Костюм на спайдърмен

  • 5 291
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 122
Някой може ли да ми каже къде в София мога да намеря костюм на спайдърмен? Звънях в джъмбо и там  ми казаха че нямат. В хепиленд ходих ( до завод витоша) и там нямат. Гледам в нета един магазин в пазарджик, правят доставки в цялата страна но е за дете 110- 120 см високо .... а на мен ми трябва за 100см най много?
четох разни теми ... за магазини в красно село и в красна поляна .... но са от 2006г ... та дали все още има там  newsm78
че са ми малко далечко  Embarassed
предварително ви благодря
  bouquet

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 20:49 от toniak

# 1
  • Мнения: 592
Аз поръчах от тук http://costumes.hit.bg/nationalni.htm миналия месец на дъщеря ми рокля на Пролетта (за тържеството в детската).Направиха ми я по наш размер и желания цвят.

# 2
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
В Пигиса имаше... но не знам за каква височина е. Струваше обаче около 60 лв.

# 3
  • Мнения: 122
Много ви благодаря момичета   bouquet

buba_dokeva , а като поръча костюм, колко ти излезе ориентировъчно?

ще отида да проверя в  пигис  Hug
въпреки че 60 лв ми се виждат много .... след няколко месеца ако  му мине вълната спайдърмен newsm78 ще ме е яд ... не са малко пари

вчера ходих и до хиполенд .. и там няма  Whistling

# 4
  • Мнения: 592
Нашата рокля излезе 45 лв..Включва роклята,колан с цветя(който се сваля и роклята става за принцеса),венец пак от изк.цветя с доп.като воал назад и 2 като гривни пак от изкуствени цветя.На мен лично много ми хареса и ми се стори много по изгодно от това аз да купувам платове,после шивач,после украса ,абе щеше по скъпо да ми излезе.Ето я роклята
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=370175&pid=11855945

# 5
  • Мнения: 37
Аз купих костюм на Спайдърмен на моя младеж от един магазин за играчки и цената май беше 7 лв или 8 лв. Магазина се намира на Ботев малко след Бързаков посака Ц. гара, с/у бившето кино Г. Димитров

# 6
  • Мнения: 122
buba_dokeva, много сте хубави, но вашата рокля после може да се ползва пак... и си струва парите ... а нашия костюм е ей така .... преди бяхме костенурка нинджа .... сега сме на вълна спайдърмен .... след време ...  newsm78

danniibg , на теб  Hug ... ходих днес до този магазин ... но ми казаха че нямат ... и тръгнах да се прибирам ама .. си викам да се поразходя ... така и така съм била път .... и на пиротска  от витрината на един магазин ме гледам костюм на спайдър мен с цена 4.99  Shocked
напрово не можах да повярвам  Simple Smile
та така момичета, вече имаме костюм  и сме много  newsm44
много ви благодаря за помощта   bouquet

# 7
  • Мнения: 592
Браво на вас,наистина добра покупка.Пожелавам много весело настроение на Спайдърмена(до следващия герой  Wink)

# 8
  • Мнения: 37
Весело купонясване ви желаем и ние Joy и до нови срещи

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 11:32 от danniibg

# 9
В младост 4 бл429 има магавин Дино който е заредил летни комлекти спайдърмен ,костенирките нинджа ,спортакус и др. герой

Общи условия

Активация на акаунт