"Познах" половинката си от първата секунда

  • 7 197
  • 112
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 878
Твърдо Не Naughty
Когато ни запознаха той беше с друга,а аз с друг EmbarassedИ през ум не ми е минавало,че след една година ще съм женена за него и бременна  Crazy

# 106
  • Мнения: 1 208
Твърдо Не Naughty
Когато ни запознаха той беше с друга,а аз с друг EmbarassedИ през ум не ми е минавало,че след една година ще съм женена за него и бременна  Crazy

То и ние като се запознахме си имахме други но го познах както писах по-долу  Joy -

# 107
  • Мнения: 59
Оххх и аз винаги съм си мечтала да го позная още в първата секунда...толкова е романтично и може да ви прозвучи много тъпо но все търсех някакви съдбовни знаци и ала бала щом някой мъж се завъртеше покрай мен, пък и не бях имала особено сериозна връзка до този момент  Sad като изключим един провал ....
и все търсех ли търсех.... ОТКРОВЕНО СИ ПРИЗНАВАМ когато за първи път ГО видях го помислих за...крадец. Ужас мислех да звънна в полицията и да го изпортя. Трябваше да ми оправи един проблем на компа и ми взе кабела като само остави някакав тел и поиска моя и изчезна...Аз като глупачка реших че щом не ми остави никаква квитанция за кабела просто е дошал за да го гепи...изтичах след колата и му записах номера....
Боже мой.... ако знаете как се смееше когато вече по-късно му го разказах....
Ама и аз съм една звеяна патка  Grinning

и аз се включвам към вас  Laughing както писах и по- рано освен, че не го познах, а и на първата ни самостоятелна среща изпаднах в истински ужас. Той реши да ме впечатли и да отидем на по- отдалчено заведение, а аз щом изгубих от погледа си светлините на града и вдигнах телефона да се свържа с приятелка, да й обясня къде отивам на вечеря със сладура, с който тя беше причината да се запозная.

# 108
  • На ръба..
  • Мнения: 2 113
Страхотна тема, страхотни откровения - винаги ми е харесвало да чета такива публикации..Та по темата видях го точно за 3 секунди минавайки с колата и вече знаех, че е Той..верно още сме заедно само от 2 години, но любовта и привързаността растат главоломно дано да е така завинаги..

# 109
  • Мнения: 4 187
"Познавах" го служебно и не можех да го понасям! Беше чудо, че имаше първа среща, след нея знаех, че е той .....

# 110
  • Мнения: 4 187
Така казва сьпругът ми за мен: "Още от първата минута като те видях знаех,че ти си моята Жена".

 Whistling И моят така казва, явно е печеливша реплика  Mr. Green!

# 111
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Познах  го аз...другия път Laughing Една  година   го правех  на луд, като ту бях мила, нежна и добра, ту  яхвах метлата и  му погаждах невероятни  номера с цел да го разкарам от живота си, в който, неизвестно и  до ден днешен защо, го бях допуснала hahaha Сигурно съм му изпитвала границите на търпението, знам ли... Пък той, завалийчето, колкото повече го тормозех, толкова по- упорито  ми  демонстрираше чувствата си EmbarassedНакрая, след една година  година  издевателства от моя страна, той  ми каза, че получил  предложение за работа в един недалечен град, но  че щял  да си идва  всеки път, когато може. И тогава  капитулирах- не можех да си представя, че  няма да има на  кого да мачкам фасона  за щяло и за нещяло Twisted EvilНощта преди заминаването му  я изкарахме  в рев и бърсане на  сополи hahaha Денят, в който трябваше да замине- също. Замина ден по късно, аз го изпратих  подпухнала от рев, сякаш отиваше на другия край на света Joy Да, обаче- изненада-а-а-а. Милото  вечерта  се върна и каза, че  ще пътува всеки  ден, само и само да не  се разделяме. Месец по- късно заживяхме заедно  и така- вече  седма година PeaceМежду другото, в пътуване  изкара още само няколко месеца, а после  си намери работа в нашия град. Така или иначе, колкото и да ме вбесява понякога, не съжалявам. Добре, че той прояви   волско търпение, докато ме  "ухажваше", иначе  със сигурност нямаше да сме заедно. Впооследствие  се оказа, че не си падал по кротки жени. Жената трябвало  да е като  дива котка, за да  може да държи един мъж  в напрежение hahaha Да стои под напрежение сега, като му е бил толкоз акъла Twisted Evil

# 112
  • Мнения: 635
Познавах го от дете и много го харесах. После ни запознаха официално на РД и така вече 23 години. Боже, колко са много.
Минахме през хиляди ситуации ту тъжни, но и много весели.
Но за всичките тези години разбрах, че важното е да я има тръпката. Ще я поддържам още занапред..........

Общи условия

Активация на акаунт