МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 58 666
  • 394
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 263
Чета за бременните мами тук и една такава носталгия ме обхвана.... Мирисът на бебе, малки дрешки ...

Така, такаааа - ти си домааат .... продължаваййййй ....... Hug Hug Hug Hug
Наистина много би ме зарадвала подобна новина при теб, всъщност при всеки, който я желае със сърцето си и душата си  Hug

Пигии - добре дошла - как си? Hug
Шапчице - много страховито звучи  Sad

Иначе и аз като Пешеходчето и Цоцоланка и другите, които не го казват, но може би си го мислят бих помолила - нека личните отношения не се уточняват тук.
Дадохме своите съвети на Тони-Емко, ако ги разбере и осъществи - добре, ако не може би пак да е добре - всъщност всеки има право да подрежда живота си, както намери за добре, но тази точно тема за мен има едно особено звучене и не ми се иска да го нарушаваме по такъв начин.
Извинявам се, ако на някого звуча по-крайно, аз рядко пиша тук и някои от вас не ме познават добре - но едно е основно за мен - винаги казвам това, което мисля, независимо накъде духа вятъра.

# 76
  • Мнения: 11 607
Да си кажа....То и тя ще каже....Ама ако сте такива нетърпеливи като мен.......

Чух се с Пиги по телефона.......

Операцията е минала добре, но......добрите новини май до тук спират......След операцията се е получило усложнение, имало е съмнение за засегнат кръвоносен съд, получила кръвоизлив. Другите, които имали нейния проблем, ходели, а тя не може. Става въпрос за ходене с патерици, да не си помислите друго.....Не трябвало много днес да я изписват, но заради празниците си е у дома. Възстановяването ще и е бавно, но дано да е сигурно и без проблеми. Няма много, много сили. Гласът и бе отпаднал, уморен, мислила е за Цвети, но.....се радва много,че е в къщи.

Праща поздрави на всички и искрено съжалява,че няма да е с нас на празника.

Аз знам,че ние и пращаме цялата си положителна енергия, ще се молим за нейното бързо възстановяване и дано в съвсем кратки срокове отново да ни радва с доброто си настроение, жива и здрава!

# 77
  • Мнения: 2 584
днес като отивах към срещата с ирландската пешеходка видях тризнаци, бяха в количка тип влакче, (ех мечти) честно казано не знам ак се кара тази лимузина Grinning но бяха толкова сладки и малки

Maminka душичка я ми дай жокер от къде те познавам, от този форум се запознах със страшно много хора, ама не съм си пила гинко билобата и не мога да се сетя от къде те познавам,дай жокер бъди дружка добра Hug


 Praynig Hug  bouquet за Пиги, нека се възстанови

# 78
  • Мнения: 7 263
Много  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover на Пиги и бързо възстановяване  Peace
Тризнаци  Laughing Laughing Laughing как ли се гледат - милинки душици  Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 2 471
Чета за бременните мами тук и една такава носталгия ме обхвана.... Мирисът на бебе, малки дрешки ...

Така, такаааа - ти си домааат .... продължаваййййй ....... Hug Hug Hug Hug


Бързам аз към спалнята и не преставам да си повтарям - аз съм домааат... Влизам и какво? Татко и принцеска, сладко спинкат гушнати на спалнята .
Утре пак ще съм домат Simple Smile

# 80
  • Мнения: 7 263
Еееее Заплесче, ама по-раничко .....  luvbed luvbed luvbed преминавай, към тези действия. Те мъжете са крехки създания, по това време не спят или ако гледат любим филм, или ако пият бира с любими приятели или ако са на работа да речем.
По туй време вече са в страната на сънищата и сънуууват - едни ферарита, адни руси\черни каки ..... ит.н.
Утреее - рано - рано ....
И да не забравиш .....
ти си домааат   bouquet

# 81
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Maminka голямо търпение и последователност за този дълъг пост   friendship
sunflower/suziS/ много , много тъжно, уви никой не е застрахован. Пиши на мамите от ДБМ в София...ще помогнат.
 Praynig дай Боже Пиги бързичко да се възстановява   bouquet
Емко,тъжно е всичко това, но от страни  всеки би те посъветвал нещо,само, че ТИ си човекът , който ще реши каквото и да е и ще го направи...или не. Много от проблемите ти са ми до болка познати по един или друг начин. Прекрасно е, че толкова много хора са ти помогнали от този форум....незнаех, че са толкова много Thinking
Мамо Цоци, приготвили сме доста носни кърпи за юнаци......
......ако знаете как ми се спи....лека нощ,а утре ще открадна малко време да ви почета по-подробно!

# 82
  • Мнения: 1 410
Албума ни е готов - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=371416&pid=11916650

Паролата и потребител - на ЛС .От мен или от Пепелчето.Тя е осветена по въпроса и вече качва ли,качва снимки ....не мога да хвана ред ....

# 83
  • Мнения: 803
Албума ни е готов - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=371416&pid=11916650Паролата и потребител - на ЛС .От мен или от Пепелчето.Тя е осветена по въпроса и вече качва ли,качва снимки ....не мога да хвана ред ....

Много благодаря на Танчето,хайде вече да сменим вълните,тия дни темата ни е доста наелектрезирана.Нека си помечтаем и да забравим за миг за проблемите,които всички имаме.Аз поне ще опитам,не знам дали ще успея,но ще се пробвам.
Целувки на всички,на Пигито голямо гуш и по-малко болка.Дано бързо се възстановиш и забравиш за нея. Praynig
Цоци, newsm51,това за момата и за още нещо-ти си знаеш...

# 84
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте, мили многодетни майки! Чета ви от доста време и ви чувствам много близки. Ето почти дойде време и аз да се присъединя към вас. Имам две дъщерички сладки и един ерген на път. Хем се радвам хем страшно ме е страх. Но от една глупост стигнах до тук. Embarassed Живея в малко населено място и тук е адски срамно да си с много деца. Който знае от моите близки ми казва ,че децата са благословия, но аз съм ужасена. Дали ще се справя, тъй като малката ми дъщеричка е на годинка и 3 месеца. Ако ми позволите, ще се допитвам до вас ако имам въпроси. Иначе имам много добър мъж който хем се радва хем е ужасен как ще изхрани толкова деца. Но аз вярвам ,че ще се оправим някак.  На всички вас желая много усмихнати празнични дни!  bouquet

# 85
  • Мнения: 11 607
mozila как се радвам за теб! Гледах те аз,че четеш отдавна и наистина си редовна в четенето тук, много се радвам,че си прихванала от многодетството! Споделяй тук, тук почти всяка е минала през страха, срамното, циганския период, обидните приказки най-вече на близките....Но тук сме за това - да се подкрепяме, насърчаваме и да вървим напред!

# 86
  • Мнения: 7 263
Споделяй тук, тук почти всяка е минала през страха, срамното, циганския период, обидните приказки най-вече на близките....Но тук сме за това - да се подкрепяме, насърчаваме и да вървим напред!

Ама това явно сериозно го мислят и говорят някои хора, щом и Цоци го споменава  ooooh! ooooh! ooooh! направо не мога да повярвам, че е възможно ....

mozila добре дошла, в един отбор сме с теб и аз очаквам трети юнак. Нито за момент обаче не съм изпитвала нито срам, нито съм давала ухо на приказките, които вероятно ме следват. Много искахме трето дете и честно казано през доста перипетии минахме, за да стигнем до сегашния прекрасен период на очакването Heart Eyes
Твоето момченце кога трябва да се появи?

# 87
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
Споделяй тук, тук почти всяка е минала през страха, срамното, циганския период, обидните приказки най-вече на близките....Но тук сме за това - да се подкрепяме, насърчаваме и да вървим напред!

Ама това явно сериозно го мислят и говорят някои хора, щом и Цоци го споменава  ooooh! ooooh! ooooh! направо не мога да повярвам, че е възможно ....


Найстина го мислят и говорят хората.Особено по малките градове...
mozila добре дошла сред семейството ни Hug
Изобщо не се притеснявай от хорските приказки.Нека си говорят.Когато дойде на бял свят малкото съкровище,ще мислиш по друг начин.Ще го гледаш с умиление и любов и ще си мислиш,че без него нама да бъде така,както ще е тогава.
Не се притеснявай да споделяш нещата, които те тревожат.
На Пиги много късмет и по-безболезнено да е. PraynigЩе се моля да се възстанови по-бързичко

# 88
  • Мнения: 2 584
Здравейте, мили многодетни майки! Чета ви от доста време и ви чувствам много близки. Ето почти дойде време и аз да се присъединя към вас. Имам две дъщерички сладки и един ерген на път. Хем се радвам хем страшно ме е страх. Но от една глупост стигнах до тук. Embarassed Живея в малко населено място и тук е адски срамно да си с много деца.а. Но аз вярвам ,че ще се оправим някак.  На всички вас желая много усмихнати празнични дни!  bouquet

  bouquet  bouquet миличка познато до болка, и аз съм от малко градче и знам как се гледа на многодетните семейства, но всичко е въпрос на виждане, и на мен ми се смееха съученици че сме 4 деца, но аз пък страшно много ги обичам и гордо бутах количката

пп. само да кажа не съм циганка, нямам сини венци

# 89
  • Мнения: 11 607
Лени, моята леля(откъде накъде тя, при условие,че моята майка никога не се е месила в живота на нейните деца, но това е друга тема) редовно ми се обаждаше за да им каже, че в момента аборта го правели с модерни упойки. Не можело да съм излагала рода с 3 деца - кой имал сега 3 деца, а и да видя - лицата Х, У, Зет имали едва по 1 дете, не мислили въобще за 2-ро(друг е въпроса,че след моето трето - същите тези лица забременяха с 2-ро), а и какви лоши последици имало за женския организъм бременностите, пък и нали съм имала момче и момиче - какво повече ми трябвало. Леля ми е бивш директор на ДГ......

Един съсед пак в любимия Добрич и до ден днешен пуска много гадни бъзици по отношение на това,че сме се грижили да не умре държавата, че сме повишавали прираста, че сме били група и където и да идем е трябвало до ползваме намаление(но това казано иронично) и т.н. Слушах му глупостите 4 г. някъде.....и щото все пак за малко съм в Добрич...да не им развалям отношенията...Но един път не издържах на поредното майтапяне и му казах някой неща на висок тон и от тогава той не ми е гъкнал......Та...мисълта ми е - защитавайте се  и не оставяйте длъжни!

А пък само ако знаеха,че правехме и опити за четвърто.........

Лени, радвай се,че са ти спестени определени приказки, но пък и определено се подготви след време за въпроси от рода - Ама всичките ли са твои? С всичките ли ще ходите на море? С всичките ли ще излизаш? и т.н. Все едно аз си подбирам децата на принципа - Онче бонче счупено пиронче......

Общи условия

Активация на акаунт