Кафеникаво течение

  • 3 280
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 892
Ох момичета много се изплаших преди малко усетих някакво течение и после установих, че е кръв. Беше кафеникаво ей така се "изля" не ме е боляло преди това тъкмо се бях успокоила вече. А еми е още 16 ден от аборт възможно ли да е дойде по-рано. Другото което се замислих е да не би пък просто, защото съм в овулация чувала съм, че понякога се появяват такива течения. За сега беше само това еднокранот. Мисля си да изчакам още малко и дали да не ходя направо на преглед знам ли вече newsm78

# 1
  • Мнения: 5 892
Течението ми продължава още и наистина взех да се притeснявам. Много заприличва на менструация доре леко ме боля корема чувствам се някак си като в нормален цикъл вече макар да ги няма нормалните зверски болки от първия ден, а и корема ми се поду напада ме лошото настроение...Дано е това наистина макар че не е много нормално толкова рано.

# 2
  • Мнения: 6 315
След аборт може да ти дойде до 40-тия ден. Защо не се обадиш на лекар и да се консултираш все пак?

# 3
  • Мнения: 5 892
Днес следобед ще ходя просто докато чакам изксах да се успокоя малко. Ужасно е като не знам какво е освен това щях да почвам да пия и хапчета и сега, ако е това съвсем се объркват нещата, макар че от друга страна е по-хубаво да си е това, че знам ли.. Sad

# 4
  • Мнения: 6 315
Според мен просто ти е дошло, не се притеснявай много!

# 5
  • Мнения: 5 892
И на мен ми се струва така, ама пък не знам ако е нещо друго и както идва уикенд май си е по-добре да си отидя. Лошото, че не знам как ще ме прегледа, зашото не е много оскъдно и продължава да си е кафяво на цвят. Определено не е от това че може да съм в овулация, а пък ако е от някаква инфекция пак не ми прилича няма и какво да гадая то ще се види след някой час. Дано си е мензиса не че и това е хубаво, защото кой знае как ще ми се разбърка сега ама е по-добре от инефкция.

# 6
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Може и да е менструация, понякога идва рано, всичко е много относително. Съмнявам се, че е от овулация, вярно, че се случва да прокърви, но е малко и за кратко. Не се панирай предварително, иди на гинеколог и се успокой. Успех!

# 7
  • Мнения: 5 892
Не знам още се чудя дали да ходя или да изкачам да ми спре и тогава почти съм убедена, че ми е дошло Sad

# 8
  • Мнения: 7 640
иди сега, ако ще ходиш. Уикенд идва, сама каза, тъпо е да цъфнеш на нощната смяна в неделя с оплаквания, че от 3-4 дни ти има еди-какво си. Най-малкото ще си отнесеш скандала.

# 9
  • Мнения: 1 214
Ами най-малкото се обади на гинеколога си и бясни какви са ти пиртесненията.

# 10
  • Мнения: 5 892
Май най-добре да й се обадя и да я питам дали да ходя или не, че не знам какво ще ми прегледа като си "тека"...

# 11
  • Мнения: 1 214
Напротив,може и да те прегледа за да разбере от къде идва теча.неприятно е,но ако се налага ....

# 12
  • Мнения: 5 892
Обадих се и хич не беше обнадеждаваща Cry каза че е малко вероятно да е това и много се притесних стискайте палци момичета Sad

# 13
  • Мнения: 7 640
отивай и не се мотай повече, до сега да си свършила работата!
Успех, стескаме палци да е безобидно!

# 14
  • Мнения: 296
Задължително отиди на преглед.След аборт няма овулация в почти 100% сред жените. Какъв ти е бил аборта и в коя седмица, това също е от значение и колко време пи антибиотик?

Общи условия

Активация на акаунт