zaminavame utre

  • 1 898
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 394

Zdraveite vsi4ki mam4eta, ute zaminavame za BG Laughing za 1 mesetc otpuska Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue Blagodaria na vsi4ki po rano koito mi pisaha v temata "bremena na more" Party mersi za savetite,shte sa mi ot polza   Hands Thumbsup Oshte vednaj THANKS  grinning039

# 1
  • Мнения: 1 809
Здравей  wavey Лек път ! car003

   Е , сега един месец на море ли ще сте? Супер...  
  grinning039

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Лек път и от нас! И весело изкарване на отпуската в bg

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Лек път!!!!!!!!!за морето искам да те успокоя,че моя колежка на която термина е на 10 юли вчера се завърна много щастлива от море.Никой не вярваше,че ще отиде,но има и такива хора Wink

# 4
  • Мнения: 5 500
Приятно почиване и разпускане Laughing  Sign Exclamation

# 5
  • Мнения: 3 394
Na Kiten shte sme samo 12 dena, no pak stantciata e to4ko na plaja tooth i shte moga da si "PRIPKAM" do plaja. Prez ostanaloto vreme shte sme v Sofia, praveiki nadiavaise absoliutno NISHTO  sleepuu pak i vsi4kite ni rodnini sa tam, za da ni gleziat Twisted Evil

# 6
  • Мнения: 87
Lek put i dano da uspee6 polzotvorno da si po4ine6 Grinning  Laughing  Grinning  Laughing

# 7
  • Мнения: 1 793
Grinningстрахотно. лек път и от мен. и ние ще си ходим до БГ в края на този месец. пожелавам ви да изкарате много, много хубаво Grinning

# 8
Поздрави на България и весело изкарване, както и хубаво време на морето

# 9
  • Мнения: 3 394
Oshte vednaj MERSI na vsi4ki, mnogo ste mili Stuck Out Tongue

# 10
  • Мнения: 1 975
Цитат на: Adriana

Zdraveite vsi4ki mam4eta, ute zaminavame za BG Laughing za 1 mesetc otpuska Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue  Stuck Out Tongue Blagodaria na vsi4ki po rano koito mi pisaha v temata "bremena na more" Party mersi za savetite,shte sa mi ot polza   Hands Thumbsup Oshte vednaj THANKS  grinning039


и аз искам на море в БГ ..... ххххмммммммммммм

  grinning039
Приятно прекарване!
Да се изкъпеш веднъж и заради мене  Wink

 Flowers Four Leaf Clover

# 11
  • Мнения: 2 693
ЛЕК ПЪТ! Grinning

# 12
  • Мнения: 966
Pozdravi na bg i ot men , leko patyvane i valnyvashti momenti prez po4ivkata vi. Jelaiati ot ce carce mnogo vecelie i polojitelni emocii!!!!!!!!!!1

# 13
  • Мнения: 3 042
Адриана, весело изкарване в България и приятна и хубава почивка, да се поизкъпете и полудувате!

Общи условия

Активация на акаунт