Причини за закъснение на цикъла?

  • 411 205
  • 801
  •   1
Отговори
# 75
zdr.iskam nqkoi da mi kaje sled kato mi zakasnqva ve4e 7 dni moje li da sam bremenna pravih si test oba4e na men mi pokazvat vse otricatelni za6toto organizma ne mi proizvejda dostata4no hormoni taka sa mi kazvali /ag/ doktori a za ehograv mislq 4e e mnogoo rano a i atski me bolqt gardite  kajete mi kakvo da pravq

# 76
  • Мнения: 2 453
ben ten, направи си кръвен тест.

# 77
a kolko procenta sigornost dav akravniq test i moga li da raz4itam izcqlo na nego

# 78
# 79
  • Мнения: 7 201
ben ten, направи си кръвен тест.
Peace Там няма никакви заблуди...

# 80
vednaj sam rajdaola no sam zabravila kakvi sa simptomite  a pak i vsqka bremennost e razli4na kajete mi normalno li e da me bolqt tolkova mnogo ggardite sa6to kato pri cikal

# 81
  • Мнения: 2 453
Нормално е.

# 82
normalno e da me   bolqt  ako sam bremenna li i v sa6toto vreme sa mnogo golemi  i napregnati kajete mi osven kraven test  ,test zza bremennost i videozon druga kakvo moga da napravq v ka6ti za da razbera dali sam bremenna , ot edna srana isakm da imam oste edno dete a ot druga ne iskam neka nqkoi ako znae da mi pi6e

# 83
  • Мнения: 2 453
Няма какво друго да направиш. Отиди на лекар или на кръвен тест.

# 84
blagodarq  za saveta ste vidq kakvo ste pravq ste pi6a pak

# 85
zdraveite dnes si napravih pak test i be6e otricatelen  ne mi ostava ni6to drugo osven da 4akam pak ste vidim kakvo 6te stava

# 86
  • Мнения: 19
И на мен ми закъснява със седмица,правя вече 4-ти тест все отрицателни резултати.Ясно е ,че няма бременност,но какви може да са причините някой ако знае да ги изброй.Иначе утре сам на преглед при гинеколог,но то мирно седи ли,как ще изтраям до утре.Ако е стрес,то при стрес ми идва със седмица или 10 дена по-рано,така е по принцип.Не знам какво да мисля Thinking

# 87
  • Мнения: 7 201
И на мен ми закъснява със седмица,правя вече 4-ти тест все отрицателни резултати.Ясно е ,че няма бременност,но какви може да са причините някой ако знае да ги изброй.

Причини:
- бременност
-хормонален дисбаланс
-стрес
-нерви
-кисти
.................

# 88
  • Мнения: 1
Здравейте на всички! Искам да ви попитам за нещо, което ме притеснява... Преди няколко месеца имах проблеми с левия яйчник - киста, но се разминах само с лекарства... Всичко се оправи Simple Smile Сега имам 2 седмици закъснение на цикъла и съм доста стресирана да не би отново да имам подобен на предишния проблем... Напоследък съм страшно изнервена... Спомням си, че и преди по това време на годината ми се е случвало цикъла ми да не дойде... Според вас трябва ли да предприема някакви спешни мерки, за да се успокоя или да изчакам още малко?

# 89
  • Мнения: 838
на мен най-редовно ми закъснява с по 3-4 дни без причина. но имам поликистоза.

Общи условия

Активация на акаунт