за парфюми online...

  • 35 588
  • 88
  •   1
Отговори
Момичета, ако някой от вас е купувал парфюм от някой интернет - магазин моля да сподели мнението си. Притеснява ме дали са истински и на кои инт- магазини за козметика може да им се вярва Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 13 623
И аз все се съмнявам...поръчвала съм от get.bg. Мога да кажа, че парфюма беше напълно оригинален. Но имам опит само с него.

# 2
  • Мнения: 1 247
 и аз съм си поръчвала от гет
и съм много доволна  Peace
хуго бос феми Crazy

# 3
  • Мнения: 1 290
И тук ще кажа,имитациите са доста добри,но са имитации,специално за гет бг от опит разбрах,че са фалшификати  Simple Smile Пробвай ягодката  Hug

# 4
  • Мнения: 177
Много пъти съм си взимала от тук:http://-spam292-/ и нямам оплаквания. Не мисля, че са ментета Peace

# 5
  • Мнения: 10
досега няколко години ползвам www.megashop.bg- доволна съм Simple Smile

# 6
  • Мнения: 0
досега няколко години ползвам www.megashop.bg- доволна съм Simple Smile

Сигурна ли си в оригиналния произход на парфюмите от този сайт.Пише,че са тестери,а цените ми изглеждат доста задоволителни.Харесах 2 парфюма на С.Дали,като единия съм ползвала оригинален,затова питам..да няма разлика.Трайни ли са?

# 7
  • София
  • Мнения: 570
досега няколко години ползвам www.megashop.bg- доволна съм Simple Smile
И аз от там поръчвам. Не знам дали са оригинални, но наистина са много трайни и миришат като истинските.

# 8
  • Мнения: 779
 От това,което съм поръ4вала за себе си,съм направила извода,4е са имитации-наподобяват  аромата,но с трайността-нищо общо Confused

# 9
  • Мнения: 4
www.parfum-bg.com
напълно оригинални са, няколко пъти съм поръчвала и проверявала даже баркода, трайнoст всичко е ок

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 415
www.parfum-bg.com
напълно оригинални са, няколко пъти съм поръчвала и проверявала даже баркода, трайнoст всичко е ок

И аз от тук съм поръчвала няколко пъти...нямам никакви забележки  Peace

# 11
# 12
  • Варна
  • Мнения: 22
www.parfum-bg.com
напълно оригинални са, няколко пъти съм поръчвала и проверявала даже баркода, трайнoст всичко е ок
Да,точно!Коректни,доставката също! newsm10

# 13
  • Мнения: 0
Мацки, а знаете ли ако си поръчам нещо от този сайт- www.parfum-bg.com, след колко време ще ми го доставят,мисълта ми е дали ще е чак след почивните дни?

# 14
  • Мнения: X
Аз пък преди седмица си купих парфюм на Шанел от бюти зон, защото беше по-евтин от колкото в мегашоп и гетбг.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт