ако облека чужда булчинска рокля

  • 4 978
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 877
Не знам приятелката ти как ще облече роклята, след като по нея ще е полепнала мъртвата кожа от мнимата булка  Sick Те обикновено са много прилепнали до кръста поне и аз лично не бих рискувала някоя с мазен гръб и потни гърди да ми се намъкне в дрехата.

Ей това вече би трябвало тотално да те отврати от идеята Sick

# 16
  • София
  • Мнения: 18 679
Подозирах, че предсватбените и сватбени мурафети са се размножили...  Laughing Танцът на кумата с тава с печено прасе и кошничката от банкноти явно вече не са гвоздея в програмата.
Ооо, въобще не! На последната сватба, на която бяхме, булката се качи на един стол, младожнецът й се завря под роклята , а целта се оказа свалянето на жартиер със зъби Mr. Green После същият се мята към неженените момчета в компанията и който го хване - горко му Laughing Таквоз нещо навремето не съм виждала Thinking

# 17
  • Мнения: 4 585
Много са й хубави кожата и циците на приятелката на приятелката на Даная даже.
Нито са потни, нито са мазни. А мъртва кожа има навсякъде около нас.
Вдишваме я даже, с ядящите я паяци акари.

# 18
  • Мнения: 14 654
Редактирам се: видях, че приятелката ще облича друга булчинска рокля, не на булката, а на сестра й. Съветвам я да не го прави ако роклята не е минала химическо чистене. На сватбата със сигурност я е омърляла доста. Знаете какви свинщини правят правят някои булки.

# 19
  • Мнения: 2 386
Изчетох всичко и пак нищо не разбрах.  Embarassed Кой на кого и защо облича роклята.. Гащите сменяте ли си?

# 20
  • Мнения: 2 155
Даная, ама ти само за приятелки питаш, значи... Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 4 585
Приятелката на приятелката на Даная облича булчинската рокля на сестрата на приятелката на Даная, която е истинска булка.
А приятелката на приятелката на Даная е булка-менте. Абе Ева, ти сапунки не гледаш ли? Как се справяш?

# 22
  • Мнения: 2 155
Аз го изчетох няколко пъти и нищичко не разбрах, ама сега Вълчо ми разясни  Crazy

# 23
  • София
  • Мнения: 2 415
Според мене завалията така ще се е спекъл, че няма никакъв шанс да забележи неговата булка в чужда рокля ли се е нанесла или в друга подобна бяла са напъхали булка-измамница. Каквото му връчат роднините - това ще поведе към олтара и после ще има да се чудят как да се оправят.... тц тц тц, и после, защо имало Н на брой теми за и против брака  Laughing

# 24
  • И аз не знам къде...
  • Мнения: 718
Ох, така не се бях смяла от много време  Joy!

# 25
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 292
няма ли начин да питаш майка си защо не бива да се облича чужда рокля?
ще ми е интересно да разбера ако има някакво суеверие...
не че някога смятам да обличам подобна дреха... ама кой знае, може пък да си купя една за петъчната вечерна хихихихи

# 26
  • Мнения: 5 173
Ех, тц, тц не се ли усетихте... ПЕТЪК е bowuu

# 27
  • Мнения: 1 877
Ех, тц, тц не се ли усетихте... ПЕТЪК е bowuu

А бе кво ти пука! Laughing Важното е да ти е забавно Peace

# 28
  • Мнения: 5 173
Ех, тц, тц не се ли усетихте... ПЕТЪК е bowuu

А бе кво ти пука! Laughing Важното е да ти е забавно Peace
Шъъът, бе, търсих си повод да се запиша Whistling. Нито съм била булка, нито ми предстои да бъда в близко бъдеще, нито съм крояла такива номера.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 909
Отдавна не се бях смяла с глас.
А кандидат-младоженеца ме поглежда учудено от леглото срещу телевизора.

Общи условия

Активация на акаунт