Име на момиченце с Х

  • 2 535
  • 46
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 930
Хайде мами, развихрете се Simple Smile.
Не съм бременна, но се замислих, ако второто е момиче. Искам да е на баща си - Христо.
Единствено ми харесва Хана. Христина, Христиана и т.н. изобщо не ми допадат. давайте идеи Praynig

# 1
  • Мнения: 240
Здравей. Ти си избрала една от най- трудните задачи. Много малко са имената с Х. Сещам се само за Хелена, така се казва една моя позната.

# 2
  • Мнения: 1 930
Здрасти, не е никак лошо това Хелена, ама не е май най-красивото име.

# 3
  • Мнения: 240
Просто тотално не се сещам друго, но имам именик и сега ще погледна, защото ме заинтригува какви др. имена с Х има.

# 4
  • Мнения: 240
Олеле, то такива имена са написали там, че по- добре да не ги четеш!

# 5
  • Мнения: 399
И аз съм мислила по този въпрос Wink ...и много харесвам името Хана  Heart Eyes...и никое друго с "Х"! Rolling Eyes

# 6
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хана, Хана, Хана, Хана, невероятно име. Абсолютно невероятно име.

# 7
  • Мнения: 1 930
Нали, колкото повче го повтарям...по хубаво звучи Simple Smile

# 8
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хана е едно от моите любими имена. Писала съм и в други теми, скоро сънувах че децата ми се казват Лея и Хана. Всъщност - Йохана, но за мен то е същото, дори Йохана да е, винаги ще я наричам Хана. Прекрасно име. Пожелавам ти една жива, здрава и прекрасна Хана, когато решиш, че я искаш. Simple Smile

# 9
  • Мнения: 54
И аз не още не съм тръгнала към деца, но и моя баща се казва Христо, обаче нито едно с Х не ми харесва, затова съм решила да е Кристина, Кристин, Кристиян. Едно и също означават просто при нас е Христос, примерно в Германия е Кристи. За мен не е задължително да са с една буква, може и просто да носят едно и също послание.


Хана не е лошо, де, но ми е много далечно. Не бих си кръстила моето дете така, но иначе е красиво име.

# 10
  • Мнения: 399
Нали, колкото повче го повтарям...по хубаво звучи Simple Smile
Ох,чак и аз се ентусиазирах! Laughing Но може би ще имам ... внучка Хана! Mr. Green

# 11
  • Мнения: 544
Дъщерята на Ани Салич е Хана. Харесва ми името.  Peace

# 12
  • Мнения: 4 513
Хайде мами, развихрете се Simple Smile.
Не съм бременна, но се замислих, ако второто е момиче. Искам да е на баща си - Христо.
Единствено ми харесва Хана. Христина, Христиана и т.н. изобщо не ми допадат. давайте идеи Praynig

Ми то тогава няма да е на татко си, ама нищо.  Wink
Хана не е лошо. Странно, друго не ми идва на ум в момента.

# 13
  • Мнения: 1 930
Хайде мами, развихрете се Simple Smile.
Не съм бременна, но се замислих, ако второто е момиче. Искам да е на баща си - Христо.
Единствено ми харесва Хана. Христина, Христиана и т.н. изобщо не ми допадат. давайте идеи Praynig

Ми то тогава няма да е на татко си, ама нищо.  Wink
Хана не е лошо. Странно, друго не ми идва на ум в момента.
Е как няма да е....нали ще е с неговата буква. И това ако не е за завиждане Wink

# 14
  • Мнения: 4 555
Писала съм и в други теми, скоро сънувах че децата ми се казват Лея и Хана.
А ако са момиче и момче, може да обмислиш варианта да са Лея и Хан Соло  Laughing

Е как няма да е....нали ще е с неговата буква.
За мен детето да е кръстено на някого, означава да носи неговото име. Всъщност то точно това значи кръщаването на някого. Идеята с буквата е дошла от снахите, желаещи да "модернизират" имената на свекър и свекърва, понеже вече не е модерно да се кръщават децата Пенка, Стоянка, Иванка и са ги направили на Петя, Станислава и Ивелина. Това по наше време, иначе сега биха били Памела, Стефани и Ивон. Примерно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт