Оазис в пустиня гореща, бъбриви арабки приютява за 111-та среща

  • 24 130
  • 296
  •   2
Отговори
# 285
  • Мнения: 1
Дядо хаджия, много ти мязат потурите.

Нямам друго какво да кажа, пиша само за да стигнем 20-та страница, че голямо затишие, а Деси скоро не се е изявявала творчески...нямам търпение.

# 286
  • Мнения: 0
Момичета , Деси в момента е   в един от моловете на Дамаск и моли да я изчакате за новата тема.Дядо хаджия  благодаря ти за интересните разкази. 

# 287
  • Мнения: 0
Пропуснах да обележа, че аз съм майката на Мързел и баба на три прекрасни внучки

# 288
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Знем , знаем Simple Smile Simple Smile ...а ти я ела тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391114.180 да ни представиш по - обстойно тия две прекрасни създания от подписа . Това е котешката тема , в която всеки , който има възможност да си снима котетата си, ги показва за всеобщо умиление. Давай дичата , че много сладкиииииии...на Алекзандър ще му изям мустаците....

Дядо Хаджия - начина ти на изказване винаги ми е правил впечатление , но разказите ти за пътуването до Израел още ме държи без думи....малко неща ме трогват така дълбоко....вярно ли съм те разбрала , че Сами не е жив вече.....колко тъжно...поплаках си доста , че то и хормоните ми разбичкани , ама и разказа ти е изключително вълнуващ- благодаря ти !

# 289
  • Мнения: 0
Миг незабравим, благодаря ти за котешката тема. Аликзандър е на 5 месеца и е много гальовен за разлика от майка си Джесика. Даяна го нарича  Алексангър

# 290
  • Мнения: 5
еееееее наде аз пък немога да дойда а искам newsm45 newsm45 newsm45 newsm45   искам ..................................офф ади да си поплача на мажкото рамо Cry

# 291
  • София
  • Мнения: 7 869
...Дядо хаджия  благодаря ти за интересните разкази. 
Аз уж само в един подфорум съм публикувал три разказа (май ще има още един най много два) пък вече в няколко подфорума чета отзиви за тях. Да не би някой да ги е копирал и някъде другаде та ги не знам ?

...вярно ли съм те разбрала , че Сами не е жив вече.

За огромно мое съжаление - да ! Но за това ще стане дума в някой от следващите разкази. Тъпото е, че не ме бива да пиша и много време ми отнема докато направя нещо свестно годно за четене.

# 292
  • Мнения: 3 804
Прибрах се -отивам да пускам темата

# 293
Здравейте,
ако знаете от колко време се каня да пиша във вашата арабска приказка, но малкия бебок (тя) не ми оставя дори и минутка.  Първо ще се представя, а после ще ви помоля за съвет.
Казвам се Ивелина и от година и половина живея в Египет. Нашият татко пътува (в тази криза това май е най-разумното решение) и скоро ще заминава за нов рейс, та поради тази причина аз смятам да отида да постоя у нас в БГ.
Искам да помоля за съвет ако има мами в Египет и ако някоя от вас е пътувала за БГ с малко дете, което за сега се води само египетски гражданин. Какви документи са необходими. Имаме само египетски задграничен паспорт, и акт за раждане заверен от нашето посолство. Доколкото разбрах имам 2 варианта - или виза за детето или временно пасо. Кой от двата варианта е по- добър и т.н?
Ще съм ви много благодарна ако ме посъветвате.
Сега щом като вече писах веднъж, имам намерение да продължа и дано да не се запъна и изложа някъде по трасето на 5те теми, защото наистина бих искала да се запознаем. У нас в БГ мама ще ми помага и се надявам да имам време да пиша, пък после като си дойдем пак в Египет малката няма да е толкова малка и ще се заиграва сама.
Това е засега от мен. Май е вече късно,
Лека нощ на всички.

# 294
  • Varna
  • Мнения: 2 594
mufida wavey
Гледам, че имате котарак като нашия. Оня рижавия Simple Smile
Здравей Дина wavey

# 295
  • Мнения: 0
ДЕЛТА  то рижавото е майката  а котарака е по светъл

# 296

Общи условия

Активация на акаунт