Твърде консервативна ли съм...

  • 10 256
  • 161
  •   1
Отговори
Темата не е креватна (съжалявам за разочарованите Mr. Green)  и не е пързалка.
Накратко има ситуация вкъщи, която не ми е особено комфортна.Племенникът на мъжа ми ще ни гостува за няколко дни заедно с приятелката си.Тревогите ми идват оттам, че момичето е невръстно - в седми клас ..това ще рече колко... 13-14 години newsm78
Излишно ли се впрягам или наистина е обезпокоително момиче на тая възраст да гостува насам-натам с гадже и  преспиване.Мъжът ми смята, че щом родителите на момичето знаят и нямат нищо против, не е наша работа да морализаторстваме.Жилищната ни площ не позволява да ги настаним в отделни стаи...абе в голяма чуденка съм в мойта консерва  ли е повредата...

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Ако си консервативна,аз се присъединявам към консервите.
Странно ми е 13-годишна как майка й я пуска ей така.........и не мога да го възприема

# 2
  • Мнения: 504
Ако си консервативна,аз се присъединявам към консервите.
Странно ми е 13-годишна как майка й я пуска ей така.........и не мога да го възприема

Взе ми думите от клавиатурата.

# 3
  • София
  • Мнения: 17 142
И аз в консервите.
Би ми било много некомфортно, даже бих потърсила начин да откажа гостуването.

# 4
  • Мнения: 504
Или поне начин да не спят заедно...

# 5
  • Мнения: 460
Съгласна съм с Бърди, и аз бих потърсила начин да откажа, ужас само като си помисля, че дъщеря ми е на същите години, консервативна или не, това е против моята ценностна система и морал.

# 6
  • Мнения: 923
Май и аз съм голяма консерва, не бих пуснала така детето си на тази възраст  Naughty

# 7
  • София
  • Мнения: 17 142
Или поне начин да не спят заедно...

Ама не е само това, става съпрос за гостуване за няколко дни, това са чаршафи, готвене, джангъри, как не им е неудобно на родителите й да я натрисат така на чужди хора, просто не ми го побира акъла.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 789
А сигурно ли е, че родителите на момичето знаят? Щото ако бяха мойте едно време, не само, че нямаше да ме пуснат, ами щях да си отнеса шамарите. От друга страна мочето и девойката може би отдавна са свършили това, от което се притесняваш, та след дъжд качулка няма много смисъл.

# 9
  • Мнения: 1 008
Та това си е дете, приемеш ли го за няколко дни в къщата си, ти му ставаш един вид настойник за този период.
Не ти трябва "таралеж в гащите".

# 10
  • гр.София
  • Мнения: 380
Според мен в случая не става дума за консерватизъм. Ако момичето не е навършило 14 години, осъществяването на блудствени действия с него / като такива се определят действията с цел възбуждане или удовлетворяване на полово желание без съвокупление/ или на съвокупление, е престъпление/чл.149, ал.1и чл.151-НК/ -тук нейното или на  родителите й съгласие е без значение. Не искам да звуча мелодраматично, но племенникът ти, а и вие покрай него, може да има сериозни проблеми при определени обстоятелства.

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 13:51 от Лола

# 11
  • Мнения: 46 437
Говори с родителите й.
А младежът на колко е?

# 12
  • Мнения: 301
Хич не съм консервативна, обаче с това не мога да се съглася.
Момичето не е малко, то си е дете, какво са вършили с момчето не ми е работа, обаче аз лично бих поискала родителите й да говорят с мен. Ако са съгласни - хубаво, нека дойде. Ама в една стая пак не бих ги сложила.
То си е малолетно! Такива отговорности за чужди деца не мога да нося.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Абе аз ли много изостанах,или поколението се изроди и взе да се развива много бързо.Като изключим конкретният случай,се сещам и за БГ-варианта "Размяна на съпруги",там пак едно 15-годишно девойче си живуркаше с гаджето при мама и тати и си спяха в отделна стая ooooh!
Маминка друсаше кючеците по кръчмите и се гордееше,че е дала необходимата сексуална култура на щерката.Ако ранното ч....не е сексуална култура мани мани

# 14
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 691
Не го приемам 13 годишна да ми прави секс в къщата.Ако можеш го помоли да дойде сам ,а не с приятелка.

Общи условия

Активация на акаунт