каква кола бихте искали, ако е подарък

  • 10 276
  • 244
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 418
Поради редица разговори за удобната градска кола, за идеалната кола, за мечтаната кола и т.н. накрая с едни приятели се размечтахме коя ще е колата, която бих искал, ако:

- е подарък от небето, който не ме обвързва с нищо
- в следващите 5 години ще са й покрити всичи разходи - застраховки, консумативи, гуми, гориво... абе въобще всичко. Т.е. тази кола няма да е в тежест, а просто един хубав подарък от съдбата.

Та кdто се размечтахме така и се оказа, че едни искат спортни коли, други практични, трети лимузини, четвърти искат някой уникат, а аз... аз не можах да взема решение.  Rolling Eyes

Този разговор го водихме преди около година и онзи ден се разминах с една кола и изведнъж  Crazy това ще е. ТА се разсмях на себе си - цяла година, за да реша коя кола бих избрала. И реших да пусна тема. Струва ми се забавна. Ама ще ви кажа после коя е "моята" кола, за да не ви разсейвам  Whistling

А вашата мечтана кола? Колата, която бихте карали с удоволствие, ако беше подарък от съдбата?

Последна редакция: пт, 24 апр 2009, 17:07 от get_real

# 1
# 2
  • Мнения: 117
Уф, не можах да се стърпяя, само новаааа  bouquet

# 3
  • Мнения: 516
Класически фолксваген костенурка

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538

# 5
  • Мнения: 2 018
Летяща, ако може, че с тия задръствания.  Laughing
Ще си я паркирам на покрива.

# 6
  • Мнения: 5 370
Хм, дам, замислих се дълбоко.
Значи, ако ще е подарък, нека да е.....ТУАРЕГ!!!!
Обожавам огромните, НЕженски 4Х4!!!Може и Пикап, там дали ще е Нисан или Форд-требе се позамисля.

# 7
# 8
  • Мнения: 606
Тойота Тундра или Хамър 2.
Може и Мерцедес 6,5 битурбо.

# 9
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Значи, ако ще е подарък, нека да е.....ТУАРЕГ!!!!
Обожавам огромните, НЕженски 4Х4!!!

или това




Да си оставя и адреса, за да знае доставчика къде да ми я докара.  Grinning

# 10
  • France
  • Мнения: 726
Ягуар.
Почитателка съм на Бентли, Ролс-Ройс, но като по-скромна, ще се задоволя с Джак.

# 11
  • Мнения: 301
Аз съм по спортните и НЕженските коли  Peace Марката се мени постоянно. Всъщност само една ли трябва да избера?  Blush
Мерцедес, БМВ, Хонда и Порше  Mr. Green как да се реши човек

дали ще е Нисан или Форд-требе се позамисля.

е, Форд пред Нисан??  Laughing Има ли място за размисъл?

# 12
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Хм, дам, замислих се дълбоко.
Значи, ако ще е подарък, нека да е.....ТУАРЕГ!!!!
Обожавам огромните, НЕженски 4Х4!!!Може и Пикап, там дали ще е Нисан или Форд-требе се позамисля.


http://image.motortrend.com/f/editorial/toyota-tundra-pricing-ha … toyota-tundra.jpg

 Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Все ми е тая в какво ще си возя дупето, но мъжо е ценител, така че за него бих поискала нещо яко, мощно и с много екстри Laughing Ако може и пътищата да са годни за експлоатация от подобни коли, ще е идеално Crazy Винаги съм искала да видя как минава едно настъпано ламборджини през трамвайните релси на Семинарията Mr. Green

# 14
  • Мнения: 6 992
Prius?
Или Киа Пиканто/FW New Beetle.
Но залагам на приуса, че не мога да го купя, пък киата мога да я изплатя.
А все пак книжка ще ми подарят ли  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт