Какво да очаквам от мъж, зарязал 2 жени с 2 деца?

  • 5 838
  • 75
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 710

Аз се страхувам, защото знам, че има два неуспешни опита за семейство и затова ме е страх.  Cry
[/quote]

Ами мисля, че не е задължително да повтори 3ти път сценария, напротив, може пък на 3тия път да я скочи тая летва:))
Ако се чувстваш щастлива с този човек опитай се да не си вредиш с мисли за обреченост на връзката ви. Ще си имате и дете, гледай по-ведро.

# 31
  • Мнения: 295
Ако това е вярно и с риск да прозвуча груба, но:
Ти сама казваш, че най-вероятно ти си причината той да зареже втората си жена и че все още я обича. Искаш да ходиш и с него да си вижда детето. Упрекваш първата, че постоянно го търси и че не го оставя на мира. Едва ли поне за сега ще те остави. Изглеждаш на човек, който е доста манипулативен и действа подмолно, а на него излежда са му слаби ангелите. Много е вероятно да остане с теб за по-дълго време, но да продължи да си кръшка, а ти да си вечно нащрек. Остави го сам да ходи да си вижда детето, не го контролирай толкова много - едва ли по този начин ще успееш да го задържиш. И още нещо - ако той наистина обича все още втората си жена, а тя нямаше достойнство, едва ли щеше да се задържи при теб. Разбира се, ако цялата история е вярна и не са спестени факти.

# 32
  • Мнения: 4 380
Малеей, всичко се връща на този свят. Когато отнема мъжът на друга жена вероятно не ти минаваха мисли какво нещастие ще ти донесе. Е, сигурно ще трябва да плащаш сега за това. Sick

Готви се психически за съдбата на самотна мйка с две деца. Или нещастно омъжена, подритвана и необичана.

# 33
  • Мнения: 157
Абе, това да не е моя бивш съпруг #2gunfire Моли се да не е.... Simple Smile

Това в кръга на шегата ( не, че главният герой не си прилича ужасно на БНД, само че аз не приличам на гореспоменатата първа съпруга)

Има една приказка: Ако нещо се случи веднъж, може никога да не се повтори, но повтори ли се със сигурност ще се потрети! Дано ти да си изключение от правилото, защото не е лесно да си гледаш сама детето!

# 34
  • София
  • Мнения: 3 064
Не знам какво ще му щукне на твоят хубавец, ама едно не разбрах - защо трябва двамата да ходите при бившата му жена. Страх ли те е да го пуснеш сам да си види детето?

# 35
  • Мнения: 25 590
Естествено! Представи си, че и го отмъкне изпод носа?  Crazy

# 36
  • Мнения: 251
1. Как така след, като си се парила един път, толкова лесно се доверяваш?
2. От колко време имаш връзка с господина?
3. Защо не се замисли по всички тези въпроси, които задаваш, преди да забременееш?
4. Защо въобще се захвана с обвързан мъж?
5. Как може да си позволиш да забременееш от човек, за който даже си мислиш, че обича бившата си?
 newsm78  newsm78  newsm78
Съжалявам, ама направо  #Crazy
Ние възрастните по един или друг начин превъзмогваме нещата. Но какво причиняваме на собствените си деца  #Cussing out

# 37
  • Мнения: 87
В един момент се появи един човек, с който имахме връзка преди няколко години. Той има две жени, от всяка има по едно дете. Дори когато се свърза с мен не беше напуснал още втората си жена.

Значи той ме харесваше още преди да се запознае с бившата си. Аз обаче се дърпах, тъй като мислех, че още ми е рано за сериозна връзка. После той се запозна с нея и се влюби. Толкова влюбен беше. Говореше постоянно за нея и я хвалеше навсякъде. Разбира се, спряхме да се виждаме , аз поех по своят път /омъжих се/ той по неговият - и няколко години по-късно отново започнах да му се обаждам. Честно казано мисля, че аз съм причината да зареже втората си жена. И мисля, че въпреки, че тя го изгони, той още я обича.  ooooh!

Е, в крайна сметка кой кого е потърсил първи?  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 17 277
Не знам какво ще му щукне на твоят хубавец, ама едно не разбрах - защо трябва двамата да ходите при бившата му жена. Страх ли те е да го пуснеш сам да си види детето?

Мда и аз това исках да питам.

# 39
  • Мнения: 372
Незнам, може да прозвучи грубо, но не можеш да градиш щастие върху нещастието на други, особено деца....Това са 2 изоставени деца от него, на едното майката иска баща му да го вижда, но ти се бъркаш да ходиш с него там. Другото също страда, майката не го дава, но бащата си го иска, в този случай пак ти си набъркана, като си отнела баща му по някакъв начин. Сега, че бащата е меко казано малоумен е друга тема. Но и твоята вина за мен е налице. Примерите в такива ситуации около мен са, че всичко на този свят се връща един ден.
Направо полудявам от подобни жени. Всеки да си носи кръста, не ми е жал, но децата страдат за бога....

# 40
  • Мнения: 10
Много си лекомислена! Как е възможно да отмъкнеш чужд мъж който обича жена си, има дете от нея, и второ дете от друга! Как е възможно да не помислиш въобще! И да вземеш да забременееш отново, нима не си чувала за презервативи! Съмнявам се че ще получиш подкрепа от този мъж, за теб и децата ти! Ако бях на негово място щеше да ме е яд на теб. Постъпила си егоистично и подло, съжалявам! Харесва им на мъжете да са обект на женско внимание и ти си се възползвала от това. Да ама и негативите са много.

# 41
  • София
  • Мнения: 44 085
аз само не разбирам - как се отмъква мъж, който обича жена си...Wink
не че извинявам авторката....но надали чак толкова човека обича бившата...иначе нямаше ад е бивша и изоставена с дете.....

а че всичко се връща - така е, за съжаление обаче честта се пада на децата понякога, да изкупват родителски грешки.....

# 42
  • Мнения: 1 289
Какво да очаквам от мъж, зарязал 2 жени с 2 деца?

Може пък да те изненада и да не те зареже и теб newsm78
Но вече е късно да си задаваш тези въпроси.  Като цяло тенденцията му е ясна - т.е. зарязването на жена с дете за него не би било нещо което не би си позволил.

Angel_Dust - то тука въпросът е не дали обича бившата, а дали и за колко време авторката ще му бъде поредната.

# 43
  • София
  • Мнения: 44 085
ами той човека може би просто не е случил на точните жени - може и тя да е последната...никой не може да каже.....
просто последните мнения са как тя го отмъкнала от нещастната му жена докато той я обичал...което ми е малко нереално...хем така-хем така.......няма как хем да обичаш някой, хем да го напуснеш заради друг.......айде да имаш тайна връзка...може би....но така....надали.....

иначе и аз не разбирам защо не ходи човека сам да си вижда детето....тя каква работа има при тях изобщо?

# 44
  • Мнения: 10
Ами какво, 2 деца и сбогом:)))))!

Общи условия

Активация на акаунт