Прахосмучакма "Karcher" - отзиви, мнения

  • 22 558
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Прахосмучакма "Karcher" -  знам, че тази марка е една от най-добриет. Моля за съвет дали наистина е толкова добра? Искам да е перяща. От къде може да се купи на най-добра цена?

# 1
  • Мнения: 3
Аз ги гледах в Практикер тези прахосмукачки и намерих ей този модел - около 130-140 лева е най-евтината модел. Малко ме притеснява, че 5 торбички са 17 лева, но пък мисля да опитам. Имах преди време една Таурус. Но не мисля да взема пак от тази марка.

# 2
  • France
  • Мнения: 726
В Метро са най-евтини.
И, взимай- няма да съжаляваш!

# 3
  • Мнения: 672
На работа са такива /хотел/. Наистина са страхотни. За съжаление не мога да ти кажа точно кой модел имаме.

# 4
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Мога да се закълна в нея  Laughing Сравнена с предишната ни, Керхера е като змей. Торбичките наистина са скъпи, но аз 2 месеца чистех без тях, докато свършат всичките поправки у дома с бормашини и т.н. Нищо не и е станало, пък и можеш да си спасиш някоя дребна играчка, накит или монета, глътнати по невнимание. Crazy

# 5
  • Мнения: 3
Другото нещо интересно, което се оказа че мога да направя с нея е да чистя камина или комин с някаква метална приставка. Мисля да я взема. Колкото до Метро. От Метро техника никога не бих купил повече.
Много благодаря за отзивите!
От Практикер ще я взема.

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
. От Метро техника никога не бих купил повече.

защо?  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 3
Един приятел си купи gsm от Метро и се наложи вносителя да му го замени. Той си купи офис стол и се изкриви след 2 месеца ползване. Аз си купих радиотелефон и имаше грижи!!!!!
Нищо, като дойде Карфур и в София тия нещастници с надутите цени ще си седят на празни ясли!!!

# 8
  • Мнения: 3 459
От Метро техника никога не бих купил повече.
От Практикер ще я взема.
Принципно и аз предпочитам да не купувам техника от Метро, но така или иначе и двата магазина внасят стока от едно и също място. Няма гаранция, че като е от друг магазин няма да се скапе.

# 9
  • Където е сърцето
  • Мнения: 394
Мили дами авторката е попитала за перяща прахосмукачка а не за обикновенна.В момента в Технополис цената на такава е към 380 лв и да струва си ,ако смяташ обаче да я ползваш само за пране.Иначе марката си е доста добра.

Общи условия

Активация на акаунт