Трябва ли да имаме пари настрана, за които другият да не знае?

  • 16 090
  • 309
  •   1
Отговори
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298
другия партньор във връзката имам предвид. една тайна сметчица или всичко да е известно? как мислите?

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Амииии, как да ти кажа... Не би било лошо в случай на развод, но пък аз такива неща не мога да правя, а и не ми се налага засега. Дано някой ден не си троша главата в стената Banghead

# 2
  • Мнения: 4 916
Известно му е, че имам сметки на мое име. Не проявява никакъв интерес към тях. Той също има сметки на свое име.

# 3
  • Мнения: 543
естествено - казва се "фонд любовница"

# 4
  • Мнения: 6 992
Нямах. Щото просто нямахме толкова пари, ако имахме, 100% щях да заделям нещо.
Дали ще знае или не, зависи от човека до мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Известно му е, че имам сметки на мое име. Не проявява никакъв интерес към тях. Той също има сметки на свое име.
Е, то всеки има. Въпросът е дали трябва да си имаш тайна такава, за която милото въобще никога да не е чувал.

# 6
  • Мнения: 4 916
Известно му е, че имам сметки на мое име. Не проявява никакъв интерес към тях. Той също има сметки на свое име.
Е, то всеки има. Въпросът е дали трябва да си имаш тайна такава, за която милото въобще никога да не е чувал.

Аха, аз съм разбрала, че се пита за отделни сметки.

# 7
  • Мнения: 25 571
Умните жени имат.
Аз не съм от тях, обаче.  Tired

# 8
  • София
  • Мнения: 2 623
Нямаме такова нещо - всичко е общо  Hug

# 9
  • Мнения: 3 634
Нежно и гальовно ги наричаме "кашета". Понякога си споделяме кой колко има и когато се купува нещо извънредно усвояваме по равна част от тях.
Отделно имаме семейни спестявания и "попечителски" фонд на бебето в сметка "И аз съм човек!".  Laughing

# 10
  • Мнения: 581
 Не знам дали трябва, ама аз имам.

# 11
  • Мнения: 543
Нямаме такова нещо - всичко е общо  Hug

като в комунизма
хм, то ако знаеше за неговата сметка щеше ли да е тайна

# 12
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 298
мдааа
хм, то ако знаеше за неговата сметка щеше ли да е тайна
той може и да си има... повечето ми приятели имат подобни авоари, за които жените им не знаят...

# 13
  • Мнения: 2 386
Не мога да се пречупя да имам, а дядо ми все казва, че ''като имаш 5 лв знаеш 5 думи повече''. Не е меркантилен, а мъдър.

# 14
  • Мнения: 3
Винаги трябва да имаш,макар и малка сметка.Съдбата поднася изненади,добри и лоши.
Предвидливост е нужна.

Общи условия

Активация на акаунт