Картофки с шунка и сметана

  • 6 855
  • 65
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 931
Момичета да ви кажа станха супер, сложих им само още гъби и топено сирене и магданоз.Това ястие ще е мн често срещано вече ми се струва.Правих ги преди 3 дни и вече искат пак от тях.Благодаря на всички за идеите.

П.С. Да попитам остана ми 1 кофичка заквасена сметана какво мога да я направя.

# 31
  • Мнения: 5 001
П.С. Да попитам остана ми 1 кофичка заквасена сметана какво мога да я направя.
Разбий сметаната с миксер и със захар на вкус,сложи 1 ванилийка.Купи хубави ягоди,разпредели ги в купички и гарнирай със сметаната  Grinning  Hug

# 32
  • Мнения: 931
ииии супер идейка TheNMaster . Мерси много

# 33
  • Мнения: 251
Днес на обяд  най-после направих  картофите с шунка.  Одобриха се от цялото семейство. Благодарности  за рецептата!

# 34
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Да не ви загубя, че са предвидени за уикенда Grinning...после ще докладвам.

# 35
  • Мнения: 2 803
Наистина са много вкусни. Веднъж реших да експериментирам и добавих и броколи и луканка. Стана чудно!

# 36
  • Мнения: 3 456
Утре ще ги направя, че за тази веер вече сложих спагети.
Блонди, невероятно изглеждат!

# 37
  • Мнения: 1 437
Страхотни са Peace Това ще ни е вечерята

# 38
  • Мнения: 4 785
Що отворих тая тема - аз съм някаква трагедия в кухнята, но такива лесни неща се ще ми се отдадат - а изглежда адски вкусно  Crazy Още два пъти като погледна снимката и съм заминала за магазина  Mr. Green

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Eто я снощната ни вечеря:





Страхотни са, съпружеското тяло излапа две  Crazy.
Следващия път ще сложа повече сметана.

Благодаря на авторката на темата и на Блонди за апетитната снимка, която беше причината да ги направя  bouquet!

# 40
  • София
  • Мнения: 8 101
Гледам, че са в гювечета, а в рецептата пишеше йенска тава. Значи става и в гювечета newsm78 Супер, защото нямам йенска тава, а смятах довечера това да правя.
mari_eta объркваш всичко и разпределяш в гювечетата ли?

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
diana78, точно така Peace!

# 42
  • Мнения: 1 650
Днес ги направих картофките в иенска тава, но с пилешко накъсано месо, вместо шуна, като добавих освен сметана и синьо сирене, и топено.  chef  chef  chef

# 43
  • Мнения: 2 617
Страхотна вкусотия! Пипинка, благодаря!   bouquet

# 44
  • Мнения: 425
И аз в кюпа,днес ги направих,много вкусно наистина,за следващия път ще сложа по-малко картофи и ще ги нарежа по на дребно.Мисля да добава и гъбки. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт