Мини Лаптоп

  • 4 556
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 19 476
Понеже се заформи дискусия относно цената - наистина не помня марката, но ми казаха, че този вид ноутбуци са някъде от порядъка на 700 лв. Вижте - Dell са пуснали ноутбук с цена от 299 евро с ДДС. Всяко нещо по-скъпо от 1000 лв вече навлиза в друг сегмент - в категорията на сериозните лаптопи и според мен вече е непродаваемо - конкуренция. И предпочитам да си купя ноутбук за 700-800, отколкото само плейър за 200....въпрос на гледна точка и лично предпочитание все пак! Просто показах модела, който съм си избрала /но не с Линукс, че не мога да работя на него..../, удобен да си го пъхна в дамска чанта и да ходя с него из града, а не да го нося като токмак и да откъсва рамото ми. За "презентациЙте" имам друг подходящ естествено и много ясно, че няма да ползвам този!
Благодаря на dessito за отзива - полезно ми беше....Този вариант на Асус 1000 Н на който съм се спряла  с Windows е някъде към 740 лв. Между другото пише че Dell изкарват на пазара ново поколение наутбуци с нов процесор, май и тяхната цена не беше много висока, смятам да проверя и да пиша тук в случай че е полезно за някого

# 31
  • Мнения: 394
eli6  в крайна сметка какво си взе?

# 32
  • Мнения: 19 476
Взех си Asus 1000 H. Добра батерия, матов екран, сравнително лек, с инсталиран Уиндоус, поносима цена. Страшно съм доволна, смятам че е едно малко бижу. Дано да излезе сполучлив модел, защото го имам съвсем отскоро. Само няма устройство за дискове, но можело да се закупи допълнително. Нямам представа по колко вървят тези устройства, а и право да си кажа до този момент не съм изпитвала нужда от такова. На тови етап го препоръчвам с две ръце, но е истина че тези стоки остаряват докато си ги занесеш от магазина до вкъщи, така че - току виж се появило нещо още по-атрактивно! И действително не исках да се хвърлям на нещо супер скъпо, а исках след около 3 години да си го заменя спокойно с нещо по-ново.

# 33
  • Мнения: 11 003
eli6, чудесен избор си направила. Peace Този Asus го имам съвсем отскоро, но съм много доволна и смятам, че ще ми върши повече работа, отколкото предполагах. Grinning Grinning

# 34
  • Мнения: 19 476
Благодаря, и аз така мисля. Благодаря на тези момичета, които ме посъветваха тук и ми помогнаха с информация!

Общи условия

Активация на акаунт