За лентичките VEET-Въпрос

  • 21 045
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 857
Ще ми кажете  ли впечатленията си от лентите виит,тези които ги рекламират в момента.Помагат ли?Стават ли за мишниците и краката?Колко траен е ефекта и въобще има ли го? Hug

# 1
  • Мнения: 46 477
По ми наблюдения късат косъма Twisted Evil поне при мен не действат, ползвам си от най-обикновената течна кола маска и ефекта е супер /за цената да не говорим/.

# 2
  • Емаесесаесесапипиа
  • Мнения: 488
Ами според мен са бързи и ефикасни за употреба. Малко цапат навсякъде и да те предупредя, че лепкавата кола маска може да се "измие" само с мазнина (примерно бебешко олио), а не с вода и сапун. Иначе съм ползвала само за крака. За единият ми крак отиват около две единични лентички. Имаше ефект, беше сравнително безболезнено и бързо (доста по-бързо отколкото с епилатор).

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
По ми наблюдения късат косъма Twisted Evil поне при мен не действат,
И аз така  Twisted Evil

# 4
  • Мнения: 5 299
Аз ги използвам за мустаките newsm73 Mr. Green на мен ми вършат чудесна работа Hug, но си мисля, че за крака и други по обширни области ще е голяма играчка...

# 5
  • Мнения: 2 952
Безболезнено , защото  къса косъма , а не го  измъква с корена ...къса ги пове4ето...пък зависи от космите ти...може да са  леки4ки мъни4ки...ина4е  епилатор !  Боли малко пове4е ,но е ка4ествено и не мисли6 за косми  много  време (пак зависи) Поне 2  седмици не ми никне нищо , все  едно в4ера сам ги махала , кеф ! Струва си търпенето   Wink

# 6
  • Мнения: 7 186
Аз пък не ги харесвам тези лентички- оставят отвратителна лепкавост по тялото и поне при мен не свършиха никаква работа.  Crossing Arms Само дето се оклепотих.  Sick Явно трябва да пуснеш много дълги косми, за да хване нещо, а аз такива нерви нямам и затова си ползвам епилатора с кеф.

# 7
  • Мнения: 5 299
Аз пък не ги харесвам тези лентички- оставят отвратителна лепкавост по тялото и поне при мен не свършиха никаква работа.  Crossing Arms Само дето се оклепотих.  Sick Явно трябва да пуснеш много дълги косми, за да хване нещо, а аз такива нерви нямам и затова си ползвам епилатора с кеф.

Ами по принцип в кутийките си има специални кърпички Peace иначе тва лепкавото с нищо друго не се чисти , или поне няма същия ефект. Но нищо чудно търговците да ги обират и продават само лепенки(на бр.) и върви се чуди после с кво да се изчистиш после Thinking

# 8
  • Мнения: 7 186
В моята имаше само лентички, нямаше и помен от кърпички  newsm78, бях ги купила от Метро, ама нищо чудно някой да е човъркал вътре и да ги е взел, като знам какво крадливо племе сме. Tired

# 9
  • Мнения: 3 777
Кърпичка напоена със зехтин, чисти прекрасно такива лепкавости.

# 10
  • Мнения: 5 299
В моята имаше само лентички, нямаше и помен от кърпички  newsm78, бях ги купила от Метро, ама нищо чудно някой да е човъркал вътре и да ги е взел, като знам какво крадливо племе сме. Tired

Ами явно са те прекарали newsm78. ААз също си ги купувам от Метро - 20 бр. лентички+4 кърпички(като 1 кърпичка се ползва многократно)

# 11
  • Мнения: 7 186
А някаква топла кола маска за домашна употреба дали не продават, може би и тя върши хубава работа?
И за спрейовете на Вийт се интересувам- какъв е номера там и имат ли ефект?

# 12
  • Мнения: 857
Питам за лентите защото с епилатора ме боли под миниците,а лентите може и да помагат.Краката боли-не боли с епилатора-стискам зъби.Но мишниците smile3506Ако ли не кола маска,но има ли кола в домашни условия

# 13
  • Мнения: 1 250
Здравейте момичета!
Аз работя във фирмата, която доставя серията VEET в търговската мрежа включително и в Метро и Билла. Simple Smile И мога да ви уверя, че в кутийката наистина има кърпички напоени с мазнина за почистване след манипулацията. Използвала съм както лепенките, така и кремовете - нали трябва да знам какво предлагаме. Хмммм, трудно ми е да дам обективно мнение. Но ще го кажа - няма по-добро и изпитано средство от стария епилатор. Whistlingето казах го, сега шефът може да ме #2gunfire Дори от лепенките за мустачки ми излизат пъпки. За там предпочитам обикновената студена кола маска. След лентите за крака много бързо ми изникват косъмчетата, но при мен е така и като отида на козметик. Затова сега пак хващам епилатора. А, забравих за кремовете - на следващият ден вече бяха наболи и получих ужасни сърбежи по краката. Това от мен, но нали знаете, че за всяка кожа е различно.  bouquet
Приятен ден.
Джейло, сега видях въпроса ти за топлата кола маска. На вийт имаше, но вече не се внася. Иначе има една - Кара май се казваше - и топла и студена. Само мерак да имаш да се хлепаш Simple Smile

# 14
  • Мнения: 5 299
Питам за лентите защото с епилатора ме боли под миниците,а лентите може и да помагат.Краката боли-не боли с епилатора-стискам зъби.Но мишниците smile3506Ако ли не кола маска,но има ли кола в домашни условия

Веднъж ходих на кола маска да си обезкосмявам подмишниците - и 3 дена ходих като самолет с разперени ръце Sick Повече няма да повторя. Предпочитам да се бръсна - колко му е като вляза да си взема душ да се избръсна newsm78

Общи условия

Активация на акаунт