www.boohoo.com с доставка до България

  • 51 051
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 60
здравейте,има ли и други впечатления за срока на доставка? Пуснах вчера поръчка и се чудя дали до събота ще е тук...или е прекалено нереално...

# 31
  • Мнения: 131
Запис и от мен!

# 32
  • Мнения: 4 435
А този сайт само техни си неща ли продават или като асос-а има и дизайнерски работи? Аз му хвърлих само бегъл поглед, но не забелязах да може да избираш, на коя марка да виждаш нещата..
Иначе английските размери: 6-34, 8-36, 10-38 и т.н.
За обувки: 3-36, 4-37, 5-38 и т.н.
Сутиени 70-32, 75-34, 80 - 36 и т.н.

Ужас. На мен повечето ми неща са 34, което значи 6, а тоя размер почти го нямат.Аз поне не видях да има, на нищо което съм харесала... Rolling Eyes Освен да избирам 8.Разликата едва ли ще е огромна.

# 33
  • Мнения: 2 132
А този сайт само техни си неща ли продават или като асос-а има и дизайнерски работи? Аз му хвърлих само бегъл поглед, но не забелязах да може да избираш, на коя марка да виждаш нещата..
Иначе английските размери: 6-34, 8-36, 10-38 и т.н.
За обувки: 3-36, 4-37, 5-38 и т.н.
Сутиени 70-32, 75-34, 80 - 36 и т.н.

Ужас. На мен повечето ми неща са 34, което значи 6, а тоя размер почти го нямат.Аз поне не видях да има, на нищо което съм харесала... Rolling Eyes Освен да избирам 8.Разликата едва ли ще е огромна.
Явно бързо свършва. Не е голяма разликата с 8, но зависи все пак и от самата дреха. Аз за блузи и др. горни взимам 8, че 6 ми стягат на бюста. За панталони взимам 8, ако искам да са ми по-свободни,а ако искам да са ми по мен- 6. За поли взимам 6, че 8 ми е голямо.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 078
Да се включа в темичката за да ви разглеждам покупките  Laughing Като даде някой някакъв линк към подобни сайтове и не мога да ги подминавам - трябва да се разучат.  Laughing

# 35
  • Мнения: 1 544
Аз мисля да пускам Simple Smile
Но да се съберем поне 4-5 момичета Simple Smile

Искам и аз!Харесах си едни ботуши,обаче ме застреляха с 24 лири доставка...

# 36
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Момичета много се бъгва сайта . Сложих едно нещо в кошницата, върнах се да продължа с шопинга и се бъгна , сега влизам пак нищо не ми е запазило в кошницата . Ужас .
Някой прави ли обща поръчка . Искам поне едно нещо да поръчам да видя качеството . Избрах си една рокля за 10 паунда и доставката ако е 8.95 не е оправдано - бих искала с някой да се комбинирам да разделим доставката поне.

# 37
  • Мнения: 1 878
Аз мисля да пускам Simple Smile
Но да се съберем поне 4-5 момичета Simple Smile

Искам и аз!Харесах си едни ботуши,обаче ме застреляха с 24 лири доставка...

Да не си се объркала нещо  newsm78 До България е 8,95 лири, а до Англия е 4,95.

# 38
  • Мнения: 1 544
Аз мисля да пускам Simple Smile
Но да се съберем поне 4-5 момичета Simple Smile

Искам и аз!Харесах си едни ботуши,обаче ме застреляха с 24 лири доставка...

Да не си се объркала нещо  newsm78 До България е 8,95 лири, а до Англия е 4,95.
Ох,не знам вече!Няколко пъти пробвах и все толкова ми иска...

# 39
  • Мнения: 48
и аз да запитам някой прави ли поръчка да се включа моляяя ще почакам и ще следя темата

# 40
  • Мнения: 1 544
Аз се включвам задължително с поръчка,ако някой ще пуска,моля -пишете ме!

# 41
  • Враца
  • Мнения: 79
menarini ,аз мисля да пускам още уточнявам артикулите,но не видях ботуши в този сайт,да не си объркала  newsm78 Качи линка им да пробвам доставката колко излиза  Naughty Hug

# 42
  • Враца
  • Мнения: 79
Момичета,имам молба  Praynig Може ли мама,която е направила вече поръчка да сподели с каква карта става...задължително ли е кредитна? newsm78
  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 60
аз пробвах с ВИЗА електрон....не стана,с ВИЗА кредитна карта обаче нямах проблем...нз защо...Да ви попитам,пуснах поръчка в понеделник,получих 1 е-мейл,но да чакам ли втори за потвърждение,защото вече трети ден нищо няма....взех да се притеснявам...

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Смятам да поръчам 1-2 неща, но не ми се дават 8.95 за доставка  Rolling Eyes

Така че, ако някой иска да се комбинираме, да ми пише. Предпочитам да е от София.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт