мебели от синтетичен ратан

  • 4 365
  • 10
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 9 590
здравейте, търся си мебели за терасата от синтетичен ратан на разумна цена. ако някой има идея за фирми в софия, ще се радвам да сподели. и дали наистина са издържливи на открито, дъжд, сняг, нямам каде да ги прибирам за зимата.

# 1
  • Мнения: 7 947
комплектите - 4 стола плюс маса варират от 600-800, е , има и доста по луксозни, но за тая цена има доста добри предложения. Аз много исках такъв комплект за кухнята, така и не взехме, но доста съм търсила. Иначе издръжливи са, но зимата ще ти се налага да ги обвиваш в найлон най-малкото.

В ЯВОР има много добри, разгледай ги :
например за 490лв
http://shop.yavor-bg.com/showimageprod.php?id=3536&typeS=big

Последна редакция: пн, 27 апр 2009, 14:47 от viliko

# 2
  • Мнения: 119
Защо да ги завива в найлон, нищо няма да им стане от студа и влагата. Не знам за тези от м-н Явор, моите са отдругаде, но изобщо не са се променили през зимата стоейки на терасата, само ги измихме с водоструйка и са си пак същите.

# 3
  • Мнения: 7 947
ами сама казваш - най-малкото , за да не се прашат и замърсяват, а и за да се предпазват все пак, не е нужно да експлоатираш една мебел, без да полагаш грижи за опазването й  Peace

# 4
  • софия
  • Мнения: 9 590
мерси за отговорите, аз днес си купих от амстрат. столове по 89 лв и възглавници от jusk по 10.http://i470.photobucket.com/albums/rr64/eropampero/DSC01560.jpg

# 5
  • Мнения: 7 947
страхотни са столчетата, а и цената е страхотна  Peace
къде се намира този магазин???

# 6
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
И аз се интересувам за магазина

# 7
  • Мнения: 1 305
Би трябвало да са товаThinking

# 8
  • Мнения: 7 947
 Shocked цените са уникално ниски за повечето продукти, направо не е за вярване...

# 9
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мерси  Hug , има интересни неща

# 10
  • софия
  • Мнения: 9 590
моя приятелка има столове от там от металните с изк. кожа, за почти 2 години се съсипаха. кожата е на парцал, нацепена и скъсана. дано ратана да е с по-добро качество. доколкото знам и по-скъпите, и тяхните са от китай, та за това не ги мислих много, пък и цената е ок. а верзалитовия плот за маса, който тя си взе от там не е мръднал, мисля че е турски, няма одрано, обелено, нищо. аз отидох директно в склада, за да си ги взема веднага, иначе в магазините няма налично нищо само шоурум са.

Общи условия

Активация на акаунт