Име на момиче:)

  • 1 943
  • 31
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 37
Здравейте! Преди 2 години такава анкета ми помогна да избера име за дъщеря си или по-точно ми помогна да убедя мъжа си, че предложеното от мен име се харесва най-много. Сега се допитвам от името на една приятелка, защото се колебае много и имат разногласия в семейството по въпроса.

# 1
  • Мнения: 54
Определено Василена. Името е много красиво. Другите две не ми харесват. Васи ми звучи даже смешно. Става за дете, но не и за жена, а все пак ще порасне детето все някога.  Grinning А Джорджия, имаше едно кученце, което се казваше така.

# 2
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
И аз за Василена.

# 3
  • София
  • Мнения: 626
От тези три най ми допада Василена

# 4
  • Мнения: 261
Хайде и от мен един глас за Василена Peace

# 5
  • Мнения: 4 555
Василена изобщо не ми харесва, но от трите е най-нормалното. Останалите просто не мога да ги възприема като имена за човек.
По принцип всякакви женски производни на Васил са ми неприятни. Васил е мъжко име и не върви за жена. Където Васка и Василка, там и Василена. Просто има мъжки имена, които не са хубави в женски вариант. Сещам се например за Кирилка.

Останалите две предложения по-добре да не ги коментирам Simple Smile

# 6
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 382
Джорджия Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 44 032
Василена

# 8
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Василена май е най-нормално. Но и на мен не ми харесва.

# 9
  • Мнения: 251
От посочените Василена!Честно казано има за какво да спорят в къщи,има къде къде по-добри имена!

# 10
  • Мнения: 3 372
И трите не ми харесват, ама Василена звучи най-добре Peace

# 11
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 076
Василена е най-нормалното от трите /Васи не се знае момче ли е, момиче ли, а Джорджия е щат в САЩ Laughing/. Но и то не ми харесва особено. Ако "Джорджия" е на дядо Георги, нека е Гергана 8 Wink

# 12
  • Мнения: 712
Васи е съкращение, като чуя Василена и...  Sick, значи остава Джорджия. Какво пък, хубаво си е името... и ми допада повече от българската му версия Гергана (което, лично на мен, без лоши чувства, ми звучи като гарга)

# 13
  • Мнения: 6 992
Васи пък какво име е? Rolling Eyes
Василена не ми харесва.
Джорджия, но по-скоро Георгия. Но и Джорджия е ок. Макар че не бих го ползвала, ако ще живея в България.

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 743
Аз съм за Василена  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт