90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №49

  • 30 081
  • 448
  •   1
Отговори
# 30
Добро утро фиданки Hug
Как сте днес?
Аз след вчерашния плодов ден съм -300гр.Днес ще хапвам доматки със сирене Бри  Crazy....направо обажавам тази комбинация Heart Eyes
Да ви кажа честно забелязах,че след водния ден свалям по-малко/за 12 дни съм свалила 1.200гр/ и мисля следващия воден да не го правя,а да го направя плодов
Желая на всички успешен,усмихнат и минусов ден Hug

# 31
  • Мнения: 2
Добро утро фиданки!
Мимка, мерси за кафето и аз си направих сега ще го изпия с Вас.
Започна лунуването! Днес ще ми идват на гости кумовете, но ще издържа на всички вкусотии, които трябва да приготвя. Чудя се дали ще устоя на хубавата тортичка  Praynig, но  трябва.
Добре дошли на новите фиданки. Успех момичета!  Hug  Hug  Hug
Времето е невероятно предстои ни поредната разходка до манастира, е все пак са си 8км.
Жабке браво ти си супер! Hug
Жанета благодаря за новата тема, ти си златна  Hug.
Лек режим на всички режим ни! И неусетно лунуване на всички лунуващи!

# 32
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Привет от мен ,забравихте ли ме вече,че аз несъм чета си ви редовно.Аз днес също лунувам.
Иринка, най-после нещата и прл вас потръгтаха,дано скоро да се похвалиш,че сте здрави напълно.
Ели, премина ли ти бунта в стомаха?
Жани, ставаш все по-добра с пускането на темите браво!
Жабче, страхотна промяна.
На всички останали  Hug Hug Hug много ми липсвате,виждам има много нови, и на старите и на новите успех в борбата.Аз продължавам да си запазвам сваленото до тук.

# 33
  • Мнения: 210
Пльос и аз тук!
Жабе, поздравления за дънките!
Дес и аз съм плодова, ама ако знаеш какви плодове ядох, никога не си яла такива. Те са едни такива редки и много калорични- баклава и бисквити. Вадете бухалките!  Mr. Green Вече не ми пука да ви кажа, последните дни и седмици направо се мъча с диетата и нямам търпение да свърши вече! Утре ще се опитам да съм отново на плодове, вода и сокчета и в неделя тегля чертата. Каквото съм свалила- свалила и точка!  Crossing Arms Бийте ме колкото си искате, ама само на кокали ще удряте, да знаете!  smile3533

Интересно ми е колко килца успя да свалиш -  ако не е тайна Hug
Сутринта скокнах на кантара и какво едно минусче - ура. Сега отивам на сауничка - там страшно се отпускам. Е лек ден и дано да има още минусчета

# 34
  • Мнения: 2 126
Добро утро Grinning

Аз се похвалвам с кило и 200 минус днес Party Party Party Перефектен резултат Wink Знам си аз че свалям винаги когато не ям или по точно ям само плодове.И противно на всичките ви наблюдения че във воден ден не сваляте,което мен ме озадачава(но все пак много от компетентните момичета дадоха разумни обяснения),аз съм убедена че тогава ще ми е най големият минус,ще видим.Това е при мен,не ям - отслабвам и обратното Blush
Ох много съм доволна и се чувствам добре.
Днес ще наблегна на салатки и сиренце,мръвки не ми се ядат Sick А тиквичковата мусака за която ме подсети Жабката,ако си набавя мат'рял ще и кажа нещо Mr. Green

Хайде една режимна закусчица да черпя,че нали имам повод:


Хубав ден на всички Hug

# 35
Дес браво за минуса Peace
Аз във водния ден свалих само 300гр и оттогава свалям по много малко-затова реших,че повече няма да правя воден ден Peace

# 36
  • на островче
  • Мнения: 16
Здравейте сладури  bouquet. Аз февруари бях на тази диета за 16 дни и отслабнах 4 кг. но дойде един приятел от Бг и като донесе едни кебапчета, кюфтета, кренвирши и други чудеса за ядене и оплесках всичко, че и сума бири изпих #Cussing out. Естествено я спрях диетата щот ми е слаб ангела ( голяма съм овца) Banghead, и реших от днес пак да продължа. Качих се сутринта на кантара и оооооооо чудо smile3556 , килата са ми същите както след тез 16 дни. Възможно ли е или аз не съм у ред. А вие сте най големите фиданки сладуранки.  love001 smile3525

# 37
  • София
  • Мнения: 807
Мима Hug мерси за кафенцето! Hug
Дес Hug страхотни плодчета! Аз хапнах, ама ще взема още нещо. И на мен водния ден не ми е очен, но след като при теб има добри резултати - прави го.
Жани Hug мерси за темичката, а виждам, че и питие има да отбележим юбилея... довечера  Laughing
Жабка Hug забелязах висналите дънки! Браво!Днес да подновиш гардероба Hug
Ели  Hug как е коремчето днес? Аз се затапих с лЮкарството и съм ок.  bouquet
Браво Янкеbouquet Няма да те наричам пък хипопотамка! Добре дошла при нас! Възможно е!  Hug
Иначе... още не съм си догонила линийката. Явно тогава е било някакво обезводняване, което след 2 дни съм го компенсирала обратно... ама какво да правим....
Внимавайте много със сушените плодове и ядките. Може и да не качите от тях, но са си доста калорични и ще забавят процесите. Ако ги хапвате - наистина само в плодов ден, наистина само 100 грама и разпределени през целия ден! Аз повече тази грешка няма да правя!
Днес ми е въглехидратен ден, ще го изкарам без проблем.
Хубав ден на всички и хубава почивка!  Hug

# 38
  • Мнения: 37
Ехоо, добро утро на всички!
Днес ми е почивен ден и съм си записала час за фризьор, та станах да се приготвя. После ще ходя на среща с едни приятлки, та трябва да съм хубава Mr. Green
Днес кантара отново ме зарадва - останаха ми само няколко грама, за да си върна теглото от преди Великденското плюскане. Party И като ги стигна ще продължа с пълна пара да вървя към целта си. Mr. Green
На вас пожелавам лек и отслабващ ден! Hug

# 39
  • на островче
  • Мнения: 16
Благодаря Друнвала Hug. Спаси ме от едно ходене при психиатър или очен лекар- мислех че не виждам добре. Ако искаш ми викай Хипи, за по кратко и за стимул де.

# 40
  • Мнения: 270
добро утро фиданки

Жани благодарности отново за темичката, честита ти юбилейна 30-та тема   bouquet
Дес мерси за закуската и честито за минуса, още много по толкова  Hug
Наде, не е никак трудно нали, хайде да ни зарадваш след МЦ и с минусчета  Hug
Мелисита, браво момиче, само така продължавай   bouquet
пламинка и аз като теб след водния зациклих вече 20 дни  Sad
Жабче браво за дънките, стеснявай сега а на лято нов гардероб направо  Hug
сави приятна разходка, тук пък вали  Crossing Arms
Хипи добре завърнала се  Hug

така, записах се подобаващо  Mr. Green
накрая отчета от мен че май мръднах най-после, сутринта бях 74,5 кг (и то без веце-то), сега ще си мръдна лентичката за стимул  Mr. Green

# 41
  • Мнения: 9
добро утро и от мен!!И аз имам за хвалене днес.След  плодовия ден вчера и след 30мин спорт на крос-тренажора кантара днес отчете -1.200кг.Направо съм окрилена за днес!!!Поздрави на всички ви и ви желая един прекрасен ден!!!  bouquet

# 42
  • Мнения: 0
Минавам и аз да се отчета ...  Laughing

След вчерашния въглехидратен съм си на същото положение, но и не очаквах чудеса де.  Wink Днес се отказах да лунувам и си го карам плодов. Няма смисъл да се самоизтезавам.  Laughing Ако сваля след плодовия - сваля, ако не ... каквото такова. Закусих вече с 1 портокал.  Peace Все пак дано утре се похваля с така дълго чаканите 65 кг.  Praynig И днес възнамерявам да си направя тренировка, та да видим.  Grinning

калинкамалинка
добре дошла сред нас!   bouquet Това си е по-скоро един приятен за хранене режим, отколкото някаква ограничаваща диета. Много минусчета и достигане на целта ти желая!  Hug

mima1976l благодаря за усмихнатото кафенце!  Hug Успех с луната днес и утре да ни се похвалиш!  Praynig

plaminka, браво за минусчето! Нормално е след водния ден да сваляш по-малко, но предполагам, че на сантиметри можеш да се похвалиш. Hug

rosi_72
, хубаво ни четеш, но пиши ни малко по-честичко.  Hug Успех и на теб с лунуването! Praynig Много е хубаво, че си ги задържаш тези килограми.  Peace

e_kateto и Дес браво за минусчетата и дано скоро пак се похвалите!  Hug

янка хипопотамка
добре дошла отново в нашите редици!   bouquet

Melisita
браво за минусчетата!  Hug

ivelinka-71 честит ти голям минус! Браво!   bouquet

Лек ден засега от мен и на всички, които лунуват, а не съм ги изброила - успех!  Hug

# 43
  • Мнения: 99
Здравейте сладуранки Hug
Мерси за кафето и закуската на Мима и Дес Hug
Добре дошла на Калинкамалинка Hug
Честити минусчета на Ивелинка, Мимка, Мелисита, Пламинка, Дес,  Е КатетоHug...браво фиданки днес всеки ваш пост е с минусчета, което много ме радва. Виждам, че изпълнявата поръката ми да имате много минуси тази сутрин Hug
Успех с лунуването (макар, че аз не го одобрявам в съчетание с тази диета, но на всеки се отразява явно различно Thinking)
Жабче, Ели вие лунувате ли днес? Жабка да се яви в изповедалнята, че още не съм я мяркала днес да пише и да каже дали кантара е чул снощните ми заръки Wink
Янка добре завърнала се сред нас...помня те от февруари. Много се радвам, че кг. си стоят свалени и нищо не си върнала. Хайде сега смело напред Hug
Сноуч-Друнви ами той организма си иска време да се пренастрои от единия на другия режим. Но ти си знаеш това и знаеш всичко за диетата така, че малко търпение и ще тръгне стрелката отново надолу.
Аз днес съм в застой на същщите кг. като вчера, което ме радва. Ще ги затвърдя. И вчера да ви се оплача следобяд като бяхме на разходка и моите мерак за сладолед. И аз забравих, че съм на диета и си взех сладолед. Когато почти го изядох и подскочих като ужилена....сетих се за диетата си Embarassed Embarassed Embarassed Много ме е яд на себе си, идваше ми да се гръмна #Cussing out Направих го без да се усетя ConfusedЕто...признах си грешката. Представяте ли си как съм забравила, че съм на диета. Явно не ми тежи да я правя и не се чувствам като на диета Thinking Силно се надявам да издържа на почивните дни защото те са ми най-трудни. До сега съм на кафе с мляко и един банан (това ми се полага за деня заедно със зелевата супа....прясно мляко и банани-така че не съм в прегрешение Wink)
Хайде гушкам ви всички и благодаря за милите ви думи. Страхотни сте всички. Hug (отивам да готвя за тримата мъже вкъщи ooooh!)
Флучия мерси за милите думи Hug Успех и на теб. Исках да ти пратя ЛС но кутията ти е пълна и не успях. Изчисти си кутията Peace

Последна редакция: сб, 25 апр 2009, 12:31 от janeta*

# 44
  • Мнения: 262
Здравейте, милчики!
Като ви чета и нямам търпение и аз да започна диетата.
Дес, браво за минуса! На твоите постижения най-много се радвам, защото знам, че идваш тук след Дюканстване. На Сноучева също- дано скоро се похвалиш с минус и актуална линийка!
Аз сега приготвям спанак с извара на фурна, че днес ми е ПЗ ден - протеини и зеленчуци. Мъжът ми също е на режима с мен и ще хапнем заедно. Той сваля доста по-добре от мен, но нали е мъж и метаболизмът му не се влияе от МЦ, овулация и прочие. Даже на Великден яде козунак и агнешко и като се прибрахме и се измери - ами за 4 дни беше свалил 2 кг  ooooh! Браво на него, та като сме двамата и взаимно се мотивираме и си помагаме!
Лек ден от мен и до скоро!
 Embarassed Embarassed Embarassed П.С. Изчистих я Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт