Помощ...

  • 9 055
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 471
Пак изпуснах нещо, човек да не реши да си легне значи.

# 31
  • Мнения: 4 138
ще се откажа от теб чрез държавен вестник, да знаеш.....................

адреза давам, ако може свински пържолки............

ми, обадих се. не съм специалист, ама определено е младо момиче.
ако историята е достоверна, поне донякъде, аз ще купя парцалки на хлапето.
остава в петък да очакваме комюнике от париж.

голям заплес, никво лягане. комсомолецът трябва да бди...........

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 01:24 от matakosmata

# 32
  • Мнения: 2 471
A ще изчакам Нинка да се види с нея/тях. И наистина ви казвам лека нощ.

matakosmata от мен имаш ребърца на скара с леко лютив сос

# 33
  • Мнения: 4 138
и аз ще чакам.

ааааааааааа, ребърца. обичаммммммммм

мисля си нещо. ако наистина това дете работи в таксиметрова фирма. ако наистина по това време е там, за да изкарва пари...........
какво правим ние, а.

# 34
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ние спахме, за вас не знам...
Ако това дете работи по това време, майката плаче за социалните. Ако това дете работи, то майката не разполага само с 220 лева, много ако... Колкото и истина да има в двете теми/една история, отношението е гадно.
Ква манджа стана, не е истина  Mr. Green с ребра и леко лютив сос...нося бирата, то си видя ,че само с пуканки не става.

# 35
  • Мнения: 21
Ние спахме, за вас не знам...
Ако това дете работи по това време, майката плаче за социалните. Ако това дете работи, то майката не разполага само с 220 лева, много ако... Колкото и истина да има в двете теми/една история, отношението е гадно.
Ква манджа стана, не е истина  Mr. Green с ребра и леко лютив сос...нося бирата, то си видя ,че само с пуканки не става.
   


Бомба самоделка,аз работя по собствено желание,майка ми дори не е съгласна да работя,но на мен лично ми харесва,защото в офиса имам повече забавления отколкото вкъщи а и да бездействам по цял ден... newsm11

# 36
  • последна надежда
  • Мнения: 243
аз само да включа по въпроса за детските аз и брат ми получавахме парички от баща ми които след като след смяната на парите бяха 1,35 общо и за двамата. Майка ми никога не се осмели да заведе ново дело за актуализиране на паричките.
Аз съм склонна да и вярвам. Ако са осъдили баща и да плаща със задна дата е нормално сумата да е 2лв.
Ще изчакам Равия да провери как седят нещата и тогава ще мисля с какво мога да помагам.

# 37
  • Мнения: 2 584
Бомба самоделка,аз работя по собствено желание,майка ми дори не е съгласна да работя,но на мен лично ми харесва,защото в офиса имам повече забавления отколкото вкъщи а и да бездействам по цял ден... newsm11

е какъв сериал съм пропуснала  Joy
Дени я ти поясни как детет на 15г. може да работи нощно време, сина стана на 17г. и по закон все още няма право да работи през ноща, в дискотеки
Наталка в Димитровград да не би да са ви различни законите, как не са  направили проверка в тази такси компания newsm78

мата не продавай самолета, сега ти пускам малко евро Hug

# 38
  • Мнения: 488
И аз ще чакам проверката намясто. Иначе, всички знаем, че законите в България не се спазват. Защо ви е чудно, че и този за нощна работа на непълнолетни също се нарушава ?

# 39
  • Мнения: 2 584
И аз ще чакам проверката намясто. Иначе, всички знаем, че законите в България не се спазват. Защо ви е чудно, че и този за нощна работа на непълнолетни също се нарушава ?

защото в момента се правят големи проверки на фирмите, не мисля че някоя фирма ще рискува, глобите са много големи а и Димитровград не е толкова голям за да се скрие това
а и чудно как така работи по цяла нощ и цял ден е на училище, другото което ме учудва е че детето работи и има нет ( как така ви е оставен достъп навън ) а майката от къде пише
и  Изи кредит се плаща на седмица, явно намирате пари за това


бомба самоделка е в София в момента

# 40
  • Мнения: 21
И аз ще чакам проверката намясто. Иначе, всички знаем, че законите в България не се спазват. Защо ви е чудно, че и този за нощна работа на непълнолетни също се нарушава ?

защото в момента се правят големи проверки на фирмите, не мисля че някоя фирма ще рискува, глобите са много големи а и Димитровград не е толкова голям за да се скрие това
а и чудно как така работи по цяла нощ и цял ден е на училище, другото което ме учудва е че детето работи и има нет ( как така ви е оставен достъп навън ) а майката от къде пише
и  Изи кредит се плаща на седмица, явно намирате пари за това



Затова никога не достигаме до заплатите,винаги ги вземаме предварително....

# 41
  • Мнения: 2 471
Не знам, кой здравомислещ работодател, ще си сложи главата в торбата с 15г служител и то нощна смяна. В момента се правят много проверки и принципно по закон, под 16г възраст не може да се наемат работници. Над 16г с разрешението на родител на 4ч. работен ден и при определени условия. Аз не разбрах, това момиче учи ли? При всички положения или работодателят на НОВОЛУНИЕ е за съд или майка и за социалните. Както каза Наталка, много ако ...
Колкото за издръжката - си мисля, че времената са други и никой в сегашно време няма да остави нещата така. Но, аз разсъждавам от моята позиция. В двете теми има много разминавания. Детските надбавки са по 35лв. Ако НОВОЛУНИЕ не ходи на училище по собствено желание или има неизвинени отсъствия, повече от допустимото - по новите промени, ще ги спрат за нея и няма да ги изплащат на майката.

# 42
  • Мнения: 4 138
тва е положението другарки. снощи говорих с момичето, каза, че е на работа и там има нет.
гусжа равиа ще докладва в петък. аре, прибирайте дотогава пуканките.

ами каза, че учи и успехът и е добър. абе, пак опряхме до равиа.

# 43
  • Мнения: 2 471
И аз ще чакам проверката намясто. Иначе, всички знаем, че законите в България не се спазват. Защо ви е чудно, че и този за нощна работа на непълнолетни също се нарушава ?

Само да ти обърна внимание, че в случая става дума за малолетно дете!!!

# 44
  • Мнения: 2 577
е какъв е този офис,1 в който има нет и се работи до по нощите?
нищо не разбирам - какво всъщност работиш?

Общи условия

Активация на акаунт