Отговори
# 15
  • Мнения: X
Точно по тази тема спорехме веднъж с колегите,те разбира се,понеже са още млади,зелени,веднага казват-да,ще кажа.
Аз съм на мнение,че в подобна ситуация външен човек не бива да се меси,защото може да има детайли,които да не знае.По тази причина никога не бих казала.А и в много случаи въпросната приятелка или позната може да си дава сметка,и въпреки това да си затваря очите по ред причини,трябва ли да я поставям в неловката ситуация да дава ненужни обяснения?
Човек не трябва да изключва тази възможност в семейните си взаимоотношения и да разчита,че ако има нещо веднага някой ще му отвори очите.

# 16
  • Мнения: 9
Мисля,че добрата приятелка е за това,да ти каже,когато те мамят,а не да ти се смее зад гърба,колко си наивна...
Аз бих казала,ако става въпрос за моя добра приятелка.Няма да седя и да гледам как я лъжат,я!  Naughty
[и аз мисля, че това е правилно./quote]

# 17
  • Мнения: 59
Медала винаги има две страни.
За мен е недопустимо да се месиш в отношенията между двама.
Didimagi щом смяташ за правилно и най-добро решение да ти се каже значи знаеш отговора за себе си, защо търсиш нашето мнение  Peace

# 18
  • Мнения: 2 013
Мисля,че добрата приятелка е за това,да ти каже,когато те мамят,а не да ти се смее зад гърба,колко си наивна...
Аз бих казала,ако става въпрос за моя добра приятелка.Няма да седя и да гледам как я лъжат,я!  Naughty
Добрата приятелка не би ти се смяла зад гърба.

Това беше просто израз.
Смеене,дискутиране или анализиране на изневярата с други зад гърба ми,примерно-за мен това не е приятелка. Naughty
По-добре да го разбера от нея,от колкото след време от друг човек и още по-зле,да разбера,че тя е знаела.В този момент тя спира да ми е приятелка!

# 19
  • Мнения: 9
неличка, не знам дали съм права, затова питам.

# 20
  • Мнения: 202
Не няма да и кажа точно защото ми е приятелка няма да ми се иска точно аз да я нараня,а за да и изневерява значи има и тя някаква вина по добре да не се бъркам.

# 21
  • Мнения: X

По-добре да го разбера от нея,от колкото след време от друг човек и още по-зле,да разбера,че тя е знаела.В този момент тя спира да ми е приятелка!
В такъв момент по-добре се разбери с изневеряващия,а не търси сметка на приятелката ти.
Колкото и да ти е приятел някой няма право и не е длъжен да бъде арбитър в отношенията ви.

# 22
  • Мнения: 1 844
труден въпрос.
по-скоро бих замълчала..всеки трябва да изстрада сам пътя до истината,да я открие сам за себе си.
а и нали знаете,вестоносците на лоши новини първи ги убиват. Laughing
може би ако обаче приятелката ми така или иначе не е щастлива в тази връзка,бих й подметнала,за да си отвори очите.

# 23
  • Мнения: 4 380
Не. Няма да кажа. В семействата се изневерява. Изневеряват и мъже и жени. И 99% от изневрите когато не се е разбрало за тях водят само до укрепване на връзката в семейството в крайна сметка. Когато се разбере- до разбиване на сърца. Никога не бих казала.

# 24
# 25
  • Мнения: 2 013

Най-после,вече си помислих,че само аз не бих крила истината! Rolling Eyes

# 26
# 27
  • Мнения: 197
 Ще кажа! И на мен искам да кажат, ако не дай си Боже се случи! fingerscrossed
 Ако разбера, че моя приятелка е знаела и не ми е казала, за мен това ще е точно толкова голямо предателство, колкото и изневярата!

# 28
  • Мнения: 2 013
Ще кажа! И на мен искам да кажат, ако не дай си Боже се случи! fingerscrossed
 Ако разбера, че моя приятелка е знаела и не ми е казала, за мен това ще е точно толкова голямо предателство, колкото и изневярата!

ina05 точно така мисля и аз.   friendship

# 29
  • София
  • Мнения: 3 064
Не. Била съм в такава ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт