Моминско парти

  • 1 139
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте мили дами. Чета Ви отдавна и сега се обръщам към вас за помощ. Най - добрата ми приятелка се жени и тежката задача да организирам моминското парти се падна на мен. Нямам опит в такива начинания и за това ви моля да споделите опит и идеи. 

# 1
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
    Не се притеснявай. Важното е да се реши в домашна или навън( "барова" обстановка) ли ще се направи. Тук целта е всички приятелки на "младоженката" да се съберат и да отпразнуват последния момински ден. А,че след това пак няма да има проблеми със събирането си е явно  Grinning,но символично си е повод за веселба. Ако е в домашна обстановка-всяка може да приготви по нещо и да донесе(ако има време и възможност),за да не остава цялата отговорност само на една. И музика.
Ако ще сте навън-може всяка да се включи с малка сума и това е . Направи списък на всички приятелки и потърси. Това е. Успех! Hug

# 2
Аз си мислех да е в домашна обстановка и след това да се отиде някъде на заведение. Да украся с балони, в които да има послания и указания къде да намери подаръче свързано с посланието или нещо такова, за да бъде по интересно.

# 3
  • London,Istanbul,Varna
  • Мнения: 30
      Ето,на-ти и без това се справяш чудесно! Значи горе-долу си решила. Радвам се. А това за подаръците не е задължително. Тук целта е веселба. Те могат да се подарят  на сватбата или след брака като домашен подарък и това е !

# 4
  • Мнения: 293
Еее и ние утре сме на моминско парти. Да нямаме обща най-добра приятелка?  Grinning Но нашето е решено.Навън ще е на дискотека,с мъжки стиптийз  Laughing

# 5
Еее и ние утре сме на моминско парти. Да нямаме обща най-добра приятелка?  Grinning Но нашето е решено.Навън ще е на дискотека,с мъжки стиптийз  Laughing
newsm10 Весело изкарване ви пожелавам и след това да разказваш как е минало.

За подаръците си мислех да са майтапчийски от рода на стар пеньоар, точилка и такива неща.

# 6
  • Мнения: 1 492
Звучи забавно Simple Smile.

Общи условия

Активация на акаунт