д-р Пламен Хубанов - офтамолог Варна

  • 7 861
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Здравейте момичета,
Моля да споделите мнения и впечатления за д-р Хубанов офтамолог Варна.
На баща ми му предстои много тежка операция там/глаукома и катаракта/ и има сериозен риск от пълно ослепяване и ми е много притеснено.
Предварително благодаря!

Последна редакция: ср, 29 апр 2009, 13:16 от vkas

# 1
  • София
  • Мнения: 2 430
Здравейте момичета,
Моля да споделите мнения и впечатления за д-р Хубанов офтамолог Варна.
На баща ми му предстои много тежка операция там/глаукома и катаракта/ и има сериозен риск от пълно ослепяване и ми е много притеснено.
Предварително благодаря!

А защо не запишеш час при доц.Митов,все пак той си е име в офталмологията.

# 2
  • Мнения: 234
Ами точно защото след 3 операции доц.Митов отлага сега тази,която е вече спешна....

# 3
  • Мнения: 18
Много добър лекар е док.Драганов.Той работеше на Орбис -самолета а сега е директор на очна болница.Страхотен лекар е .Аз от години ходя само при него ,сестра ми също,децата ми.До сега нямам оплакване .За него е голямо чакане,но има и частен кабинет срещу голямото Пикадили.

# 4
  • Мнения: 1 107
Здравейте момичета,
Моля да споделите мнения и впечатления за д-р Хубанов офтамолог Варна.
На баща ми му предстои много тежка операция там/глаукома и катаракта/ и има сериозен риск от пълно ослепяване и ми е много притеснено.
Предварително благодаря!


аз имам много лоши впечатление от този лекар от преди почти 10 години, така че не бих ти го препоръчала. Да не говорим, че ме лекува грешно за много просто заболяване, от което "лечение" имах повече от два месеца последствия. Дори се учудих, че си е направил частна клиника- дано вече е по-внимателен с пациентите си .....и аз бих се насочила към друг лекар

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
аз от д-р Хубанов съм доволна Peace

# 6
Аз съм най-доволна от Доц. Митов, все пак е учил доста повече от останалите лекари, много внимателен и обяснява всичко на достъпен език. Flutter

# 7
  • Мнения: 1 902
аз съм доволна от Хубанов

Общи условия

Активация на акаунт