IPL лазер - обезкосмяване?

  • 2 494
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 018
Някъде чета, че IPL е вид фотоепилация, на други, че си е лазерна епилация.
Някой знае ли нещо повече за това. Трайно ли е? Болезнено ли е?

Има ли във Варна?

# 1
  • Мнения: 64
Вид фотоепилация е. Аз ходя на такава и за сега съм доволна, но не съм приключила още и мога чак наесен да ти кажа резултати. Но определено след 5 процедури повече от половината косми ги няма. Това обаче е свръх индивидуално!

# 2
  • Мнения: 2 018
Да, но нали е лазер?

# 3
  • Кюстендил
  • Мнения: 49
И аз съм направила няколко процедури,опадаха една част,но не напълно.Много е важно козметичката да е наясно какво прави.Струва ми се,че моята не е съвсем наясно с това колко дълги трябва да са космите,които третираме.Между фотоепилациите правя коло маска и прочетох някъде,че трябвало да имнат 6 седмици ,за да може да се направи фотоепилация.Дали наистина е така? Незнам?Но най-добър ефект съм видяла след като ми направиха процедурата след такава 6 седмична "почивка".През това време правех почистване с бръснач.

# 4
  • Мнения: 64
Аз ги бръсна. При фотоепилация трябва САМО да се бръснат, защото иначе няма достъп до корена. На мен ми забраниха колата, докато правя фотоепилация!

# 5
  • Мнения: 5
IPL е фотоепилация, а лазерната епилация е нещо друго - не се оставяй да те баламосват. Лазерната епилация е по-добрия вариант.

# 6
  • Мнения: 1
Да съгласна съм, аз си правя лазерна епилация и съм много доволна, още след първата процедура имше около 50% редукция.

# 7
  • Мнения: 5
Къде си правиш лазерна епилация? Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1
Правя си във Femme Clinic, срещу входа на майчин дом се намира. Лазера там е немски и е направен специялно за епилация

Общи условия

Активация на акаунт