше страх! Даже в началото на бременността се будех посред нощ и ги мислех едни...но смятам, че това е нормално, толкова много промени, и физически , и емоционални, за толкова кратко време. Особено за по чувствителни жени, или за такива като мен, които не си падат много по промените, страхът е напълно нормална реакция. С времето нещата се уталожват и ще се успокоиш.

# 54
  • Мнения: 2 334
Не ме е било страх преди да родя а ми беше  интересно ,но сега изпитвам страхове от какво ли не и най вече от падания ,удрания,кръв и т.н  Tired

# 55
Нормално всички бъдещи майки  се страхуват от раждането и промените.

# 56
  • Мнения: 789
Притеснения съм имала,но страхове - не.

# 57
  • София
  • Мнения: 23 081
Страх ме беше и то много! Наистина промяната е голяма... И все пак сега не мога да си представя живота без моето слънце  Heart Eyes Промяната определено в началото беше малко стряскаща, но сега това е моят живот, който напълно ме удовлетворява.

# 58
  • Мнения: 367
Не съм се притеснявала честно казано по време на бременността, може би по тази причина след раждането се сблъсках с доста "необмислени" преди това неща. Сега, ако имам второ дете ще бъда определено много по-подготвена и спокойна.

# 59
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Страх от самите промени- не.
По- скоро ми е интересно как ще се промени всичко около нас- ритъм, ежедневие и т.н.

Първия път също не ме беше страх.

Искам вече всичко да е свършило и да си гушкам бебето, да си правя същите безкрайни разходки, както и с дъщеря ми, да виждам как всеки ден открива по нещо ново, как се променя пред очите ми.

Оф, нямам търпение вече!!!

 

Общи условия

Активация на акаунт