1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 67

  • 19 956
  • 441
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 0
 А дали в нея нe се крие развръзката.Малко или много и за добро и лошо тя е била важна част от живота на Онур.Дано се появи за добро.Има задължение към Шех.Трябва да и се реваншира.ако не е изпекала тотално, както мои познати предполагат може би ще убие Онур и така ще сложи то4ка на и без това пропиления си живот.Периде си е непрдсказуема.s

# 436
  • София
  • Мнения: 34
Чета и не вярвам на ушите / очите си Laughing Трудно е на Шехи да бъде на този етап силна - любовта към любимите й хора не е отминала. Не съдете така Шехи Peace личи отвсъкъде в епизода - и в разговора с Каан, погледа към Онур , спомена за "торнадото" в офиса, липсата на страстта и любовното желание към Енгин,  ненатрапчиво лично отношение към проблемите майка/съпруга- дъщеря ( проблемите в семейството на Енгин).

Иначе - личи от вчерашния епизод - сценария е съшит с бели конци - много са бързали тези сценаристи, бре ! много набързо нахвърлени сценки - изтичащата газ; Еда се обажда на Шехи
( откъде има телефон); срещата на Онур с Каан в училището е на светло , а излизането от офиса - вече е тъмно ( много дълго се гледат Енгин и Онур????)...

И малко като че ли не публикувани снимки  от Кувейт:
http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/907801ce.jpg
http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/9002eebd.jpg
http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/9104035f.jpg
http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/909d32ab.jpg
http://sunucu18.kucukresim.com/uploads/901036cc.jpg

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 16:09 от Дивиана

# 437
  • Мнения: 0
Незная защо ,но си мисля че Каан ще изиграе ролята на  помирителя !

# 438
# 439
  • Мнения: 19
Виждам, че нещо много ви нерви Шхерезада. И на мен ми е ужасно мъчно за Онур като гледам помръкналия му поглед, ама съчувствам и на нея. Ето опит да я защитя. Аз си мисля, че Шехерезада се държи студено и дистанцирано с Бурхан, Бену, Надиде, защото иска веднъж и завинаги да затвори вратата за миналото си. А това са хора тясно свързани с предишншя етап от животът й и ако поддържа някаква връзка с тях, тя никога няма да може да затвори тази глава от живота си. А положението с Онур е най-зле. С него тя изобщо не иска да говори, не иска дори и да го погледне. Защото той е най-важната, най-съкровенната част от предишншя й живот. Любовта й към него е обсебила цялата й душа. Ужасно болезнено е да го заличи от съзнанието си и да изтръгне от сърцето си. И тя трябва да го направи отраз. И затова няма начин да седнат и спокойно да обсъдят положението. Затова и насърчава козльо /не му запомних името/. Защото е различен от Онур, защото не го обича и никога няма да го обича, така както обича Онур. Следователно любовта не може да я нарани отново. Може би е малко нечестно спрямо козльо, но всъщност тя не му даде надежда, че някога ще го обича. Каза му, че е затворила сърцето си за любовта и търси спокойствие.
Но си мисля, че колкото и Шехерезада да се обгражда със стени и да затваря сърцето си, Онур ще намери начин да стигне до нея, защото не е толкова лесно да убиеш такава любов. Само не знам как това може да стане за две серии. Да му мислят сценаристите.

[/quote
Съгласна съм със всичко което казваш.За това и споменах в предишните теми ,че поради тази причина Шех трябва да замине извън пределите на Истанбул.Очи които не се виждат се забравят.А също и споменах ,че "сърце подир сърце върви".И аз я оправдавам Шех.Много й е трудно -иска й се да затвори вратата на миналото, да  я заключи и да изхвърли ключа в Босфора.Но тази врата непрекъснато се отваря и някой влиза а друг излиза през нея.  Но аз вярвам,че любовта побеждава.

# 440
  • Мнения: 0
Съсипана съм...Разочарована?........ newsm78Малко е ...Ох,това не е филм-приказка,както ни подлъгаха в началото,а филм на УЖАСИТЕ... #Crazy
Сърцето ми спря от мъката на Онур...Да той направи грешка с онова предложение,не го оправдава  това че е проверка,но тази нощ спаси човешки живот,и после той не изкупи ли вината си вече с толкова страдания?.......... newsm45
Загубих сън и душевен покой месеци наред,зарязах сем.зад.,книги поезия филми тв айдйли брадъри-целия си душевен комфорд захвърлих на бунището,живех с филма, само за филма,Само във филма,часове наред ровех в нета за снимки инфо интервйта и събирах в блог-във виртуалната си къщичка къде що намеря-да си имам под ръка всичко ...и изчезнах от действителността, а сега шамар след шамар от сценаристи,режисьор,шехита козльовци...САМО ОНУР ми остана и той като мен съсипан от мъка.......МЪКАААААААААААА
Ако филма е само 90 епизода,ще подлудея-не ме интересува някаква си сватба 10 мин на финал,неееее,не видях бебе,нито първа брачна нощ нито раждане,не видях патката Шех да дари с обич Онур-обич каквато той заслужава............Повече в живота си  не се хващам за никакви сериали....Ох,ще подлудея,днес не съм в състояние да се лекувам и с първите епизоди...да се напия посред бял ден ,ли,какво да правя да потуша мъката си................. newsm45 newsm45 newsm45
Лилимс недей така всички сме "извън действителноста" след филма и много ти съчувствам,защото и аз бях в това състояние след като в едно интервю на Джейда казваха че ще излиза от филма,ама тя си е там затова не вярвай в негативните неща с който само ни забуждават,за да ни докарат до отчаяние,за да може след това истински да се израдваме на щастливия край,те ще го направят толкова неповторимо че и за полувин час да изживеем емоции все едно щастието не е свършвало,вярвам в техния професионализъм и не губя надежда,не я гоби и ти,накрая всичко ще е като в приказките CrazyШех и Онур се обичат и Бенну и Керем се обичат,те не могат да живеят един без друг и едни без други,бяха щастливи всички заедно,а човек винаги се връща там където се е чувствал щастлив(неможе да избягаш от себе си),дано не греша и сценаристите да мислят като мен Praynig,но аз вярвам в това(въпреки че понякога се чудя как ще стани)знам че ще намерят начина Rolling Eyes Hug

# 441
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Харесвам сериала и се записвам да ви чета  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт