За "доброжелателните" подаръци

  • 4 967
  • 71
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 10 311
За покупка над не знам си колко си лева за продукти на Росиньол в SLS ми подариха портмоне и блуза. При по-внимателен преглед вкъщи видях, че е с дупка.

Помислих, че е тема за подаръци от свекърви.  Whistling

# 61
  • Мнения: 5 539
Точно в аптеки "Марешки" 2 пъти се опитаха да ми продадат продукти с изтичащ срок на годност след ок. 2 месеца. И двата пъти беше бебешка козметика! Аз естествено им я върнах на другия ден, а те естествено ми я смениха с извинения. Аз пък вече пазарувам там само в краен случай, защото не ми се нравят търговци, които се стремят да се възползват, че влизам с дете и нямам възможност да чета по опаковките.
А в аптеки "Санита" пък се опитаха да ми продадат контрацептив с изтекъл срок /малко изтекъл, само с една седмица/. Аптекарката имаше наглостта да ми го предложи на половин цена, щото то видиш ли можело да се ползва, понеже имало още месец-два годност, те производителите се застраховали!

# 62
  • Мнения: 2 759
                        На мен гинеколог ми е предлагал противозачатъчни лепенки на половин цена, тъй като срокът им изтича скоро (но има достатъчно време, да се използват в срока). Приех. Ако бяха скоро след изтичането (примерно два дни) - нямаше да приема  Stop.

# 63
  • Мнения: 3 405
За покупка над не знам си колко си лева за продукти на Росиньол в SLS ми подариха портмоне и блуза. При по-внимателен преглед вкъщи видях, че е с дупка.

Хохо, и французите от Ла Редут подаряват шлифер (как шлифер, бе, тренч) шит от индонезийска третокласничка в час по шев и кройка + безплатна доставка  Mr. Green
Не съм виждала по-ужасна дреха от този тренч  Mr. Green, с криви тегели, висящи конци и изплюта подплата. Набутах се само, за гдето го изпрах и изгладих  Mr. Green
(ох, че ми стана любим този емотикон)

Чудесен подарък!

# 64
  • Мнения: 12 662
Точно в аптеки "Марешки" 2 пъти се опитаха да ми продадат продукти с изтичащ срок на годност след ок. 2 месеца. И двата пъти беше бебешка козметика! Аз естествено им я върнах на другия ден, а те естествено ми я смениха с извинения. Аз пък вече пазарувам там само в краен случай, защото не ми се нравят търговци, които се стремят да се възползват, че влизам с дете и нямам възможност да чета по опаковките.


И какъв е проблемът - срокът изтича след 2 мес.

# 65
  • Мнения: 5 539
Ами кофти е, разбираш, ли, може да искам да го ползвам 3 месеца например.
А не е като да нямат друго, просто се опитват да ти пробутат старата емисия.
Ето сега, в началото на лятото ти би ли си купила слънцезащитен крем от миналата година, на който срокът му изтича през юли?

# 66
  • Мнения: 12 662
Ами кофти е, разбираш, ли, може да искам да го ползвам 3 месеца например.
А не е като да нямат друго, просто се опитват да ти пробутат старата емисия.
Ето сега, в началото на лятото ти би ли си купила слънцезащитен крем от миналата година, на който срокът му изтича през юли?

Абе, кофти, ама не е незаконно. Виж, ако е с изтекъл срок...

# 67
  • София
  • Мнения: 13 204

А в аптеки "Санита" пък се опитаха да ми продадат контрацептив с изтекъл срок /малко изтекъл, само с една седмица/. Аптекарката имаше наглостта да ми го предложи на половин цена, щото то видиш ли можело да се ползва, понеже имало още месец-два годност, те производителите се застраховали!

Ай стига бе! После отиваш и тръсваш бебето и казваш "Давам Ви го на половин цена, макар да е пресничко и с дълъг срок на годност!"  hahaha

# 68
  • Мнения: 68
наи новата ни придобивка идва баба вештица на гости и носи на малката книшка МАНЕКЕНКАТА ЛИСАНКА  и казва ето бабе книжка да 4етеш 4е то е ясно 4е маи ште станес фръцла като маикаси newsm12

# 69
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
наи новата ни придобивка идва баба вештица на гости и носи на малката книшка МАНЕКЕНКАТА ЛИСАНКА  и казва ето бабе книжка да 4етеш 4е то е ясно 4е маи ште станес фръцла като маикаси newsm12
Е, недей така, може да е искала да научи детето на правопис.
Не всеки подарък е със зла умисъл Mr. Green

# 70
  • Мнения: 3 157
Ми да,маиката явно вече е изпусната,но поне дъщерята научи нещо от книшката:)))

# 71
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
И аз съм си купувала от "Марешки" сироп за кашлица , който след като се прибрах в къщи видях че е с изтекъл срок на годност.

Общи условия

Активация на акаунт