ЮНСКИ талисманчета се появяват,определено термина ни наближава !Тема №56

  • 10 921
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 2 658
polito Честит рожден ден!

Tzveti, благодаря ти, мила, че мислиш за мен.  Heart Eyes

Аз снощи не спах никак добре, защото Габи не беше много добре, дали я боли зъб или гърло не разбрах. И сега имам доста контракции, така че отивам да лягам.

Gydelichkova аз пък изрично питах и ми казаха, че записи се правят само веднъж седмично, ако няма проблем или ако не се преносва.

# 286
  • Мнения: 35
Добър ден мацкиии
Тъкмо си изядох млякото с бисквитки Blush/от няколко месеца само това ям за закуска/ и седнах да ви изчета.

за болничния - аз ще ходя на 13-ти май на ЖК и тогава ще ми издадат болничния,който ще е от дата 2-ри май.Док каза,че няма да има проблем да ми го издаде със задна дата и че щяла да пише че поради почивни дни и съобразно работното и време затова ми го издава чак тогава.Каза ми че предварително неможе да ми го издаде,защото неможела "да излъже компютъра" със датите.

за пътуването - в петък сме решили да отскочим до Пловдив до Вис Виталис/което ни е на 100км/,да понапазаруваме всичко което ни е останало.Страх не страх - тръгвам. Ще се моля да не ми се случи нещо.

за заглавието - второто предложение на somebody много ми харесва Peace

Поли, честит рожден ден!  newsm51

# 287
  • Мнения: 193
Добър ден и от мен.
Аз сложих да готвя и пуснах пералня с дрешките на бебчо.Като свърши пералнята и сготвя отивам да гледам мебели втора употреба,че май ще ни трябват за нова квартира.Понеже нямам дъска за гладене и дрешките и к-ктите ще ги глади таткото,че вече ми е трудно да стоя наведена постоянно над леглото.Свекито обеща да ми подари дъска за гладене /че нали сме зле финансово/,но сигурно само с приказките ще си остане.
Аз утре съм на ЖК и после ще се срещам с акушерката.
Поли - честит рожден ден - жива,здрава със сладичко бебче на финала. Hug  bouquet Hug  bouquet Hug  bouquetP.S. Дайте идея какво се подарява на кръщене на бебче.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 12:22 от rosicp

# 288
  • Мнения: 136
Ето и новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=392626.new#new

Не съм пипала много по дизайна, беше си прекрасна...

# 289
  • Мнения: 0
Поли честит рожден ден!Желая ти много хубави мигове с бебчето в корема ,а юни месец да се гушкате . newsm59

# 290
  • Мнения: 13
Здравейте момичета, аз се включвам сега че вчера не можах, скапах се от ходене, че и днес съм още изморена  и един кръст ме заболя. Сега отивам да ви изчета че много сте писали Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт